Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka69

Mój chłopak zmusił mnie do zrobienia mu loda!

Polecane posty

Jestem z moim chłopakiem 2 miesiące. Zaczęliśmy współżyć i nigdy nie było problemu w tych sprawach. Po ostatnim spotkaniu i seksie zaczęliśmy się wygłupiać. Udawaliśmy pozycję misjonarską. Później zrobił się bardziej agresywny. Usiadł na mnie przytrzymując mi ręce swoimi nogami. Myślałam że sobie żartuje ale on próbował zmusić mnie do zrobienia mu loda. Krzyknęłam żeby mnie puścił to on reagował tekstem "2 sekundy". Ugryzłam go to się opamiętał i wyszedł do łazienki. Byłam w szoku. Nigdy nie myślałam że będzie próbował mnie zmusić do zrobienia mu loda, szczególnie że zawsze robię mu z własnej woli... Nie wiem.. Co mam teraz zrobić ?? Dodam jeszcze że jak przyszedł mnie przeprosić powiedział że "Jeśli mnie kochasz powinnaś wybaczyć" i obiecał że coś takiego nigdy się nie powtórzy.. Niby mu wybaczyłam ale myślę o tej sytuacji i nie wiem co mam zrobić. Naprawdę wtedy się go bałam... Jest 6 lat starszy i dużo większy i silniejszy. Zawsze myślałam że będę się przy nim czuła bezpiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rób tylko się z nim ruchaj goraco Być dobrą "Q"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie zrobiłem swemu kumplowi sufit zalany od śmietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przyszlas tu opisac swoj sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co, tylko twoje wygłupy są fajne, jak siadałaś mu psitą na twarzy podobało ci się, a chłopak za swoje powinien przepraszać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to go zostaw widać, że coś z nim nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez chlopak zmuszal ,a dotego mi grozil ze mi wiecej nie zrobi minety, to mu zrobilam ale az sie potym pozygalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę jest twojej winy zachęcając go do tego.Dodam,ze trochę przykre ,ze misi Cie zmuszac do tekiego seksu.Ja mialam pierwszy seks z chłpoakiem oczywiscie po prysznicu oboje pozycje 69 jest to wspaniała.Po tym rozluznieniu mnie zabrał mi cnotkę a on był prawiczkie.Trochę mieliśmy skrepowanie bo był to nasz pierwszy raz i do dziś jestesmy mając dwoje dzieci.Zawsze go mam przy każdym wydarzeniu nawet u ginekologa na fotelu jest obok mnie wspierał porody itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×