Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój eks i jego konkubina ciągle zgłaszają mój profil na FB

Polecane posty

Gość gość

Mam z nim dziecko prawie 10letnie. Od kiedy poznał nową babe to ona się wtrąca we wszystko. Przestał kontaktować się z dzieckiem a na ulicy ostatnio jak mijaliśmy się to udawał że dziecka nie zna a córce zrobiło się przykro. Jeszcze obok szła z nim ta jego nowa z brzuchem w ciąży. Już raz admini FB zablokowali mi chwilowo moje konto bo wstawiłam fotke z pismem od komornika że eks w ciągu 10 lat dla dziecka zarobił tylko jakieś 160 zł. No fakt,może i naruszyłam jego prywatność to mogłam dostać bana. Ale teraz i eks i jego konkubina znowu zgłosili mój profil bo napisałam post że 'co to za ojciec który na ulicy mija swoje dziecko i udaje że go nie zna'...i znowu dostałam blokade i ostatnie ostrzeżenie. Chory ten FB! Powinnam to olać bo to tylko portal ale denerwuje mnie to że na ulicy udaje obcego a w necie przekopują mój profil wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu niewiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskarże ten FB , jeszcze mi będzie alimenty na syna płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskarżysz facebook tak, a gdzie ? Do władz internetu czy jak, mogą sobie na swoim serwisie blokować kogo im się podoba nawet za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz slabsze... 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego swoje brudy pierzesz w necie? Dla mnie to dziecinne. Nie pomyslalas ze przez twoje zachowanie cierpi córka? Chcesz zeby ludzie wytykali ja palcami? Juz i tak jest pokrzywdzona przez los bo tatus odszedl i olewa ją. Uwazam ze to są porachunki między tobą a mężem i nie powinny ujrzec swiatla dziennego. Jeśli cokolwiek dzieje się w mojej rodzinie to zalatwiamy to w domu i nigdy nie pisze o tym w necie! Nawet wstyd by mi było o tym pisać. To nie jest powód do dumy wiec po co to upubliczniac? Ja wiem ze boli cie ze facet odszedl i uklada zycie na nowo. Moze zrób to samo. Zapomnij o nim badz neutralna do jego osoby. Zacznij zycie od nowa jak nie dla siebie to dla córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam że robię sobie czy córce wstyd. To raczej jemu chce zrobić wstyd,niech jego znajomi wiedzą jakim jest 'tatusiem' i ostrzeżenie dla reszty naiwnych lasek. Nie jestem pierwszą ani ostatnią której zrobił dzieciaka i ma wywalone. Ciekawa jestem ile z obecną wytrzyma bo on nie nadaje się do zakładania rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×