Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiuleńkaaaaaaa

Moj Facet bierze sterydy - POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Kasiuleńkaaaaaaa

Dzisiaj sie dowiedzialam ze moj facet bierze starydy i jednoczesnie cwiczy. Wiem ze to jest coś strasznego ale nieznam dokladnie efektow ubocznych co sie z tym wiarze za pare lat itp...?? PRosze o pomoc jakas!!!! Z tego co sie orientuje miesnie nabieraja wiecej wody i łatwiej jest o przyrost masy ? Ale co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułeczka
Niech je odstawi lepiej. Znam chłopaka, który też się szprycował różnymi sterydami. Efekt był taki, że wysiadły mu nerki. Jest po przeczczepie, na początku wszystko było ok., ale taraz znów jest w szpitalu, bo coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimm
Będzie wpieprzał co popadnie i generalnie do dupy z tymi sterydami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
No wlasnie wiem sterydy w polaczeniu z alkoholem papierosami i kawa dają niezły efekt, w głowie sie przewraca... a nie mowiac juz o zdrowiu, niewiem jak mam go do tego przekonac zeby z tym przestal, rozmawialismy dzisiaj dlugo o tym ale on sie upiera ze nic zlego sie nie stanie hmmm doradźcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień go szybko
na innego - od tego koksu robia się zmiany w mózgu - mój brat tez brał w młodosci potem było z nim bardzo źle, żona nie wytrzymywała, kolejne kobiety tez doslownie tragedia> Pracuje w dobrej firmie więc po dokładnym badaniu po latach okazało sie że to zmiany po sterydowe . Nieodwracalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
A co mu sie działo jak mozna wiedziec ze one niewytrzymywaly, narazie puki co niema on takich napadow zlosci, nie irytuja go jakies proste sytuacje. Puki co zachowuje sie normalnie, ale pozniej moga byc ogromne problemy zdrowotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień go szybko
chuśtawki nastrojów, nie zdążysz za jego humorkami to na poczatku potem coraz bardziej wyraziste przejawy agresji nawet rękoczyny bo cos mu się w glówce roiło nawet po piwie ale nie znaczy ze twój facet taki będzie - ja przedstawiłam co może być po koksie - biografie znanych muskularnych facetów tez potwierdzaja histoię mojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
to chyba szybko sie musze wziasc za niego puki nie jest za pozno . Tylko jak mu przemowic do rozsadku, bo pewnie sama wiesz ze nie za łatwo, musialo by sie cos wydarzyc na przykladzie jego kolegow zeby zmadrzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień go szybko
jeli go kochasz to walcz - ale jeśli nie wygrasz z jego choroba, uzaleznieniem czy jak to nazwać to w imię miłosci nie poświęcaj życia swojego i swoich przyszłych dzieci z tym koksem to jak z anoreksją czy bulimia- niektórzy wychodza , część przegrywa a skutki na zdrowiu psychicznym i fizycznym spłaca się do końca życia jakby co to ostrzegałam Cie - przy pierwszym ataku agresji bierz nogi za pas i nie wracaj do niego - nie wierz w żadne słowa przepraszam bo jak raz to zrobi to juz będzie wracał do swoich zachowań powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zminejsza sie potencja
i psuje sie cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vggggg
Obawiam się, że masz jedyne wyjście: "albo ja albo sterydy". I to nie jest szantaz, tylko altermatywa, przed jaką faktycznie stoisz. Jak bedzie dalej ładował to świństwo, musisz go zostawić, bo z takiego faceta nic nie będzie oprócz byka z napęczniałym karkiem, który nie umie panować nad własną agresją. Sorry, ale to jest mniej więcej tak jak facet narkoman albo alkoholik - postępująca samodestrukcja. No więc porozmawiaj z nim i postaw sprawę jasno, żeby facet nie miał watpliwości - albo albo. Zobaczysz co wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
W sumie racja, niewiedzialam ze az tak to wplywa, bo sterydy to są leki nonie stosowane w medycynie na rozne schorzenia ale jezeli sa stosowane do innego celu to pozniej sa takie skutki uboczne? Czytalama gdzies ze po metanabolu mozna dostac choroby bątroby typu C, coto jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vggggg
Wiesz, no mofrinę też stosuje się w medycyjnie, a kieliszek czerwonego wina raz za cza jest nawet wskazany w zdrowej diecie. Poza tym ludzie, którzy muszą ze względów medycznych brać sterydy w dużych dawkach też cierpią z powodu skutków ubocznych. Co do żółaczki typu C to wątpię, bo wywołuje ją wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
No a ja wlasnie czytalam o skutkach ubocznych chorobie watroby typu C. Jezeli duzo sie je tych tabletek "methanabol" . Ogolnie sa duze problemy z żoładkiem , jezeli ktos to bierze to powiniene przyjmować osłone a jezeli tego nie robi to nieźle moze sobie spieprzyc wszystko. To jest jak jakies uzaleznienie... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtaczkę typu C wywołuje
wirus a nie sterydy!Tym wirusem zarazic sie można takjak HIVem czyli przez seks bez gumki oraz przez wspolne strzykawki,igly itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
Co raz bardziej mnie to przeraża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metanabol---> Jest najtańszym najbardziej syfiatym sterydem. Jak ma juz coś brać to niech bierze odżywki, dobrych znanych marek jak trec, olimp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci jednak są strasznie
bezndziejnie głupi,że biorą te sterydy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trefniś amator
Sterydy uszkadzają mózg i serce. Powodują agresję stany depresyjne i choroby psychiczne ich stosowanie jest bardzo nieodpowiedzialne na własną ręke bo generalnie sterydy stosuje sie też jako leki pod nadzorem lekarza oczywiście w niektórych chorobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorujacabardzo
mam silna astmę i czasem muszę łyknać steryd ale szukam możliwych sposobów aby walczyć z chorobą bez tego świństwa nie moge pojąć jak ktoś z własnej woli robi taką głupotę - ja po tygodniu brania małych dawek tego syfu dosłownie byłam wrakiem człowieka ale faceci chyba robia to samo co dziewczyny pijące ocet żeby schudnąć, łykające tabsy w sumie nie jesteśmy od nich jako płec lepsze bo czegóż nie robi się dla urody jak się nie myśli o konsekwencjach za kilka lat.... a ten czas jednak szybko leci i szybko przychodzi nam słono płacic za grzechy młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterydy w rękach lekarzy przyspieszają rekonwalescencję po wyniszczającej chorobie, ale natomiast w rękach osiłków/pakerów mogą przyczynić się do zmniejszenia jąder, bezpłodności i impotecji, nie mówiąc o szeregu innych chorobach. Sterydy uzależniają podobnie jak narkotyki, z czasem mogąc wywołać zaburzenia w psychice. Szczegóły na poniższej www w t. \"Sterydy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mloda dziewczyna
czesc Kasiulenska...moj bierze odzywki i cwiczy i tez nie jestem zadowolona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
Chyba musze mu powiedziec ze albo ja albo to swinstwo.Z tego co sie orientuje to nie bierze togo dluzej niz pol roku, niewiem czy jak na poczatek to duzo czy malo, kiedy sie poznalismy cwiczyl niby na sucho, a pozniej po 3 miesiacach zaczal szybko przybierac na wadze i "rosnac". W pol roku jest mozliwosc przybrania 9 kg na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mloda dziewczyna
moj niby chce do lata i konczy z cwiczeniammi..bo jak na moje za duzy juz jest i to mu wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
tak tak do lata, pozniej do jesieni pozniej do zimy, potem bedzie"kochanie niemoge przestac musze cwiczyc bo spadne i bede wygladal jak chuda szmata" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mloda dziewczyna
no prawda...juz mi tak mowil ze jak przestanie cwiczyc to zmniejszy sie...a moim zdaniem to nie prawda...moze chodzic na silownie raz w tygodniu ale nie codziennie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt. poznalismy cwiczyl niby na sucho, a pozniej po 3 miesiacach zaczal szybko przybierac na wadze i \"rosnac\". W pol roku jest mozliwosc przybrania 9 kg na wadze? Komentarz: przecież przez całe życie nie będzie chłopcem ćwiczącym i biorącym tego typu prochy. Przyjdzie czas na ustatkowanie się i.. właśnie, jak przestanie już brać, to pseudomięśnie znikną a skóra będzie zwisać na nim jak na chorej , wychudzonej św.ni, przepraszam, ale to prawda; zresztą ich małpy ich życie. Najładniejsze mięśnie i na długo utrzymujące rzeźbę i siłę są po ćwiczeniach i na naturalnych produktach zawierających niezbędne białko. Oprócz białka, ćwiczeń na masę mięśniową istotne są jeszcze inne warunki, ale o tym na poniższej www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
Ja sie kompletnie nie znam na silowni na tych cwieczeniach, na zadnych z tych rzeczy. A odżywki są zdrowsze od tego czy to, to smao dziadostwo? Wiem ze to jego pasja , ale niechce zey sie zmienilow chorą pasje. Tylko ze silownia nie jest najwazniejsza w zyciu a wlasnie te pajace co tam chodza to tak uwazaja i boje sie ze niedlugo on zacznie tez tak uwazac :-/ "kto z kim przystaje takim sie staje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy ona wiedziala
to powoduje impotencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×