Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet całe dnie się do mnie nie odzywa. Zależy mu jeszcze??

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś czasu on się przestał odzywać. Nie pisze nie dzwoni, czasem jak odbierze telefon ode mnie... Wiem, że jest zapracowany ale wiem też że znajduje czas aby pisać ze swoimi koleżankami. Milczy całymi dniami już nie pamiętam kiedy pierwszy się do mnie odezwał. Jeszcze nie dawno miał pretensje, że to ja się nie odzywam, że go zaniedbuje.... Nie rozumiem go. Może chce się rozstać ale boi się że nikogo nie znajdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, piszę bez ładu i składu... jak nastolatka a nie poważna kobieta . Nie wiem czy zerwać z tym dupkiem czy jeszcze poczekać? Nie mam nastu lat, żeby bawić się w kotka i myszkę. Chciałabym powoli zacząć myśleć o założeniu rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej mu nie zalezy... ale sprbuj sie nie odywac do niego w ogóle i zobaczysz czy on się będzie odzywał i już, zrób mu taki mały test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz..... może wskocz mu na plecy i udawaj skorupę żółwia. Jesteś młoda masz czas na chłopaka który będzie zabiegał o spotkania z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jemu nie zależy! Skoro rozmawia z innymi a z Tobą nie chce, to proste.Zapomnij że go znałaś.Tego kwiatu jest pół światu.Nie radzę narzucać sie facetowi, miej swoja godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czuje. Ale to przykre. Nie odezwę się już do niego pierwsza chyba że tylko po to aby go kopnąć w d**ę . Nie jestem młoda nie znajdę szybko następnego. A najgorsze jest w tym to, że ten związek zabrnął za daleko... My nie tylko się spotykaliśmy tak żeby się tylko spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"miej swoją godność" ten związek i tak już mnie obdarł z resztek godności i rozstanie tego nie naprawi. Zapomnieć też nie będzie łatwo. Szkoda, że spotkałam go na swojej drodze. Zawsze omijałam cwaniaków on okazał się najgorszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że uprawialiście seks to normalne w związkach, ale czy to zdrowy związek..... pomyśl sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przestań mówić że nie znajdziesz innego, facet wykorzystał okazję taką że masz mało znajomych, a na boku szukał nowej nie wiem na ile znasz jego znajomych z pewnością wiedzą coś więcej jak się nie odzywa to co to może oznaczać tylko jedno że ma ciebie głęboko w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×