Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój facet mi nie pomaga

Polecane posty

Gość gość

zamieszkaliśmy razem, a on po śniadaniu wychodzi i zostawia mnie z całym bałaganem:( mamy koty, a więc jest co sprzątać. Co 3 dni mycie podłogi i codzienne odkurzanie i kurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie trafiłas na faceta, który uważa, ze jest od wyższych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koty są nasze wspólne. wzięliśmy je po przeprowadzce, ale jak komuś mogę doradzić to nie bierzcie zwierząt do bloku:( cały związek się rozpadł przez te kłaki chodzące:/ zastanawiam się co zrobić....nie wiem czy da się to ratować i jakoś dogadać....czy się rozstać....mieszkanie jest moje, ale trochę kasy on tu włożył i musiałabym je sprzedać, żeby go spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradzicie mi coś? Jestem na skraju wykończenia psychicznego:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowe pytanie : dokad on wychodzi ? Do pracy, do baru, na d***** ? A ty, co w ciagu dnia robisz ? Pracujesz czy siedzisz w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on pracuje przy komputerze, ale nie przeniósł ,,biura" do domu tylko zostawił u mamy w pokoju, żeby mieć oddzielne miejsce do pracy. Ja pracuję w tygodniu i uczę się zaocznie. On typowo unika obowiązków domowych...wyniesie śmieci zawsze, ale reszta to już muszę mu zwracać uwagę, żeby cokolwiek zrobił... Nie ma ustalonych godzin pracy, bo pracuje sam dla siebie. Niedługo rozkręci firmę, ale tak jak pracuje sam to może chyba zostać dłużej i mi pomóc, albo wstać wcześniej niż 12....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu jacyś faceci? jak to u was wygląda? ile robicie z obowiązków domowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ale trafił ci sie zwykły mamisynus. Mój facet robi wszytsko łacznie z myciem naczyń, a raz w tygodniu mamy generalne sprzatanie i on wtedy ogarnia całe mieszkanie a mi zostawia kuchnie i łazienkę. Super pracuje sobie SAM koszule, czasmi i mi cos wyprasuje. Ogolnie styraszny czyscioch jest, przed snem obowiązkowy prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama też tak mówi, ze pracuję i będzie zarabiał, ale na cokolwiek w domu nie mam co liczyć, bo zawsze wszystko mama,albo babcia robiły. Niestety taka jest prawda:( A da się taki egzemplarz zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×