Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proste i dosc oczywiste...

moj facet nie zaspokaja mnie seksualnie wiec go zdradzam

Polecane posty

Gość proste i dosc oczywiste...

jest kochanym naprawde, swietny z niego facet ale co z tego jak ja mam naprawde spore potrzeby i on dobrze o tym wiedzial od samego poczatku.Teraz duzo pracuje,przychodzi z pracy zmeczony i albo nie ma seksu bo zasypia albo jest seks ale spuszcza sie w 3 minuty....co to za zycie????? znalazlam innego, jest starszy ale rucha mnie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desdemon
Z moim obecnym partnerem,Kazikiem uprawiamy obopólna miłość francuską zakonczoną całkowitym połknieciem ejakulatu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze takich dziewczyn... chcą mieć wszystko: kochającego męża, by wieść przyzwoite zycie, a na boku kochanka, który dobrze wyrucha :/ zdecyduj się na jedno, bo tak czy siak, kogoś na pewno zranisz. w ogóle dla mnie to dziwne, jak się kogoś kocha, to jak można temu kogoś doprawić rogi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jest to mozliwe
jesli wkrada sie rutyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie o tym rozmawia!! ostrzega, coś robi, planuje... a nie siup do innego kolesia na ruchańsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dokladnie tak samo. Facet kochany, czuly a w lozku do bani.Zdradzalam go na prawo i lewo az w koncu odeszlam. Teraz mam innego jest super w lozku ale znoweu nie taki czuly i wyrozumialy jak moj byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli probuje sie
rozmawiac a facet nic, tylko mowi przesadzasz, o co ci chodzi, jestem zmeczony itp, i zadne proby rozmowy nie skutkuja i tak przez pare lat? to chyba mozna sie poddac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy taki facet! ja mialam ze swoim tak samo- wiecznie zmeczony albo nie chcial mu stanac do tego niezdarny jakis byl nie wiem juz sama dlaczego. Olej go bo nie warto sie meczyc w takim zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można :) ale można też powiedziec, że jak to się nie zmieni, to poszukasz sobie rozrywek, gdzie indziej... jakbyś zaczęła częściej wychodzić, nie nalegac na seks z mężem, to męska duma twojego męża zadziałałaby może i zrozumiał, że faktycznie coś jest nie tak i czas zaczać działać... nie wiem co bym robiła, ale bym walczyła. no ale jeśli to się ciągnie i ciagnie i nic, to zostaw go! po co ci aż dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tylko
ze ja juz mu tak mowilam, wychodze czesciej, seks z nim to jakas minuta wiec juz dawno nie nalegam, jego nie rusza jak mowie ze odejde jak to sie nie zmieni, jego nic nie rusza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) a autorko tematu takie bonusowe pytanko: czy próbowałaś namówić męża na wizytę u seksuologa? i czy ty pracujesz też? bo może twój mąż tyra jak wół, więc się nie dziwie, że może nie mieć sił - ale za to może cie utrzymuje :) nie wiem jak to jest, ale moglibyście się dogadac, ze chociaż w weekend macie czas tylko dla siebie... no ale to już chyba musztarda po obiedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do faceta po przejasciach.......ja bym nie zajebal........zabijasz czlowieka a za gowno idziesz siedziec:)...reszte wypowiedzi popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze z nim o tym rozmawialas ze cie nie zaspokaja i bedziesz go zdradzac jak tak to dobra decyzja jak w tajemnicy to robisz to szmata z ciebie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ciekawe, który facet chciałby usłyszeć od swojej partnerki, że jej nie zaspokaja...? Znajdzie sie taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tylko trzy bramki: 1 - Masz męża, który jest czułuy i wyrozumiały i doprawiasz mu rogi - wtedy nie dziw się, że stajesz się kurwą z wyboru 2 - Rostajesz się z mężem, bo nie zaspokaja Cię i musisz to zmienić - wtedy trochę pocierpicie, a Ty jesteś zaspokojona, a po kilku latach sytuacja się powtarza, albo to Tobie sie już nie będzie chciało i mąż odejdzie do innej, boe nie będzie czuły i wyrozumiały (masz wtedy za swoje) 3 - Dogadujesz się wreszcie z mężem, zachowujesz honor porządnej kobiety i żyjecie długo i szczęśliwie, a Ty w chwilach osamotnienia używasz wibratora, bo masz świadomość, że się nie do końca dobraliście z mężem Wybór należy do Ciebie i nikt za Ciebie tego nie zrobi. A na forum nie wkurwiaj porządnych ludzi, dla których czyste sumienie i wierność jeszcze coś znaczą w tych porąbanych czasach i nie wystawiaj kobietom takiego świadectwa, bo coraz trudniej jest nam szanować Was po takich postach. I wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchórz z Ciebie i tyle, chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko... nie mam zamiaru rzucać tu wulgaryzmów, ale miej choć trochę godności i nie rób z siebie ostatniej dziwki. Albo jesteś z mężem albo zaspokajasz swoje potrzeby seksualne, proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
facetpoprzejsciach - mądrze powiedziane a raczej napisane, popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
facet czy kobieta, nie ważne, zdrada jest świństwem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia23_23
a jak mowisz facetowi ze ci nie jst dokonca dobrze i co bys chciala zmieni a on to olew to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewers dolara
nie no spoko tak sie zaspkajać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany tatuś
Ale kobietom nigdy nie dogoszisz. Jak miałem czas i chęć by dopieścić, to marudziła, że za mało kasy do domu przynoszę. jak wziąłem siędo ostrej roboty i kasy starcza na wszystkie jej zachcianki, ro marudzi, że czuje się zaniedbywana. Jak wyrwę się wcześniej z pracy albo zorganizuję sobie wolny łykend, to ona właśnie źle sięczuje lub musi odespać. I tak wygląda życie z kobietami. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że nie ma co się nad nimi rozczulać. Nic, tylko za kudły, o glebę i dobrze przeczyścić armatę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
astanowol mnie taki zwrot: honor porzadnej konbiety ? Ktos mi wyjasni co to takiego porzadna kobieta i jeszcze ten honor:) ? Mam wrazenie ze gdzie w dziecinstwie slyszalem cos podobne go z ambony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
fiut nad fiuty Malzentswo to nie tylko zaspokajanie potzreb seksualnych,wiec dziwie sie ze sam nie potrafiles rozwiazac tegoproblemu.Widac kobita twoja jest dobra w czyms innym :) skoro jej nie zostawiles:) Musi byc dobra ! Moze robi pyszne drozdzowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam szacunku dla takich kobiet jak autorka tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet pracuje za granica i bardzo rzadko przyjezdza,a jestem mloda i zdrowa i czasem potrzebujaca meszczyzny bo wibrator to nie to. Dlugo szukalam ale mi sie oplacilo bo poznalam ciacho faceta. dla mnie jest super w lozku, Jak mnie posuwa to czesto mam orgazm a nawet mi sie zdarzy ze az odlatuje gdy ostro we mnie calego laduje, zwijam sie pod nim z roskoszy jak zmija, Obym jak najdlurzej przez niego byla pukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty możesz wiedzieć człowieku, nigdy nikogo nie oceniaj, bo taka osoba sama ze sobą walczy, ale co zrobić w takiej sytuacji? To jest wewnętrzna walka, rodzina, wspólny majątek, a z drugiej strony ogromna potrzeba akceptacji, dotyku, seksu i często rozmowy. Taka potrzeba czasem, aż boli i nie ma na to tabletki, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×