Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana tym faktem

MOJ FACET TO BRUDAS

Polecane posty

Gość zalamana tym faktem

nie myje sie, glowe myje 2 razy w miesiacu,wlosy ma krociutkie, zajeloby mu to minute, chodzi w spodniach po 3 miesiace (nie non stop te same tylko zmienia a i tak nie pierze) bluzy przy szyji sa czarne doslownie, chodzi w skarpetkach po 3 dni, mowie mu ze nie bede sie z nim kochac, nie mam ochoty sie calowac z nim tlumacze mu ze woda nie gryzie a on i tak sie nie myje. on nie smierdzi i wyglada na czystego- po zamieszkaniu wspolnym, tragedia. co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannaaa
wspolna kapiel z odkazaniem:-)kolecia ma sie rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
gdyby nie wspolna kapiel nie wiem czy w ogole wchodzilby do wanny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mein god jestes desoperatką
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
faceci moich kolezanek maja czysciochow- i zazdroszcze im tego.a moj to brudas i mimo,ze nikt by tak o nim nie powiedzial,jest nim w 100% to straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
sa czysciochami.sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie z przymiotnikami piszemy
domestos i jedziesz z nim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie...u facetow tego tak nie widac...tylko dopiero jak sie czlowiek przyjzy to zauwazy... Moze pogadaj z nim? Powiedz ze keidys inaczej o siebie dbal itd.? Albo rzucaj przy nim teskty typu ze masz zwale jak ktos chodzi w tych samych skarpetkach...ze czuc od razu jak ktos nie zmienia spodni itd. :P ale chyba najlepsza jest szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
ale chodzi o to,ze ja mu to mowie, mowie mu zeby dal rzeczy do prania zeby zmienil skarpetki- wtedy zmienia, najgorzej jest jesli chodzi o kapiel. on nawet po silowni sie nie pojdzie wykapac. rano nie zawsze umyje zeby. smierdzi mu penis a w zarcie mowi 'wez go do buzi' obrazam sie na niego za to,mowie ze mnie nie szanuje,ze ja jestem zawsze czysta i czysto ubrana, ze wstydzilabym mu sie dac taka brudna cipke a on sie smieje i mowi ze przesadzam, on mnie zaczyna obrzydzac i nie mam w ogole ochoty na niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvxc
A uprawiasz z nim seks? Seks oralny? Bo to troche ohydne w takim przypadku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
tylko i wylacznie po kapieli. ja z nim nie uprawiam juz nawet normlanego seksu, po prostu nie mam ochoty na niego gdyby przyszedl do lozeczka jak ja prosto z wanny to mmmm jasne ale tak :( nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
czy tego sie juz nie uda w nim zmienic?da rade to jakos wypracowac?????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha czy to
a masz na imie ewa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
nie, ale co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha czy to
nie da sie zmienic jak ktos jest brudasem taki zostanie,moglabys go nauczyc w wieku 13 lat jak dbac o siebie teraz zapomnij dorosly facet ma swoje przyzwyczajenia i koniec,czym skorupka za mlodu nasiaknie tym na starosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze pierwszy osc wazny krok juz zrobilas...ze seks tylko jak sie wykapie... Tak sao rob z calowaniem itd. niech myje zeby, niech zuje gume.. W przypadku mojego chlopaka jest tak ze on gume wciaz zuje..ale po zebach widac ze za czesto nie myje...wiec w pewnym stopniu Cie rozumiem...tylk oze on sobie nie wyobraza przyjsc do mnie niewykapany itd. tym bardziej po silowni..przeciez facet doslownie smierdzi...;/ dziewczyna jak sie spoci to tak tego nie czuc a jak facet to strasznie jest ;/ moze zacznij mu kupowiac tylko kosmetyki albo nowe ubrania, skarpetki? Chcac nie chcac w koncu bedzie musial to zmienic jak mu odetniesz seks, pocalunki, prezenty, jakies fajne sytuacje...tylko zeby wasz zwiazek za bardzo na tym nie ucierpial..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha czy to
a swoja droga to chyba jestes taka sama bo ja takiego faceta kopnelabym w dupe jeszcze troche bedzie mial czarne zeby jak wogole je bedzie mial,oddech shreka ,penisa smierdzacego ryba ,serek pod skorka no i bedzie wielka LOVE aha i jeszcze czarny pazur do kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
'czym skorupka za mlodu nasiaknie tym na starosc.....' czesto odwiedzamy jego rodzicow u nich w domu blysk, jego mama zawsze pieknie wystrojona,umalowana czysciutka,pachnaca ojciec to samo ,wiec skad on to wyniosl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
zamieszkalismy razem niedawno i po prostui chce to zmienic,uwierz ze nie jestem taka sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha czy to
brudas to brudas nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
tez jestem takiego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest ....tak
poprostu taki jest,mam dwoch braci jeden nie dba o siebie wogole mowie mu ze jest brudasem ze czas zadbac o siebie nie nie dziala,drugi zadbany czysciutki pachnacy,nawet kosmetyczke odwiedzi jak trzeba,super ubrany zawsze ,mieszkalismy razem rodzice ci sami,wiec skad te roznice ???zalezly poprostu od samego czlowieka!! jeden lubi byc czysty pachnacy drugi moze sie trzy dni nie myc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w końcu tu weszłam
Strrraszne to co piszesz.. Szczerze pisząc dziwię Ci się,że w ogóle z nim jeszcze jesteś. Ludzie nie dbający o higienę (czasami kobiety też są na bakier z higieną).. fuuuj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów sie jak dlugo jeszcze to zniesiesz i lepiej juz teraz skróć ten czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana tym faktem
postawie mu ultimatum .albo wanna i ja albo brud i on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×