Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet uważa że (mój) seks z inną kobietą to nie zdrada...

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie - on uważa że seks z kobietą nie jest zdradą. Wręcz dał mi przyzwolenie na taką akcję! Ja z kolei zawsze miałam ochotę spróbować z kobietą. Od zawsze mnie to strasznie kręciło mimo, że jestem 100% hetero i nigdy, w sensie miłosnym, nie podobały mi się kobiety. Dla mnie seks to - sorry muszę to napisać - penetracja k*****m. Zabawy z kobietami są taką namiastką seksu. Nie jestem rozwiązła, miałam 3 stałych partnerów. Bywało różnie, natomiast z moim obecnym partnerem jest super (Ja 26 on 28). Pytanie brzmi: czy jeśli chciałabym zrealizować swoje pragnienie, może to negatywnie wpłynąć na Nasze uczucie i związek? Proszę o opinie również osoby które miały takie doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byłam kiedyś z takim p*****m mowil nawet ze trójkąt to nie zdrada ja i jeszcze jedna kobieta a ja go tak kochalam ze nie moglabym się na to zgodzić . byłam ślepa teraz mam z******teho faceta którego nic z takich rzeczy nie kręci i na cos takiego jak u ciebie tez by mi mię dal przyzwolenia bo on mi wystarcza. Inie ważne czy facet czy babka on chce mnie tylko dla ciebie. A ty byś była zazdrosna o drugiego faceta ? Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi facet penetrujący o***t mojego faceta byłoby zwyczajnie obrzydliwe. Fuj. On nie akceptuje zdrady, nie chce trójkąta. Po prostu dla niego mizianie się, czy lizanie z drugą laską nie jest seksem, a więc nie jest zdradą...jest w tym pewna logika. Zastanawiam się tylko czy jeśli to zrobię w uzgodnieniu z nim to czy coś się nie zepsuje, bo np. w kłótni zacznie mi to wypominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mu nie mówić?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałam przygodę z kobietą ale to na zasadzie zaspokojenia ciekawości, czy w ogóle podnieci mnie jej dotyk. Będąc w związku z facetem seks z kimkolwiek innym niż on, bez jego wiedzy będzie zdradą, jeśli pozwala, to po prostu chce ciebie widzieć w takiej akcji. Czas pokaże jakie będzie to miało konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby moja laska chodziła do łóżka z innymi dziewczynami nie miałbym jej tego za złe. Dla mnie to nie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranya
lizanie cipki wymaga poświęcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty rżniej sie z innym facetem bo to też nie zdrada.Lub wymianę partnerów w czworokącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×