Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj facet wyjechal sobie na 3 dniowa wycieczke nic mi nie mowiac

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy za granica, nie mieszkamy razem,ale oddzielnie. Praca w piatek mnie wykonczyla, bylam padnieta. Od piatku nie mialam zadnych wiadomosci od niego. Myslalam ,ze jest zajety, albo ze sobie odpoczywa. Wyslalam do niego wiadomosci na ktore mi nie odpisal, dopiero teraz mi napisal ze wrocil sobie z wycieczki!!!!! jestem wsciekla, zla i rozzalona. nic mi nie mowil, nawet sie nie zapytal czy chce z nim jechac.teraz napisal ,ze musi odpoczac i sie wylaczyl.!!!!!!!!!!nie moge nawet przedzwonic do niego!!!boze dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palant.Po co cvi on?Tak się w dobrym związku nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki fagas nie jest materiałem na partnera - im szybciej to do ciebie dotrze,tym lepiej. Znane z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placze, jestem zla i wkurzona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zla , wsciekla i smutna bo nie wzial mnie pod uwage!!!w ogole nie zapytal sie czy ja tez bym pojechala, w ogole sie nie zapytal ,w ogole mi nic nie powiedzial ze sobie jedzie 400km na wycieczke!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie smuc sie
Powinnas byla byc wdzieczna, bo ci powiedzial prawde, a tak, to mogl zataic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1567
w sumie moze chcial odpoczac od ciebie? ja bym tego nie uznala za powod do zerwania, nie badz dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal mi tekst, ze nie moze odebrac telefonu, bo ma cos z bateria (jak probowalam dzwonic, to mi odrzucalo polaczenia,ale on pisal smsy i widzial je, wiec sama juz nie wiem, moze to prawda z ta bateria). Napisal mi tak: "nie obchodzi mnie to i tak (na moj sms ze to juz koniec).czy byly jakies korzysci bycia z toba dla mnie?jestes nienormalna, chodzisz po ulicy z nic nie wartymi ludzmi, ubierasz sie jak bezdomna, duze zero w seksie, biedna jak mysz koscielna. naprawde chcesz widziec siebie jako interesujaca osobe?haha" Pierwszy raz zapalilam papierosa. Jest mi tak przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to 3 dni :D mój na mc aż 13 000km od domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpoczac ode mnie? przeciez nie mieszkamy razem, widzimy sie 3 razy w tygodniu.no bez przesady.nawet do kina mnie nigdy nie zaprosil. mowil jaka brzydka mam fryzure, ze mam popatrzec na inne dziewczyny jak fajnie wygladaja, jak sa fajnie umalowane. Moze i sa fajnie umalowane, ale ja nie lubie miec nic na twarzy, bo mam uczulenie, twarz mi sie dziwna robi, oczy sie zmniejszaja i pieka. Co do fryzury-tu fryzjer jest drogi, nie stac mnie zeby sobie isc bo prace stracilam 3 miesiace temu i dopiero part-time mam od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chociaz mogl napisac, ze chcialby gdzies pojechac ze mna, ja zawsze chcialam do tego miasta pojechac. Ze wzgledu na chlopaka nie wyjechalam 2 tygodnie temu z kolega z klubu sportowego do jego miasta (bylam tam juz nieraz), bo przeciez jakby chlopak chcial sie zobaczyc w weekend to jak ja mu sie wytlumacze ze gdzies sobie pojechalam.a on takie cos wywinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upieklam ciasto, myslalam ze przyjedzie, chcialam mu taka niespodzianke zrobic a tu takie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post z smsem od niego z 23:16 to podszyw autorko? Bo jeżeli nie, to nie am już sensu zastanawiać się czy wyjazd był duzym "przewinieniem" czy małym. Tym smsem jak dla mnie wyraził wszystko. Daj sobie z nim spokój już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie podszyw. tak mi napisal. moze dlatego ,ze jest wsciekly. w koncu mial darmowy seks.mnie sie wydaje,ze on chcial mnie tym sms zranic, bo sie wkurzyl.Ogolnie jestem w szoku, jak napisalam pierwszy raz zapalilam (a raczej zakrztusilam sie)papierosem. Nigdy nie powiedzial mi,ze mnie kocha, nigdy nie kupil mni kwiatka (liczylam na to, bo zdalam trudny egzamin i mu o tym powiedzialam ze cieszylabym sie z kwiatka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij się dziewczyno. Jemu na Tobie nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest tez czesc winy we mnie, bo nie jestem jaka on byl chcial.W sumie duzo sie klocilismy, bo w seksie mnie oszukiwal (zdjal prezerwatywe bez mojej wiedzy by skonczyc w srodku, a przeciez go prosilam by tego nie robil).Jako usprawiedliwienie podal,ze prezerwatywa pekla , ja chcialam ja zobaczyc czy rzeczywiscie pekla to zacisnal w piesci i wyrzucil ja szybko do toalety.Ale ona jeszcze tam byla jak poszlam do toalety-(wiem ze to obrzydliwe co napisze, ale napisze)wzielam ja aby sprawdzic i sie przekonac,ze byla peknieta.Niestety-byla cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem przesadzasz. To nie powod, aby zrywac zwiazek tylko dlatego, ze chlopak pojechal sobie na wycieczke. W koncu i tak Ci odpisal i napisal gdzie byl.O co wiec sie denerwujesz?Moze chcial odpoczac od ciebie jak tu juz ktos napisal.Moze po prostu chcial byc sam, a nie uczepiony jak rzep psiego ogona?Zastanow sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko zostalo rozlane.Sama chcialas rozstania i je masz. Facet sobie zrobil wycieczke a ty wielka awanture.I jeszcze go oskarzasz ze ci nie odpisuje.Moze rzeczywiscie ma problem z bateria? A ty juz nie wiadomo co masz w glowie.A moze ktos kto sie zna na toczskrenach zeby napisal, czy jest sie w stanie widziec wiadomosc i odpisac,ale nie zadzwonic? Kiedy telefon odrzuca polaczenia?Czy jest taka opcja.Moze sie wypowie wlasnie taka osoba, ktora zna sie na telefonach.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wpisy.On mi sam mowil, ze gdzies sie wybieram to mam mu mowic. A tu takie cos.Z ta bateria jestem na 200% pewna ze to zwykla sciema.tylko po to to wymyslil aby miec wymowke dlaczego wczesniej nie dzwonil. Nie wiem z kim jechal, na ile wyjechal, gdzie nocowal.chodzi o jakies podstawy:/ a z tym telefonem to moze ktos rzeczywiscie sie zna, ze mozna widziec smsy i NAGLE po 3 dniach odpisywac, ale niestety nie odbierac.Dziwne to.Jestem wkurzona, jestem wsciekla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie wkur...fakt z tym napisaniem:"czesc wariatko (crazygirl-tak mnie nazywa moj wlasny facet),wlasnie wrocilem z G, fajnie bylo.bylas grzeczna?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ales ty glupia autorko twoja glupote wyczul twoj rownie glupi chlopak burak i dlatego on ci wysyla glupie smsy a ty nawet ta glupota nie potrafisz sie zdziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orki,ale dlaczego niby jestem glupia?bo mnie olal?jestem wkurzona bo nie wzial mnie pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowkaa
Teraz to chyba powinnas raczej sobie postawic pytanie o ten sms co ci wyslal.Potraktowal cie jak tania wiesz nawet pisac nie bede jak kogo.Nawet jakby byl mega wkurzony to nie mial prawa ci tak pisac. Piszesz, ze nie powiedzial ci ze cie kocha-moze mieliscie luzny zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol nie wierzę w co czytam, facio wprost mówi że ma cie w dooopie, że jesteś dla niego zerem a ty dalej rozkminiasz o co mu chodzi? haha nie masz za krzty szacunku do siebie, najwidoczniej jesteś z tych co ludzie na nich plują i udają że deszcz pada. pewnie ten twój kochaś to jakiś ciapaty? nie zdziwiło by mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćniedowartościowany
Że też ja na takie tępe dzidy nie trafiam . Mieć taką to coś pięknego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o jakims facecie bo kobieta pasji nie ma hobby czy zaintersowan? no co za s*******n 888 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go, mi zaden byly takim tekstem nie walnal nawet gdy bylam natretna po rozstaniu, przegial nie wartto z nims ie zadawac, na co ci taki ktos? kto pisze ze ubierasz sie jak bezdomna i oczekuje korzysci od zwiazku? chyba nie na tym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×