Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dżi20

Mój fetysz - czy powinnam się go wstydzić?

Polecane posty

Gość Dżi20

Chciałabym aby przerżnął mnie mój facet który ma na sobie krótkie sportowe szorty, długie (pod kolano) białe getry sportowe, białe adidasy i koszulkę opinającą jego klatę. Aby mnie wziął ostro, rżnął, klepał po dupie. Czy jestem nienormalna :-( Mój pierwszy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek:>
Jesteś normalna. Ja osobiście lubię zdominować kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona niunia
Na forach to 3/4 ludzi powie ze jestes pieprznieta, ale akurat tym sie nie przejmuj. Sama mialam podobne zachcianki, z moim TŻ jestem od 2 lat, w sylwestra odwazylam sie mu o tym powiedziec. Bałam sie ze mnie wysmieje, ale przyjal to ze spokojem i odbyl sie moj wymarzony seks cala noc ;* nie robimy tego czesto, jednak wole namietnosc, ale od czasu do czasu, ostre rżniecie jest czyms, czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżi20
Może nie zdominować na siłę - ale w takim stroju właśnie :) Ma świetne nogi, i czarne włosy świetnie by się prezentowały w takich getrach. Do tego jockstrapy i sama się robię mokra na myśl o tym. Wstydzę się mu o tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
On sam się nie domysli, więc nie masz wyboru. A może napisz list do Śnietego Mikołaja i zostaw go tak, by ON go przeczytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, z listem fajny pomysł. Mnie jako facetowi by się to spodobało. Ale przebieranie się za piłkarza ani troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×