Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rupaczątko

Mój mąż pisze z koleżanką z pracy

Polecane posty

Mój mąż od października pisze z koleżanką z pracy.Ja też tam pracuję,ale nie zaważyłam nic.Rozumiem,że można od czasu do czasu pisać,ale całymi dniami? I tylko wtedy kiedy mnie nie ma obok niego.Ona też ma męża i dzieci.Mąż kasuje eski i nie wiem o czym piszą,ale z tego co mi mówił,to zwierza mu się,że ma problemy z mężem.Dziwne,bo nie powinna takich rzeczy mówić facetowi,który ma żonę i dzieci,a dla niej jest kolegą z pracy nawet mu swoje zdjęcia wysłała.Mam przeczucie,że szuka pocieszyciela,a mój mąż jest pewnie na liście.Pytałam go o to,ale za każdym razem mówił co innego,w końcu postawiłam mu warunek,albo ona,albo ja.Powiedział,że zakończy z nią pisanie,ale ja mu nie potrafię uwierzyć.No i okaże się,prawda zawsze wyjdzie na jaw.Jeśli ktoś ma jakiś dobry pomysł jak to wszystko można rozwiązać,to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksando
zaprzyjaźnij się z nią. Jak kasuje esy przed Toba to znaczy, że cos ukrywa i jest nie fajnie. Albo już to robią, albo jest blisko. Reaguj. Ja bym z nią pogadała i powiedziała jej , że ma gwizdać. Skoro nie potrafisz swojego faceta zmusić żeby to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×