Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj syn 8.5m caly czas sie budzi w nocy potrafi co pol godz co godz

Polecane posty

Gość gość

Max przespi 3 i tak ma od urodzenia...jest na piersi..nie mam juz sil..spi ze mna bo nie dalabym rady inaczej...czy powinnam sie martwic?isc do lekarza? Czy to taki typ? Musze go dolulac i jakos spi..sam jak lezy to rozbudza sie...nie chce jesc mm;( Ostatnie dwie noce masakra co 1h pobudka w dzien tez slabo spi 40 min czasem 2h zazwyczaj ze mna...i od jakiegos miesiaca potrafi raz dziennie spac..wytrzymuje do 8h nie wiem skad ma sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w dzien za mało jedzenia dostaje? moze zamiast na rządanie to dawaj jakoś o okreslonych porach tylko i stopniowo zmniejszaj? próbowałaś rożnych mm? mają różne smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upały. U nas jest identycznie, u dwóch koleżanek to samo. Wszystkie dzieciaki na piersi. Possą trochę i dalej spać. Ja czekam, aż samo przejdzie i się nie przejmuję. Śpimy razem więc w niczym mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upal upalem ale my tak mamy od urodzenia...w dzien je 75 gram kaszki rano i wieczorem 60 gram obiadku i 60 gram deserku czasem 120 roznie i piers na zadanie.. jeslu chodzi o mm to probowalam bebiko i nan nie chcial chociaz kaszki nestle je a one chyba na mleku nan wiec myslakam ze powinno byc ok...wode z niekapka pije a mleka nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na piersi, to może dopajaj wodą, często sie budzi i chce cyca, bo chce mu sie pić? Mam dwulatka, który niestety od zawsze śpi podobnie. I taka uroda, model małośpiący mi sie trafił. A jak dużo wrażeń, albo zęby, albo infekcja, to żadnej godziny całej nie prześpi. Rozumieją tylko ci, którzy to przeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo chce mu się pić, albo chce sobie possać - może smoczek by pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzien ladnie pije wode ale w nocy nie koniecznie..a jak nie daj moze wcisne mu smoka jak sie obudzi to wrzask na caly dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widocznie potrzebuje sobie possać pierś. To jeszcze małe dziecko przecież. Potrzebuje bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak male, ale ja juz wymiekam jak musze spac tylko na boku bo maly ciumka albo traktuje jak smoka a jeden ruch to placz masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakas herbatka na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie ida mu zeby? Moj bezpiersiowy ale smoczkowy,ale dzis dal taki popis,ze co 5 min musialam wstawac do 2 w nocy,zeby podac smoka. Potem przespal 3 h i znow jeczal. A te 3 h to przespal po ibumie. Ale jemu 5 zebow na raz idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje przydalby sie smoczek. Maly teraz tak traktuje twoja piers. Sprowac warto. Zycze duzo sily, a teksty ,,jest jeszcze malutki, potrzebuje bliskosc" wsadcie sobie gdzies. Bliskosci napewmo temu dzecku ne brakuje, a kobieta pewnie ledwo sie na nogach slania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań karmić piersią i tyle. Obydwoje jesteście od tego niewyspani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram odpowiedź powyżej. Już czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×