Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój synek zrobił pod siebie w szkole i teraz mi wstyd przed

Polecane posty

Gość gość

koleżankami. Nawet na wywiadówkę boje się iść taki wstyd. Już ma 9 lat do cholery, powinien sam załatwiać swoje potrzeby. Dostał porządny wpiernicz i miejmy nadzieję, że go to nauczy. Nie wiem jak sobie radzić z tym poczuciem wstydu, porażką rodzicielską. Mój mąż oczywiście w żart to obraca, ale co on może wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś miała o czym pisać. Wstyd, że ma taką pustą matkę by pisać o tym na forum. ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dużo kobiet narzeka że a to dziecko jeszcze nie mówi, a to jeszcze nie chodzi, a to jeszcze robi pod siebie... każde dziecko dojrzewa w swoim tempie. Jasne że można chodzić z nim do logopedy / neurologa / psychologa, ale przeważnie niewiele to pomaga. Dziecko potrzebuje czasu i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję dziecku matki... Pamiętam że byłam w podobnym wieku gdy zsikałam się w drodze ze szkoły. Okropnie się wstydziłam, ale mama zamiast robić awanturę - pocieszała mnie. Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dużo dziewczyn chce żeby dziecko które ma rok już chodziło, mówiło, pisało, liczyło i najlepiej znało co najmniej jeden język obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troll zakłada wydumane tematy, a wy łykacie?! Zwróccie uwagę na styl wypowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×