Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariuuuuuuusz

moja dziewczyna ma chyba obsesje !!

Polecane posty

Gość mariuuuuuuusz

mam problem moja dziewczyna ciagle daje mi sygnałki na komórke. nie było by w tym nic dziwnego gdyby to było 10 góra 20 sygałków na dzień, ale ona potrafi dać mi ich dziennie około 500!! gdy bywało ze nie odpuszczałem sygnałków przez godzine odrazu leciał smsek o treści nastepujacej: \"stalo sie coś?? gdzie jesteś?? co robisz?? z kim?? czy jestes w domu??\" itp. ja wiem ze bezemnie ona sie nudzi, wkońcu są wakacje, a wizja siedzenia z komórką w reku przez półtorej miesiąca nie zachwyca mnie. w jaki sposób powiedzieć jej zeby ograniczyła ilośc sygnałów, tak aby jej nie urazić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu powiedz jej że masz dużo zajęć i nie zawsze masz czas odpuścić sygnał i nie odpuszczaj, pewnie na początku będzie obrażona ale jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja909
Moim zdaniem twoja dziewczyna nie ma zadnej obsesji tylko poprostu cie kocha luptasie i truddno jej o tobie zapomniec nawet przez chwilke chcialaby zebys caly czas byl przy niej a jesli to niemozliwe zebys dawal jej jakis znak zycia chociaz raz na minute. To jest zupelnie normalne i powiem Ci szczerze ze gdyby moj chlopak nie odzywal sie przez godzine to chyba bym umarla z braku wiadomosci mimo ze jest duzym chlopcem i napewno dalby sobie rade to i tak chce wiedziec co sie z nim dzieje co robi z kim gdzie jest i dlaczegosie nie odzywa. Takze jesli naprawde kochasz swoja dziewczyne to zrob jej ta przyjemnosc i puszczaj jej sygnaly raz na minute tak zeby nie zdarzyla napisac smska. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorki ale
z nią jest chyba coś nie tak. Pogadaj z nią spokojnie, wytłumacz... Współczuję Ci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpak
on raczej sobie nie zartuje, ja widzialem jak to wyglada na zywo, koles ma identycznie, non stop musi odpuszczac bolce, trzyma ta komorke ciagle w reku, nawet jej juz nie chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem twój ból...mam to samo...tylko jest to chyba 300 strzałek :) ale wiecie dziewczyny ze to moze wkurzać?? a facet który kocha swoją dziewczyne nie powie jej\" słuchaj mam wazniejsze sprawy niz puszczanie do ciebie strzałek\"- to ze sie obrazi to gwarantowane..moze nawet strzała dostaniesz miedzy oczy...i moze jej przejdzie:P wiecie co?? piszcie bo moze i mi to pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez nawet komy nie chowam:) jak se jade to lezy na półeczce pod radiem i tylko rączką sygnałki puszczam jak trzeba :P ale zeby 500!! to prawie 2x wiecej niz ja mam ;/ współczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewa
dziecinada... twoja dziewczyna skończyla 14 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjo909-oprócz puszczania sygnałów ludzie mają też inne zajęcie np. pracują! i nie mają czasu odpuszczać sygnałów co minutę a nawet jeśli nie pracują to jest to napradę chore jeśli spędza się cały dzień z komórką w ręku, z twojego podejścia do sprawy to wynika że nawet jak się siedzi na sedesie to trzeba mieć telefon w zasięgu ręki a to jest zdecydowana przesada!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pogadają z nią,no i przetłumacz że nie zawsze masz czas by oddac sygnał ;) Kurde ale twarde zawodniczka :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... zakładam, że śpi około 9-10 godzin i wtedy nie puszcza Ci sygnalkow. Zostaje powiedzmy 12 godzin. 500 sygnałków dziennie w ciągu 12 godzin, daje nam ok. 41 sygnałków na godzinę. Ona Ci puszcza sygnałki prawie co dwie minuty?! To chyba nie jest nuda, to jest złośliwość :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj boze
Wspolczucia:D 1.Moze po prostu wylacz sobie komorke i udawaj,ze nie masz zasiegu (opcja chwilowa bo jak zadzwoni kolega to nie bedzie mial Cie jak powiadomic o imprezie;) ) 2.Zmien numer telefonu a potem zaraz zrob punkt 3-------> 3.Zmien dziewczyne ;) Jezli to jest za radykalne rozwiazanie to po prostu powiedz panience :"Kocham cie, ale twoje sygnaly mnie wkurzaja.Ogranicz ich liczbe z miliona do 10 dziennie" i tyle;) Jak ejst madra to zrozumie a jak jest glupia to nic tylko punt 3......;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosła
Dzieci drogi, co wy wypisujecie!!!! Każdy człowiek powinien mieć trochę przestrzeni życiowej wokół siebie, trzymany jak pies na łańcuchu czym prędzej się urwie i ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhe :) ewa ewa....ja mysle ze dziewczyna tego chłopaka ma naprawde problem;/ wiesz co?? od strzałeczek i smsków kontrolujacych sie zaczyna...a konczy na \"łańcuchu u szyji\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuuuuuuusz
Dodam, że moja dziewczyna ma 62 lata, jest na zasiłku przedemerytalnym i ma na imię Roman :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja909
Hiara wiem ze ludzie pracuje bo sama tez chodze do pracy codziennie na 8 godzin tak jak moj chlopak tylko co z tego? Mozna sobie zrobic przerwe albo ustawic opcje w telefonie auto tak jak ja to zrobila lub jedna reka pracuje a drugo pisze i dzwonie tak jak moj chlopak i mimo ze to jest czasami meczace to jeszcze bardziej meczaca jest samotnosc i brak wiadomosci o ukochanej osobie . Amoze to wlasnie ostatni sygnal bo za chwile padne na zawal albo mnie postrzela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... zakładam, że śpi około 9-10 godzin i wtedy nie puszcza Ci sygnalkow. Zostaje powiedzmy 12 godzin. 500 sygnałków dziennie w ciągu 12 godzin, daje nam ok. 41 sygnałków na godzinę. Ona Ci puszcza sygnałki prawie co dwie minuty?! To chyba nie jest nuda, to jest złośliwość :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza_ z_ nosa
ja pierdziele - 500 sygnałów?! ja bym oszalała! faceci jak wy to znosicie :P to juz psychoza :P ja wogóle nie puszczam sygnałow bo dla mnie to dziecinada i wogóle głupie! bez sensu takie puszczanie strzałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuuuuuuusz
wiec jest wiecej niz 500. jak wyłacze kome to na domowy dzwoni i jak odbieram to nic nie mówi..wiem ze to ona ;/ nie oddawałem sygnałków przez 15 minut przyszedł sms "Czesć malutki, co porabiasz?myslisz troche o mnie?? kocham...itd i tp:]" chciałbym pwoiedziec: a co myslisz ze co ja k*** robie jak ciagle ci sygnały wysyłam. a co do sprawy trzymania komy jak jestem na sedesie to tez prawda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj no to powiedz jej,że nie bawią Cie sygnały dlatego nie oddajesz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maj gat ja bym chyba dawno rozpier... telefon o ścianę to jest chore!! wes jej kiedyś odpisz jak za smsuje z pytaniem co robisz takim tekstem : \"sram sobie, a co nie wolno??\" jeny przecież to nawet głupiej gazety nie mozna spokojnie na kibelku poczytać...mnie by wkurzał jeden sygnał na godzinę a co dopiero to!! jestes królem cierpliwości, bije pokłony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o LOL
rzuć ją ;/ jak tak dalej pojdzie i nie dajBoze sie pobierzecie to nie bedziesz mogl spokojnie w pracy siedzieć. Albo zaprowadź ją do psychologa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuuuuuuusz
raz była akcja (godzina 21 dała mi strzałke..ja nie odpusciłem....godz 22 ja do niej strzałencje..jedną drugą piątą 10....potem pisze" czy coś sie stało")a ona do mnie "a ile mam czekac na strzałke, ile mozna czekać, co innymi sie zajmujesz? a gdzie jesteś?? w domu??gdzie sie szlajasz??" a jak napisze jej ze musze jechać gdzieś to jak nie odpuszczam strzałeczek (wtedy w ciagu godziny pusci moze z 10) to jak nie odpuszcze to sama sie przypomina ze czas odpuscić;/ dostaęłm sms:"nawet nie umiesz odpisac na sms??szkoda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja909- smutne że tak boisz się osamotnienia i ciągle musisz potwierdzać że ta druga osba jest, nie wiem jak bardzo masz obsorbującą pracę ale ja nie wyobrażam sobie czegoś takiego a moi przełożeni napewno nie byliby zadowoleni z ciągłego brzęczenia mojego telefonu(wiem że można wyciszyć) ale do licha nie chcę też przeszkadzać swoiemu facetowi w pracy, jesteśmy ze sobą na codzień i ma prawo do odrobiny prywatności, nie twierdze że sygnały nie są miłe ale wszystko w granicach rozsądkujak dla mnie puszczanie 300 czy 500 sygnałów jest dziecinadą i zrozumię to u nastolatka ale nie u dorosłej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuuuuuuusz
ja tez juz wyciszam bo nawet w domu u mnie przeszkadza wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja , to nie jest normalne. Sam zdecyduj co z tym zorbić, bo jeśli Ci to tak strasznie przeszkadza, to moze lepiej si.e rozstać? :/ to może dziwny powód, no ale bądź co bądź tak dziewczyna nie szanuje Twojej prywatności a szacunek i zauyfanie to podstawa związku. możesz też rpzestać w ogóle puszczać sygnały, najpierw ją o tym uprzedzając. np Nie będę dziś puszczał sygnałów ( albo w ogole nie będę puszczał) bo mam ważniejsze rzeczy na głowie. Madra dziewczyna zrozumie, że świat sie nie zawali jak nie puści się setnego sygnała w ciągu gdoziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała ja
Siedze w domu od bardzo dawna, bo nie moge znalezc pracy. Niby mi sie nudzi, ale nie puszczam strzal do Miska co minute! Bez przesady! puszczamy sobie strzaly raz na 2 godziny, czasami czesciej. I to raczej Misiek puszcza pierwszy. Radzilabym abys powiedzial dziewczynie, ze jestes zajety i nie jestes w stanie (nikt nie jest) puszczac jej strzal co minute. I to nie bedzie znaczylo ze jej nie kochasz. W sumie musze Ci napisac, ze mam kolezanke, ktora meczy chlopaka strzalami, a on jest kierowca i nie zawsze moze jej odpuscic. Zdarzyl mu sie juz mandat, bo dzwonila 'dlaczego strzal nie puszcza'... poza tym musi zajac sie towarem wiec to lekka przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuuuuuuusz
juz ja troche znam i wiem co powie:" ze zajmuje sie inną" ona niby ufa mi ale mysle ze nie do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ci \"niby\" ufa to znaczy ze nie ufa. ;) Co z tego, że tak powie? Przeciez tak nie jest więc czym się przjemujesz? A to, że ona dostanie sygnał nie znaczy wcale , ze to Ty go puściłeś, więc jakich ona chce dowodów wierności na odległość? :D Trochę to dziwne :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×