Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wylewski111

Moja dziewczyna nie lubi sexu a ja jestem niewyżyty

Polecane posty

Gość wylewski111

Moja dziewczyna nie lubi sexu... jesteśmy od 10 lat ze sobą. Ona coraz rzadziej chciała się kochać. Ja za to coraz częściej i coraz więcej chciałem z tego sexu. Doszło do tego że chciałem żeby mnie związywała albo ja chciałem ją związywać itd... tak czym bardziej ona nie chciała nic tym bardziej ja się rozkręcałem. Nawet zacząłem proponować jej małe delikatne BDSM Zauważyłem że czasem tak jak by robiła coś ze mną tylko żeby mi było dobrze. Uwielbiam robić jej dobrze ale ona nie ma w ogóle ochoty na sex. Ona wie że jestem cały czas napalony. Chce jej robić kąpiele z pianę ... masować ją i pieścić ale ona nie ma ochoty... Najgorsze jest to że ja bym mógł codziennie uprawiać sex i to czym trudniejsze i głupsze pozycje tym lepiej... co robić? pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylewski111
Pomarańczowy Skurwysyn - widzę, że podobają ci się moje zabawy ! Tak więc jak jesteś chętny to przybywaj to będę cię rżnął 2 razy dziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiepseudonimyzajęte
Kolego , radzę Ci , albo do tego przywyknij , albo zmień laskę , albo znajdź ujście energii na boku. Po ślubie będzie tylko gorzej .Też ganiałem ze swoją laską 9,5 roku, niby się rozkręcała , a potem dupa, tzn kłoda. I tak minęło już kolejne 10 lat ,a ja schnę . Ale chyba to zmienię , znalazłem ostatnio portal roksa.pl i chyba znajdę sobie jakąś laskę do skoków w bok. PZD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
pewnie że pomoge ale dlaczego sie uwziołeś sie na sado radze romantycznie miło jak pantoflarz mów jej słowa takie co by chciał usłyszeć nie strugaj macza dopasuj sie do niej że by kobieta zachciała sexu musi być swobodnie luźno delikatnie przemyślanie i bez sznsy na niespodziewanych gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię te klocki
weź mnie!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię te klocki
duży mózg mały mały ta romatycznie itp itd... ile można? skoro efektów nie ma. Poza tym skoro już chęci nie ma to co za kolejnych kilka lat będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
ktos powiedział że jak porzed ślubem sie nie chce to po ślubie bedzie orgia i odwrotnie ale niewiem czy to prwda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię te klocki
duży mózg ...... raczej nieprawda wiesz. Wiem z autopsji:) . Po ślubie tylko gorzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię te klocki
...a Pomarańczowy S.......ma rację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylewny111
Ktoś widzę podszywa się pod nick. aco do "a ja lubię te klocki" to naprawde lubisz te klimaty? ja ty bym w ogóle chciał ze swoją kobietą dojść do ładu ale nie da rady ... nie wiem co mam robić... kwiaty i inne rzeczy nie dają rady. Ona po prostu jest zimna. Cierpi jak ma coś robić :/ bynajmniej tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
to zrób jak ten ze wczoraj nadstaw pupe i puść jej bąka może sie nawróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię te klocki
tak lubię a wlaściwie zaczynam lubić:) . Powoli do przodu:D . A Tobie autorze nie zazdroszczę.Udany seks to jedno z podstaw związku, no i jeszcze szczera rozmowa. Właśnie rozmawiałeś z partnerką?? Zadaj proste pytanie dlaczego w waszym związku jest tak mało seksu?? Proste i bez owijania. Życzę powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię te klocki
Kłaniam się Mistrzu:) i przyznaję rację,ale tak głupio napisać. Właśnie brak chęci=mój partner mnie nie kręci. A może się nie dobrali temperamentem,może oboje kręci zupełnie inny seks? A może partnerka jest aseksualna(tacy ludzie niby też są:D tylko po co wtedy żyć:D )???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona lubi pewnie seks, tylko nie z Tobą. Sorry, ale taka jest raczej prawda. Głowy nie dam że zawsze tak jest, ale stawiałbym, że tak w 9 przypadkach na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylewski111
Jej w ogóle się nie podoba sex. Tu raczej nie chodzi o mnie.Nawet mówiła że chyba jest asexualna. Rozmowy nic nie dają. Przecież jak ktoś nie chce to nie da się zmusić żeby zachciała. Gruby to po co ze mną jest tyle czasu i wszystko ze mną robi, nie mówie tu o sexie ale o spędzaniu czasu razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta u seksuologa
jest ostatnia szansa. moja zona byla kiedys podobna - lubila seks i wogole ale jakos nie odczuwala potrzeby zeby cokolwiek zainicjowac. nie czula tej wewnetrznej 'potrzeby'. wizyty duzo jej ( i naszemu zwiazkowi) pomogly - a jesli bedzie sie rozkrecac tak jak do tej pory to az strach pomyslec co z niej bedzie za pare lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylewski111
Może spróbujemy ale gdzie znaleźć dobrego sexuologa w okolicach dolnegośląska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bardzo chcesz z nia byc i tylko ten sex przeszkadza to idzcie do sexuologa, moze jest tego jakas przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezirers
jest chora na schizofrenie to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ktos to napisał - zmien laske i to szybko zanim nie bedzie zapóżno - ja mam podobnie jednak o zmiane juz nie jest tak łatwo ( wspolny dom dzieci) moja obecna zona była chociaż namietna na poczatku naszego zwiazku zanim jeszcze pojawiły sie dzieci ( sex na łonie natury , wiązanei itd ) odmieniło jej sie dopiero po urodzeniu dzieci ( wida ckobiety tak maja bo z tego co wiem to nie ona jedna ) ale skoro wy nie macie jeszcze dzieci a juz jest taka oziębał to bedzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylewski111
Oskar30 nie jest łatwo jak Ci wszystko inne pasuje oprócz jednej rzeczy... dla niej mało ważnej a dla mnie za to strasznie ważnej. Ciężko to pogodzić. Mówicie że jest tylko jedno wyjście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzenienatychmiastowe
To czego się zastanawiasz, masz laske ktora ci zrobi laske na zawolanie, zacznij palic jointy i pic browat :) gratki za zycie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma małe libido :) kup jej coś na to hiszpańską muchę czy coś http://www.seks-shop.com.pl/afrodyzjaki.php?pro_id=12 plus może jak Cie kręci coś z wiązaniem itp. to kup w prezencie 50 twarzy greya poczyta książkę może się przekona ;). Do kin na walentynki film wychodzi ale do walentynek daleko zacznij od książki. Potem zawsze możesz kopić coś z tego http://www.seks-shop.com.pl/50_twarzy_greya_oficjalna_kolekcja_gadzetow_erotycznych.php i się pobawicie serio ta książka w kobietach budzi dzikie żądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×