Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seksuolog amator

Moja dziewczyna nie ma łechtaczki

Polecane posty

Gość seksuolog amator

Mam 17 lat i dopiero poznaję świat seksu więc nie mam jeszcze doświadczenia. Trochę poczytałem, trochę pooglądałem fotek i w końcu przekonałem swoją dziewczynę (też ma 17 lat), z którą kręcę prawie rok, ale jeszcze nie uprawialiśmy seksu by dała się obejrzeć, bo chciałbym poznaćszczegóły w naturze. Z oporami, ale się zgodziła i zaraz okazało się, że ona wogóle nie ma łechtaczki. tam, gdzie schodzą się wargi mniejsze pod kapturkiem łechtaczki ona ma zagłębienie zamiast lekko wystającej łechtaczki. Teraz się zastanawiam, czy te kobiety na zdjęciach mają wyjątkowo wydatne, a moja dziewczyna jest normalnie zbudowana, czy może łechtaczka powinna być a tylko moja ma jej totalny brak. I pytanie za 100 punktów, czy brak chęci na seks u niej może być właśnie spowodowany brakiem tejże łechtaczki? Bo ja bym chciał z nią tego tamtego, ale ona wogóle tym nie jest zainteresowana. Ona chce tylko, by być przy niej, pogadać, czasem przytulić, ale coś więcej to zdecydowane nie. Bo nie wiem, czy z tego coś będzie, czy mam sobie szukać takiej, która ma większą łechtaczkę i zdecydowanie większą ochotę na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksuolog amator
nie dostanę żadnych rozsądnych odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwerka69
Nie każda kobieta ma dużą łechtaczkę, czasem jest to ledwo wyczuwalny mały groszek. łecztaczkę najlepij wyczuć palcami. Wargi każda ma inne jedne bardzo duże inne odwrotnie. Ni słyszałam o tym aby łechtaczki wogóle nie było. Jeśli zależy ci tylko na seksie to nie zawracaj dziewczynie głowy. Wcale się nie dziwię ze jeszcze nie chce, widać jest rozsądną nastolatką(jakich mało) czuje że jeszcze nie jest gotowa. Gdybyś ją kochał to nie byłby to dla ciebie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksuolog amator
Wydawało mi się, że jest różnica między nie chcieć uprawiać seksu pomino, że to bardzo kręci a nie mieć ochoty na seks. Mnie kręci jak cholera, ale nie nalegam, jej wyraźnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzez sie!!!
mozliwe tez,ze to chlop przerobiony na babe, oni zawsze maja jakies spaprane te pizdziska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś facet
ochota na sex jest w mózgu a nie na łechtaczce i nie myl pożądania z miłościa "bo sie chce przytulić" - bo może cie kocha? tylko nie ma pewności czy na to zasługujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asysta Lekarza
Brak łechtaczki może być oznaką patologii w łonie matki, genetycznej oraz hormonalnej. Niech twoja dziewczyna uda się do swojego ginekologa ponieważ może jej nie mieć, mieć małą, lub pod skórą (w powłokach ciała). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko najpierw autor do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była też nie miała łechtaczki, albo miała z tym że kompletnie nie było jej widać ani nie można było wyczuć dotykiem, co na początku strasznie mnie zdziwiło, ale to nie miało żadnego wpływu na jej seksualność, poza tym że nie potrafiła dojść podczas robienia minetki czy pieszczot dłonią, zawsze dochodziła wyłącznie przez stosunek i o dziwo dochodziła bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA jestem dziewczyną i nie mam łechtaczki. Jest mi bardzo przykro przez to. Bo czuję się niedorobiona. Nigdy nie dowiem się jaka to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ex też chyba nie miała (o ile to możliwe w ogóle), a przynajmniej była to jedyna kobieta u której w ogóle jej nie wyczuwałem, nawet pieszcząc ją tam językiem. Na początku było to dziwne doświadczenie bo nie potrafiła dojść podczas takich pieszczot, ale na szczęście bardzo szybko dochodziła podczas stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli wy nie wiecie, co to jest łechtaczka, to poczytajcie sobie w internecie, zanim się do dziewczyny zabierzecie. łechtaczka to nie jest żaden "guziczek". łechtaczka to jest spory mięsień, a ten guziczek to jest szczyt góry lodowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta: to kwestia wzajemnego szacunku, zaufania i wzgledu i dla oporów i potrzeb drugiej osoby. Ona nie ma ochoty na seks, tylko na lekkie pieszczoty - OK, zgodz sie na to, piesc ja lekko i nie zmuszaj jej do penetracji. Z drugiej strony ona musi zrozumiec, ze Ty jestes mlody facet i ze Cie roznosi ... Niech wezmie do buzi i zrobi Ci niebo od czasu do czasu i bedzie Wam dobrze razem przez jakis czas - potem popatrzycie, co robic dalej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×