Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna schudła i mi sie nie podoba

Polecane posty

Gość gość

Jak sie poznalismy miala ok 85 kg. Zawsze mialem szczuple partnerki i nie wyobrazalem sobie zwiazku z taka pulchniejsza. Ale dzieki niej wszystko sie zmienilo, zaczely mi sie podobac takie kobiety. I problem byl taki ze ona zawsze mowila ze ta jej waga nie jest jej wina ze ona tyle nie je. I jakis rok temu wykryli u niej niedoczynnosc tarczycy wziela jakies leki i schudla. Teraz ma moze 60kg............... i mi sie nie podoba, chcialbym zeby spowrotem miala te swoje 80 pare kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chcieć to ty se możesz, ale jak ona się dobrze z tą wagą będzie czuła to przy niej zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tak o niej, Paulina jest piękną kobietą. Ale wolałem gdy była grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co my mamy z tym zrobić? Na słoninę się dla niej zrzucić czy czego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba lepiej,a co fajnie bylo jak ją wszyscy wytykali przy Tobie ze jest gruba jak świnia?Teraz nie musisz się za nia wstydzic przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie pewnie wstydziła,że tyle ważyła,bo ważyć 80 kg to żaden powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt jej nigdy nie wytykal palcami, ona nie wygladala jak jakas gruba baba. Po prostu miała duża pupe ładny biust grubsze uda i troszke wiekszy brzuch. Ale wyglądala swietnie, zawsze miala duze powodzenie u mezczyzn. Kiedys sie zastanawialem co w takich dziewczynach jest fajnego, do czasu gdy ja poznalem. Teraz nie chce szczuplej dziewczyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie przy tej wadze ?Musiala by miec 195 wzrostu żeby przy tej wadze wyglądac fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty myslisz ze ktos powie Ci co mysli że związaleś się z grubą swinią;D?Napewno miała powodzenie ale napewno nie wsród normalnych facetów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to rozumiem, przyzwyczaiłeś się do jej tuszy była Twoją poduszeczką a nie kazdy facet jest w stanie zadowolić się poszewką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile ona ma wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli poprzez odstawienie samych leków doszla do 60 kg to podejrzewam że nie jest zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się związać z kimś grubym, niż ze ścierwem które nazywa człowieka którego nawet nie zna świnią. A ty autorze faktycznie lepiej ją zostaw, bo gdybyś na prawdę ją kochał to 20kg różnicy by ci nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylin jak ma 160 wzrostu to przydało by się jej jeszcze z 10 kilo zrzucic:DChyba że ma 175 cm to fajna sztuka z niej teraz się zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego mieć krągłości a co innego otyłość. 85 kg? To chyba musiałaby mieć 190 cm żeby dobrze i zdrowo wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak bo dla niektorych ' kraglosci ' to 90 cm w biuscie :P i plaski tylek bo za duzo ma centymetrow ! :) Kobieca fugura to figura klepsydry , z talia, biodrami piersiami:) Nie waskie bioderka, brak tali i dwa pieprzyki :P ale mam 50 kg przy 170 cm i to jest wazne !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba otyłosci nie widzialas :P Nie kazdy lubi suche jak wiór dziewczyny :) Miesnie tez waza i maja obwody :) 90cm w biuscie ? A to wogóle jest jakis biust ? Moze jak sie ma z 150 wzrostu.. 90 cm w tali moze byc czyims marzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 cm w biuscie ma Doda puknij się w łeb jak uwazasz że to jest mały biust.I dodam że mam spory biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miseczka C czy nawet D przy obwodzie pod biustem 70, to wciaz male piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jaki masz?A Doda to niby ma mały biust?Napewno proporcjonalnie do sylwetki 70D nie jest mały,przy szczuplej sylwetce wygląda na pokazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
85 G :P mierze tez nieco ponad 180 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jezu ales Ty spasiona jesteś fuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to że byłem z grubsza dziewczyna znaczy ze jestem nienormalny? Bo mam inny gust? chore. Paulina jest była i bedzie piekna kobieta. Ma 179cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie sie wyzywać, ciekawe czy byłbyś w stanie tak ja nazwac patrzac jej w twarz? Troche kultury, jak nie podobaja Ci sie takie kobiety to zachowaj to dla siebie a nie wyzywaj. Wykształcony człowiek by tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy osoby które się tu wypowiadają w ogóle wychodzą z domu.W moim otoczeniu własnie te chudzielce 90/60/90 anawet chudsze mają takie powodzenie że faceci o mało nie dostają slinotoku na ich widok.A za to taka z waga 85 kilo predzej zostanie wysmiana niż komus się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×