Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna strasznie obgadwała byłego i do niego wróciła

Polecane posty

Gość gość

Wiem jak się kochali, jakie mial problemy, z kim się spotykał. Co jadł, w co grał, co robił w wolnym czasie, jaki miał głoś, długość fiuta i buta. jechała po nim jak po psie, nie zostawiła na nim suchej nitki. Cały czas mówiła że nie wie jak mogła z nim w ogóle być. Po 3 miesiącach do niego wróciła mimo że nie byli ze sobą 2 lata. Mnie cały czas mamiła. Jaki mi się k*******n trafił to mała bania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jechała po nim a tydzień później mnie zdradziła z nim i teraz są razem... Ja p*****le... Jakie mi się dno trafiło to wstyd, od początku było z nią coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak ciągle o nim nawiajała to oczywiste, że wciąż coś do niego czuła i wystarczyło pewnie jedno skinienie, żeby do niego wróciła :D. Ja od lasek, które gadają o swoich byłych uciekam jak najdalej i mam się dobrze :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to była moja pierwsza dziewczyna i nie wiedziałem że to może to oznaczać. Po prostu jestem wychowany na szczerości i nie kłamię bo się tym brzydzę. Najgorsze jest to ze wiem jak ona go przekonała, seksem. Pisała do niego że mogą się na razie kochać bez zobowiązań i jeździła do niego,bo miała ochotę. W końcu on powiedział że mogą być razem i teraz z niej korzysta. Powiedziała mi to jej przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz jesteś bogatszy o nowe doświadczenia i chociaż trochę poznałeś naturę kobiet :classic_cool:. Ja też byłem wychowywany na szczerości i moja pierwsza dziewczyna też mnie okłamywała. Teraz już wiem, że nie warto być wobec nich uczciwym i nie warto się za bardzo angażować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się nia, nie ma wielu takisz kobiet jak ona, znajdziesz normalną która Ciebie pokocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinienem był jej napluć w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah to tylko pokazuje jaki ty musisz byc beznadziejny, skoro wróciła do beznadziejnego exa🖐️ Od afajnego, dobrego faceta się nie odchodzi i to tym bardziej do psychola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, podobno on nie był psycholem i traktował ją jak królową ale zostawił wysyłając smsa a ona przez 2 lata miała nadzieje że do niego wróci. Myślę że to ona nie była normalna z nas trojga bo potrafiła się drzec na mnie za to że dwa lata wczesniej zanim ją poznałem poszedłem z kumplem i z inną dziewczyną do Arkadii na zakupy przed świętami i dla niej to był sygnał że nam chodziło o jakiś trójkąt na pewno bo nikt normalny "nie chodzi tak na zakupy". wszędzie widziała podteksty, w każdym zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się razem leczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patology! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety takie sa :-) Jak nagaduja na jakiegoś faceta ze jest zly itd. znaczy to ze im się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety takie sa, obgaduja, graja na dwa fronty, ale nie warto sie tym przejmowac bo to juz tak natura. Ona teraz tobie d**e obrabia na 100% A na przyszlosc juz wiesz, ze nie warto sie angazowac, ani ufac kobiecie, bo jak zaufasz to d**e bedziesz miec w siniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie ma prawdziwej przyjazni miedzy kobietami bo kazda wiek jak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
w ogole nie ma mowy o jakiejkolwiek przyjazni z kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak takie istoty mogą być matkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
instynk, ale sa i takie ze topia nawet wlasne dziecko. Jak ktos wyzej wspomnial -nie angazowac sie, nie ufac bo marny twoj los. Chcesz miec przyjaciela to kup sobie psa, poszukaj w meskim gronie i nie pozwol aby oczy ci p***a zarosly bo kobiety steruja facetami dozujac im seks. Napewno kazdy kto mial do czynienia z kobieta zna mechanizm jak kobieta wplywa na faceta za pomoca seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie na mnie tak wpływała. Dozowała mi seks... A mi mówiła że dla neigo w łóżku robiła wszystko, że starała się jak moga a potem położyła się obok mnie i powiedziała cytuję"dziś nie mam ochoty!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg, gdzie ty miałeś oczy... Ona tak cię traktowała i gadała o byłym, a ty dalej za nią latałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
888888888 co ty pier/dolisz? Jakie dozowanie seksu? Gdyby kobiety nie odczuwały potrzeb seksualnych, to wtedy mógłbyś tak powiedzieć. Poza tym to wy nie chcecie, aby kobieta była za bardzo doświadczona i zbyt chętna, bo przecież pierwsze to pewnie ku/rwa, a jak drugie to pewnie zdradzi, czyli też ku/rwa. xx Autorze ona zawsze kochała swojego eks. I to naprawdę bardzo go kochała. Obgadywała go, bo była na niego cały czas wściekła. Przecież ją zostawił i to jeszcze bezczelny przez sms. Ty nie byłbyś zły? Może byłeś jakąś próbą zapomnienia, ale się nie udało, a ona tak bardzo chciała być z byłym, że zaoferowała nawet seks bez zobowiązań. Trudno, jesteś bogatszy o jedno doświadczenie więcej i tak to przyjmij. Jedyne czego ci nie wolno zrobić, to przyjąć jej z powrotem, gdyby jej takie coś przyszło do głowy. Jeśli gość zostawił ją raz, a teraz ochoczo z niej "korzysta" (tak to dobre słowo, użyte już wcześniej), to nie wiadomo, czy jej w tyłek niedługo nie kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie na mnie tak wpływała. Dozowała mi seks... A mi mówiła że dla neigo w łóżku robiła wszystko, że starała się jak moga a potem położyła się obok mnie i powiedziała cytuję"dziś nie mam ochoty!". xxx Bo cię nie kochała, proste! Ona tęskniła za nim, więc trudno, aby miała ochotę na seks z tobą, skoro do ciebie nie czuła nic. Jak znajdziesz kobietę, która cię szczerze i mocno pokocha to zrobi dla ciebie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mi powiedziała że byłem próbą zapomnienia ale nigdy mnie nie kochała i że nie chce o mnie pamiętać. Jestem wściekły na to że ona jest teraz szczęśliwa a ja staram się i dziewczyna z którą teraz się spotykam ma mnie gdzies. Zazdroszczę mu że za nim ona tak szaleje bo mnie nikt nigdy tak nie kochał mimo starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Ty masz lat autorze? Chyba jesteś jeszcze bardzo młody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
gosc17:31 -widzac po twojej reakcji cos musi byc na rzeczy. Chyba nie boisz sie ze jakis niedoswiadczony koles dowie sie, ze kobiety dozuja seks facetowi aby nim manipulowac. C**a to wasza jedyna karta przetargowa, ale jezeli facet jest kuty na cztery lapy to dobrze wie ze w alternatywie sa d***** za hajs i wtedy juz nic nie mozecie zdzialac zamykajac facetowi dostep do waszej c**y aby wywierac na niego wplyw. Znasz to "nagroda jest sek, a kara brak seksu" ? Bo nawet dziecko, ze szkoly wie, (biologia)ze kobieta potrafi wytrzymac bez seksu miesiacami a nawet latami. Ale facetowi juz moze nawet odbijac z braku seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
sluchaj porad od kobiet autorze, to bedziesz zima w trampkach chodzil. To normalne, ze beda ją wybielac i p******ic ci ze cie nie kochala aby zakryc jej nature ktora ciagnie do s*******i. Koles ma nad nia calkowita wladze, to on zerwal, to on decyduje, ona widzi w nim silnego i to ja kreci jak suczke. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:51 kompletnie nie znasz się na kobietach, masz pewnie kiepskie doświadczenia i pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyłem że kobietą wydaje się że wiedza o co im chodzi a tak naprawdę to one same nie maja pojęcia jakie są prymitywne. Chłop ją w*****ał i wyrzucił a potem manipulował i manipuluje jak chce a ona je mu z ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej jakie te kobiety sa niedobre i złe :) Pozostaje wam korzystać z tanich dziewek do końca życia bez zobowiązań, bo po co ryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×