Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żółty szalik

Moja dziewczyna wyśmiała rozmiary mojego penisa... :(((

Polecane posty

Gość żółty szalik

Cześć dziewczyny, Mam 26 lat i od 2 miesięcy spotykam się z bardzo sympatyczną i otwartą dziewczyną. Po tym czasie oczywiście doszło do "tej" sytuacji (oboje mieliśmy partnerów wcześniej) i po prostu... wyśmiała mnie. Kiedy się już rozebrałem (w pokoju paliło się światło, w końcu to nie średniowiecze), to ona spojrzała w stronę mojego krocza i przybrała bardzo rozczarowany wyraz twarzy, a potem wybuchnęła śmiechem :(( i zapytała "czy od razu możemy przejść do zapalenia papierosa" :((( nie muszę dodawać, że nie palę... Czuję się jak zbity pies... nigdy wcześniej nie miałem takich sytuacji... dodam, że mój penis ma 12.5 cm, a to chyba nie jest taka tragedia (?)... a może i jest...? :(( Proszę powiedzcie czy miala prawo tak sie zachowac... czuje sie po prostu fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale we wzwodzie?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty szalik
tak, we wzwodzie . a to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhilkh.
widocznie jest głupia i tak naprawdę niedoświadczona mądra kochanka wie, że nie rozmiar się liczy (no.. pomijając ewenementy typu 2cm :P) a to jaki jest właściciel owego penisa jak dotyka kobiety, jak ją pieści itd olej ją i tyle nie dojrzała jeszcze do normalnego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miała rację
12,5 cm to mały 12,8 to juz coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123231
Oczekujesz jakiegoś pocieszenia? Masz małego penisa i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj bywa i tak
dziewczyna zachowała się po świńsku weź wyśmiej jej cycki i kopnij w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty szalik
123231 - sam masz małego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj bywa i tak
no tak, prawda, olbrzyma nie masz ale znowu też nie mikro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miała rację
nie martw sie w Warszawie przedłużają penisy do samej ziemi................................................................................................................................................................................obcinają nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale we wzwodzie?
to jest normalny rozmiar penisa , nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty szalik
mi powiedziała, że jej kochankowie mieli powyżej 17 cm :/ jakoś nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo każdy ma tu chyba dużego widzę po wypowiedziach hahaha :D dobry żart:Dco za twardziele:D Powiem tak laska głupia i tyle, nie dł.fiuta świadczy o przyjemności Powiedz ,że ma kiepskie cycki-zaginione punkty to może cos zrozumie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123231
Fakt, nie skorzystałeś z okazji do riposty. Mogłeś powiedzieć, że ma beznadziejne cycki, brzydkie stopy, czy skrytykować jakąkolwiek część jej ciała i stwierdzić, że przez to faktycznie nie masz już na nią ochoty. I tak nic z tego nie będzie i tak, a przynajmniej satysfakcję byś miał zamiast kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj bywa i tak
jak jest w miarę gruby to kobietę TAM wypieścisz tym swoimm 12,5cm, że aż będzie piszczała z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGK
12, 5 to nie jest tragedia. Pochwa ma od 6 do 8 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty szalik
a co - miałem jej powiedzieć, , że swoją rozwaloną kuciapą może zmywać podłogi tak jak mopem?? nie obrażam dziewczyn. Powiedziałem tylko żeby sobie szukała takiego z 20 cm jak woli i żeby mi już więcej gitary nie zawracała. Pech chciał, że cycki ma fajne, ale klasy to nie ma za grosz ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123231
DGK - Pochwa 6-8 cm? Gustujesz w małych dzieciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, głupia i tyle- niech szuka księcia z Bajki- wszystkiego najlepszego dla niej:) Szkoda ,że mam męża bo bym obejrzała Ciebie w całej okazałości i przetestowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiles na prostaczke :) Nikt posiadajacy krztyne taktu i klasy nie zachowalby sie w ten sposob, chocby mial do czynienia z mikroskopijnym penisem. Fakt, przecietny ma 14 cm, ale to nie zmienia faktu, ze liczy sie przede wszystkim fantazyjnosc, otwartosc i zsynchronizowanie ;) Moj mezczyzna nie ma duzych gabarytow, a jest doskonalym kochankiem - lepszym od poprzednich dwoch, ktorzy posiadali wieksze. Takze glowa do gory, zapomnij o tej samicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGK
123231 - jest to średnia. Poczytaj sobie artykuły na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała fujara
ja mam mniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mniejszego, bo maleje ci od odgrzebywania starych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no kobieta byla swiadoma swoich potrzeb i chciala ostrego rzniecia najwidoczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×