Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASjencjjjja

Moja idealna dieta...

Polecane posty

Gość KASjencjjjja

... na której w ciągu miesiąca zgubiłam 6 kilo. To dieta niskokaloryczna- jem w ciągu dnia 700 kcal + otręby owsiane w ilości 10 łyżek dziennie. Ale... w sobotę wieczorem i środę "chomikuję duże ilości" jedzenia. Mocno kalorycznego... chipsy, ciastka, sery, robię kanapki z majonezem i tłustymi kotletami. Piję szklankę wody i wszystko to wpieprzam... popijając wodą. I wymiotuję. Do końca, aż czuję, że nie mam czym. Potem wypijam jeszcze pół litra wody i wymiotuję raz jeszcze, żeby wypłukać. Dzięki temu jestem na diecie i 2 razy w tyg mogę zjeść to, czego mi nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditttkowa
A moja to taka która jest idealnie dla mnie dobrana I tutaj miedzy innymi mozna znalezć własnie miedzy innymi takie diety i porady jak schudnąć http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikko.
Obżeranie i wymioty to objawy bulimii, takiej choroby. Wymiotami niszczysz sobie żołądek, przełyk, żółć niszczy szkliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczek tego co zjesz jest, ale jak zwymiotujesz to co to za przyjemnosć Twoja dieta jest mega niezdrowa, nie dośc że chudniesz za dużo, to wymiotujesz...weż się zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeskoska
Zamiast takich nieidealnych diet moze warto jednak spróbować z takim rozwiązaniem http://aqua-aerobik.pl/ Aktywność fizyczna na pewno bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronnnelka
Oj tak, zgodze sie z Tobą ze aktywność jest na pewno bardzo wazna. Ale nie mozemy też zapominac o takim oczyszczeniu organizmu z toksyn jakie mozemy osiągnąc dzieki kuracji Double Detox. Naprawde warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiennnkowa
No własnie, chyba w moim przypadku aqua aerobik bedzie dobrym rozwiązaniem, a to dlatego ze powiem szczerze, ze jednak nie usmiecha mi sie chodzic po przepełnionych klubach fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda , przy takiej suplementacji bardzo szybko zobaczymy efekty. Wazne zeby tylko regularnie przyjmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje taka kuracja i ile powinna ona trwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie własnie coraz wiecej osób przechodzi na taka diete w proszku wiec moze warto jest rozwazyc własnie też takie przejscie na odpowiednią dla siebie diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chcecie sie odchudzac to wystarczy wybrac sie do sobrego dietetyka, a nie samemu kombinować. Co z tego ze schudniecie na diecie 700 kcal 800 kcal dukana, srakana ble ble ble skoro za pare lat wasz organizm to wam wypomni ze zdwojoną siłą... i będzie sie to za wami ciągneło do konca zycia, zniszczona wątroba, refluks zolądka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna to ta skuteczna. A dieta przygotowana w postaci proszku jak 42 Vital równiez i mnie wydaje sie byc naprawde rozsadnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do NH to fajna sprawa. A do tego Jest to kompleksowa kuracja oparta na naturalnym zegarze czlowieka, ktory chce skutecznie zrzucic kiogramy bez efektu jojo. Program jest tak przygotowany aby odpowoedziec na potrzeby organizmu w roznych porach dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrrronelka
Sama zauwazyłam nawet wsród przyjaciółek ze teraz kazda z nich mysli bardziej intensywnie o tym co zrobić zeby sie odchudzić. Wiec kazdy dodany tu pomysl na pewno sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja zaczynam kuracje Get Slim. Czekam na efekty zeby do wiosny zeszło ładnie z 5kg. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ja chyba spróbuje tej diety z proszku. POniewaz chyba będzie najlepiej zbilansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna i skuteczna dieta to 42 Vital. gotowa dieta na bazie koktajli. Niskokaloryczna-jeden posiłek to 140 kcal, bez glutenu, pełnowartościowa, zawiera niezbędne składniki odżywcze. To nie jest dieta, na której jest się głodnym. Ona pozwala schudnąć, skutecznie!http://42vital.pl/o-produkcie/opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna tyle jesc i nazywac to dieta 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do NH to fajna sprawa. A do tego Jest to kompleksowa kuracja oparta na naturalnym zegarze czlowieka, ktory chce skutecznie zrzucic kiogramy bez efektu jojo. Program jest tak przygotowany aby odpowoedziec na potrzeby organizmu w roznych porach dnia. "http://sklep.noblehealth.com/produkt/GET-SLIM-LINE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×