Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja koleżanka jest prześladowana przez swoich byłych pracowników

Polecane posty

Gość gość

Moja koleżanka jest prześladowana przez swoich byłych pracowników. Niestety kobieta jak się okazało założyła działalność ale nie ma pieniędzy na to żeby wypłacić ludziom. Żaliła mi się ostatnio że Urząd Skarbowy zajął jej konto ZUS - tutaj również ma komornika Oprócz tego ma pożyczki w różnych bankach a jej interes nie kwitnie. Założyła sobie taką działalność jak robienie laleczek typu krakowianki itp. Po prostu żal mi jej i tych podłych ludzi jak wobec niej postępują. Donoszą na nią do PIPu dręczą telefonami by zwróciła im pieniądze, nawet osoby które pracowały tam 4 dni na czarno żądają żeby oddała im kasę. Nie rozumiem jednego jak można być takim potworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty nie wiesz, że za wykonaną pracę należy się wynagrodzenie? Twoja koleżanka po prostu okradła swoich pracowników z należnych im pieniędzy, wcale się nie dziwię, że teraz ją naciskają o zapłatę. Prześladowaniem to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie można być tak okrutnym. Ona zakładając tą działalność nie zdawała sobie sprawy. Liczyła na to że jej to pójdzie ale okazało się jedna inaczej no i znalazła się w takiej sytuacji. Ona miała wcześniej zakład w Wieliczce, potem w Krakowie i co się okazało? W Wieliczce miała za drogi czynsz, itp. a w Krakowie na floriańskiej w starej kamienicy miało dużo tańszy czynsz. Ale osoby z Wieliczki przychodziły do niej by dała im chociaż po 100 złotych, jak ci pracownicy to zobaczyli to od razu stamtąd poszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci pracownicy zębów w parapet nie wsadzą prawda? Też pewnie mają rodziny na utrzymaniu A upominanie się o swoją wypłatę to nie jest nękanie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wiem że to jest może trochę nieuczciwe ze strony mojej koleżanki. Ona wzięła ich tam prosto z ulicy, obiecała im 6 zł netto za h. Niepotrzebnie brała po 20 czy 30 osób. Ja już sama widziałam to że będzie miała problemy z wypłatami i ostrzegałam ją. Ale z drugiej strony tam były osoby 40letnie 50letnie ale kobiety które pewnie mają mężów którzy zarabiają oraz takie młode dziewczyny, młode chłopaki którzy pewnie mają jeszcze wsparcie w rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jak to są takie
młode osoby które wychowały się w domu dziecka, nie mają rodzin i poszli do swojej pierwszej pracy? Za co będą jeść? Za co popłacą sobie rachunki? Taka prawda :( Albo jeśli są to kobiety które uciekły od męża pijaka i psychopaty i liczą że uda im się trochę kasy zarobić żeby się uniezależnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo - na Floriańskiej są najdroższe czynsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jest taka stara kamienica, na ulicy floriańskiej jest prowadzona produkcja rękodzieła artystycznego cepelinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, pseudo koleżanko pier......sz że głowa mała interesuje mnie jak to te 30 osób jak podajesz pracowało w Wieliczce w ok. 20 m2 a na Floriańskiej nie wiele więcej, ta sprawa drogie panie nadaje siE do sądu niedopuszczalne jest wypisywanie na forum prawdę czy też o rzekomych zadłuzeniach wbanku, US czy komorniku, ciekawe, ze tak szybko komornik przyleciał a to dobre. Chcesz usilnie obesrać tą firme i właściciela, nie udało ci się w PIP-E BO Z TEGO CO WIEM TO ZARZUTY SIĘ NIE POTWIERDZIŁY, zazdrość cię zżera artystko od siedmiu boleści. Wiem jak było jakiś czas byłem w tej firmie ale do szycia ja się nie nadaje i towarzystwo mi nie leżało ludzie w d***e mieli robotę palenie a nawet picie się odbywało liczyli na 6zł , pokaż mi firmę produkcyjną która obsypuje ludzi kasą nie produkując albo minimalnie, z tego co wiem to nawet lokalu nie było za co zapłacić tak wszyscy mocno pracowali, zbyt w sezonie był ogromny do hurtowni ale trzeba było zapier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.... do Chin Was zawieżć do roboty zobaczycie jak pracuje się na produkcji, może kredyt wezmą żeby wam zapłacić jak na siebie nie zarobicie... ktoś pisze że to okradanie ludzi, a jak się ma żebranie o pieniądze które się nie wypracowało nawet w 10 procentach ... oj, polaczki sami niszczycie naszą gospodarkę i rodzimy przemysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cepelinek się obroni, robią przepiękne rzeczy...pozdrawiam tych 'poszkodowanych' jak i tych obesranych słusznie czy nie, nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt faktem, że pracownicy nie popisali się rozsądkiem pracując w szemranej firmie bez umowy (?) i teraz muszą "nękać" byłą szefową, która coś tam im obiecała. I biznesłumen też polotem nie grzeszy, bo chyba średnio rozgarnięty licealista orientuje się, że jest coś takiego jak koszt uzyskania przychodu :) i że nie da się nic zarobić bez kosztu. Ale dla mnie to prowo - tak nierozgarnięty przedsiębiorca nie utrzymałby się pewnie ani miesiąca na rynku, wątpię, że jakikolwiek bank dałby kredyt firmie, która nie zaplanowała wypłat dla pracowników i ZUSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak żyją i pracują ci nierozgarnięci i wygląda na to ż e mają się coraz lepiej , patrzyłem na strone mają coraz większy asortyment, dlaczego szemrana firma gdyby tak było już by nie istniała, daruj sobie uwagi , aż kipi z ciebie zawiść...jest jeszcze coś takiego jak CEIDG sprawdż to jest centralna ewidencja przedsiębiorców ...KOLEżANKO skoncz bo jesteś nudna obgryż sobie tipsy może ci ulży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a jak ty tak znasz się na wszystkim to jak najlepiej leczyć żylaki o***tu, napisz coś, wypadły mi i nie chcą wejść, niby to prosta sprawa że jak wypadły to tak ma zostać ale może masz jakąś radę jak je wprowadzić... mogę c**przesłać foto na priv podaj namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groził, że zniszczy całą produkcję i rozdupcy cały lokal, właścicielka przyszła tam w towarzystwie policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×