Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja kolezanka mial seks z 5 naraz

Polecane posty

Gość gość

ma 34lata i rozstala sie z chłopakiem bo go zdradzila .Za dwa dni po rozstaniu wybrala sie do baru, gdzie poznala dwoch kolesi Opowedziala ze zdarzylo sie jej kiedys z przeszlym partnerem seks w trojkacie Wiec oni bez zastonowienia zaprosili ja do domu gdzie dali jej narkotyki dokladnie kokaina (miala juz do czynienia z towarem)i ******* ja cala noc .Nastepnie umowili sie z nia do hotelu przyjechali za dwa dni po nia ale bylo juz ich 5 i dali jej towar i ******* ja w pieciu cala noc pierwszy raz zasmakowala seksu analnego i to odrazu 5 penisow ******* ja w tylek jak rowniez w buzie wyzywali od dziwek szmat szpuszczali sie jej w tylek jak rowniez do buzi a ona miala podjare .Miasto nie jest duze wiec fama szybko sie rozejdzie .wypowiedzcie sie na temat tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroscisz jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak nie ma czego zazdrościć. Tylko głupiec by tego zazdrościł. Ale widać, że to fikcja kogoś komu się nudziło i sobie wymyślił taką historyjkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% historyjek na tym forum to zwykłe konfabulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci mają informatyke albo są na wagarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie czy zwiazalibyscie się z taką kobieta. Bo mi się podoba ale myśl o tym ze to robiła zabija mnie i pewnie bywracala jak bumerang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×