Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja koleżanka w Internecie

Polecane posty

Gość gość

Studiowaliśmy razem, ja po roku zrezygnowałam,bo zaszłam w ciąże, a ona po roku przeniosła się do Niemiec tam skończyła studia. Poznała tam faceta, ale nie mówiła nic o nim. Wczoraj siedziałam na Niemieckim portalu plotkowym i był nagłowek ,, Piłkarz .... ukrywa narzeczoną''. Normalnie to bym olała, ale zobaczyłam jakiegoś faceta i moją koleżanke. Fakt artykuł o nich, o tym, że ona nie udziela się medialnie. Szczerze smutno mi,bo myślałam, że jesteśmydobrymi koleżankami. Dlaczego ona mi nie powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dlatego, że on ja ukrywa, wiec ma zakaz celebryci (on) maja narabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego uważasz że powinna ci to powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na ogół dobre koleżanki mówią sobie , ze maja nowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co on dodał 2 zdjęcia z nią. Jak wczoraj pisałam z nią, to powiedziała że nie chce nikomu za bardzo się chwalić, rodzina wie, zna go i to jest dla niej najważniejsze, mowi że nie ukrywają się, mieszkają razem, ale woli być osobą prywatną. Ale jak można nie powiedzieć koleżance. Niby są razem już 5 lat i w czerwcu będą brać ślub też w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo potem te "koleżanki" leca na pudelki i inne takie i wypaplują sekrety. Zresztą zobacz nawet co ty robisz, teraz wystarczy poszukac który piłkarz z Niemien tak bardzo ceni prywatność i ma laskę z Polski a już mozna w serwisie napisać, że ślub będa w czerwcu brać (ci co siedzą w plotkach z bundesligi pewnie nie będa mieli problemu) Dlatego Ci nie mowiła i jak widac miała słuszność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopa z ciebie nie koleżanka Taka dyskretna, że nawet tu musiałaś o tym napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×