Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilkaaaaaaaaaa

moja mama to niestety fleja macie podobnie?

Polecane posty

Gość emilkaaaaaaaaaa

Rzadko się myje, śpi w ubraniu, nie wymyta, jak sika to nawet zdarza jej sie nie spuscic wody i nie umyc rak :O Ma peeeełno przeterminowanych i starych rzeczy szafkach... chciałam je nawet przesegregować mimo że zajęło by mi to pewnie wieki to stwierdziła ,że niczego nie bede jej wyrzucac nawet po terminie waznosci jakise kosmetyki nie uzywane od lat itd... Wbrew pozorom jest wyksztalcona, mieszkamy w duzym domu, lubiana przez ludzi (pozornie jak ktos ma przyjsc to trzyma porzadek,ale to tylko pozory...) Ja sie tylko ciesze,że zbliza sie pazdziernik i zaraz sie wyprowadzam na studia... bede w domu raz na dwa , trzy tygodnie i wystarczy ma ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe, moja jest w miare czysta, choc nie tak jak ja czasem bym chciala zeby byla bardziej zadbana. ale nie masz wlywu na mame jaj nawykow raczej nie naprawisz bo sa juz utrwalone mozesz tylko pomagac w domu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja to pedantka! Jak wysprząta to jak po remoncie wszędzie! Wszystko błyszczy nie znajdziesz nawet miniaturowego zacieku! -mimo że ma 70lat i już od dawna nie dowidzi nadal ma wszędzie nieskazitelnie czysto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10   39
Pamiętam jak kiedyś wysprzątała w łazience i ja weszłam z niej skorzystać-oczywiście po skorzystaniu zostawiłam ją w takim stanie jak przed-wycierałam kafle polerowałam itd. Po czym wchodzi moja mama i woła-kto tu tak nabrudził?! -Także masakra! -Ciężko jej dorównać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×