Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja pozbawiona zasad moralnych siostra. Co z nia zrobic?

Polecane posty

Gość gość

Moja siostra-wielka milosc, slub, 2 dzieci, maz przejal biznes po ojcu, ona w chacie, kasy mieli opor. Nagle maz zaczal byc bee, bo sie z nia kloci, nie ma dla niej czasu. A co mozna robic ciekawego z kura domowa, ktora majac dzieci w wieku 12 i 13 lat siedzi na d***e w domu? No to gwiazda pokrzywdzona kochanka sobie znalazla, teraz w ciaze zaszla i peezda nie wie, czyje to dziecko. Przyszla do mnie i mi historyjki wciska o tym, ze maz dla niej czasu nie mial, nie prawil komplementow, to sobie znalazla gacha na boku. Ja jej na to, ze juz dawno mogla d**e do pracy ruszyc i sie rozstac z mezem, na dzieci alimenty by dostala, ale raszpli bylo szkoda wygodnego zycia i kasy. Teraz pieprzy, ze nie ma mieszkania i pracy i musi z mezem byc. Bidulka. Normalnie az sie we mnie gotuje. Pocisnelam jej, ze zycze jej, zeby dziecko okazalo sie byc potomkiem kochanka i zeby szwagier sie dowiedzial o tym. Gardze nia, gardze zdrada. Ona teraz na mezu wiesza psy, a prawda jest taka, ze sama jest winna oslabieniu uczucia. Ma 34 lata i od czasu skonczenia liceum siedzi w domu, choc dzieciaki juz dosc duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze jej powiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj zazdrosna jesteś i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sie zarzeka, ze miala prawo do zdrady, bo maz pracuje a po pracy ma swoje hobby. A ona komplementow i czulosci potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego mam jej zazdroscic? Nieudanego malzenstwa, kochanka czy teraz niechcianej ciazy niewiadomego pochodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty skąd wiesz,że nie jest tak jak ona mówi?Przecież mnóstwo jest takich przypadków,że mąż ma żonę w doopie,tylko praca i praca...siostra się tobie zwierza a ty jej tyłek obrabiasz na forum i życzysz najgorszego.A może masz ochotę na szwagra i tylko czekasz na ich rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego, ze siostra nigdy nie pracowala, BO NIE MUSIALA i NIE CHCIAŁA :P Autorka pracuje BO MUSI, ale oczywiscie kocha prace bardziej niz zycie, rozwija ja, poszerza horyzonty itp. itd:D Ty autorko natomiast jestes ideałem, rodzice ciebie wychowali w moralnosci, a siostre jakos nie zdązyli:D Naprawde jej zazdroscisz widac to po twoim podejsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mu zrobiła.Pewnie przypominał sobie o niej tylko wtedy, gdy chciał za darmo p/o/r/u/c/h/a/ć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I odezwaly sie pasozyty niedopieszczone :P Twoja siostrzyczka powinna poniesc sroga kare za d*****nie sie na boku, zdrady nic nie tlumaczy ! Jak jej tak zle bylo, to mogla odejsc, ale nie, bo kasa z nieba leciala, tylko teraz ksieezniczka zapragnela tez bliskosci. zamiast jednak szukac porozumienia z mezem albo praacy, by sie usamodzielnic, skoro bylo jej tak zle, to wolalla uczepic sie portow kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to nie wiem jaką idiotką trzeba byc, żeby się rżnąć z dwoma jednocześnie bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no...niezle mamy standardy u kobiet brak komplementow i wiekszych czulosci = przyzwolenie na zdrade ;) chcecie sie j***c na boku to sie jebcie ale przynajmniej miejscie odwage wziac to na klate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie chyba najbardziej boli ze ona nie pracowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego autorke ma to boleć? przecież jej siostra sama powiedziała, że nie odejdzie od męża, bo nie ma nic i sama sobie na to zapracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O haha autorke zalewa żółć że jej siostra mogła sobie na duupie posiedzieć, co za zawistna zazdrosna suka, ja p*****le, żal mi twojej siostry- ze ma w rodzinie taka zazdrosna sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiecie czy mąż pozwalał jej siostrze iść do pracy?Może powiedział jej,ze ma prowadzić dom i zajmować się dzieciakami a on będzie zarabiał.Szkoda tylko,że zapomniał,że ma żonę i musiała szukać czułości na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje siostry...ale larwa, normalna babka powinna być szczęśliwa, bo rozumiem, że to jej obecny mąż tak młodo jej dzieci zrobił tak ? powinna go w takim razie po stopach całować, że trafiła na takiego faceta, który wytrzymuje z kimś takim, no i fakt, że chciał się nią zająć :) Głupia ta Twoja siostra jak but, ale też znałam takie panienki...dla takich idealna praca to leżenie na plecach i rozchylanie nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś współczuje siostry...ale larwa, normalna babka powinna być szczęśliwa, bo rozumiem, że to jej obecny mąż tak młodo jej dzieci zrobił tak ? powinna go w takim razie po stopach całować, że trafiła na takiego faceta, który wytrzymuje z kimś takim, no i fakt, że chciał się nią zająć usmiech.gif A przepraszam bardzo,kto miał się nią zająć jak nie ojciec jej dzieci?Rozumiem,że teraz do końca zycia co tydzień na kolanach do Częstochowy powinna zapylać by dziękować,że się z nią ożenił.Jesteś głupia jak but:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×