Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja siostra wyszła za mąż za chlopaka ze wsi i wiecie co on je ?

Polecane posty

Gość gość

jak moja mama podaje obiad gdzie są ziemniaki, mięso, surówka, mizeria to on zjada ziemniaki z surówką , mizerię , mięso zawsze zostawia na koniec i je z chlebem :O WTF ? na śniadanie jadł budyń z chlebem WTF ? w tygodniu zupe je z chlebem albo kawałkuje chleb i wrzuca do zupy i je widzieliście coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja jem zupę machając w niej chleb...a nawet nie jestem ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedzenie zupy z chlebem jest dziwne? Budyn faktycznie, ale zupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjada z obiadu wszystko zostawiając na talerzu sztuke mięsa , następnie bierze pajde chleba i je z mięsem zawsze tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jem zupę z chlebem bardzo często. Mój ojciec zwykł jadać zupę mleczną i chleb z masłem do tego, więc budyń choć mnie osobiście dziwi, może być jakąś wariacją na ten sam temat. A, żeby wątpliwości nie było - nie jestem ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego? Może tak lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mu nie pasuja ziemniaki do miesa i zamienia potem na chleb :P No coz, takie przyzwyczajenie. Nie ma o czym dyskutowac. Chyba nie bedziecie go nawracac na swoj sposob jedzenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu autorka jest nietolerancyjną buraczycą, która szwagrowi zagląda nawet do talerza i musi to złośliwie skomentować w internecie, bo inaczej jej pypeć na pi*dzie urośnie. Ot, cały sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego? Jego sprawa co i jak je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można wyżerać ziemniaki z surówką i zostawić mięso na talerzu ? psychol jakis a później chlebem wszystko wyczyszcza i je mięcho z chlebem chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore to jest nadmierne zainteresowanie jedzeniem drugiego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nędzne i to wybitnie 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jak sobie nakłada na talerz coś to skrobie w garnku przechyla garnek i jak tam coś zostaje po brzegach to skrzyyyyp skrzyyyp skrzyyyp skrzyyyp skrobie i skrobie a mnie szlag trafia to skrobanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, po co zjeść dobre jedzenie skoro można zostawić przylepione do garnka...niech ktoś potem szoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagminnie skrzybie garnki, kogoś może drażnić takie skrzybanie łychą po dnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to i prowo
ale jedzenie wszystkiego z chlebem to nawyki z czasów biedy. Chleb zapycha i tak się kiedys jadało właśnie, że zupę z chlebem, bo bardziej się najesz, mięso tylko z chlebem, bo samo to marnotrastwo i objaw bogactwa, mięsem należy się najeść porządnie dlatego z chlebem. Mój dziadek tak jada, babcia i tato. Żadne z nich nie narzeka na brak pieniędzy teraz, ale jedzą tak, bo tak byli nauczeni za dziecka i przyzwyczajeni. Ja kiedyś jadłam schabowego z chlebem jak byłam dzieckiem i to był rarytas. Do dziś do schabowego brakuje mi czegoś, ale w połączeniu z surówką i np. kaszą czy ziemniakami to by było za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie się u niego w domu nie przelewalo ale Ty Autorko... Jesteś okropna osoba, bawi Cię to? Przecież to już Twoja rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że tu sami zwolennicy takiego jedzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem...uwielbiam dobry, wiejski chleb z masłem i lubię się nim "zapchać", a nigdy nie byłam biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to i prowo
ja nie jestem zwolenniczką takiego jedzenia i zapychania sobie żołądka chlebem bo to niezdrowe. Do zupy np. chleba nigdy nie jadłam. Ale to, że moi dziadkowie tak jadają mimo, że nie muszą świadczy o tym, że przeżyli wojnę i wtedy była bieda, może jak się zacznie III WŚ co zaczyna być nieuniknione to zrozumiesz i będziesz wtedy ten chleb na sucho jadła jak poczujesz głód o ile będziesz go miała:O Ojciec mój też przeżył czas biedy i dlatego tak jada, to przyzwyczajenie, a nie chęć napchania się, bo moja rodzina obecnie ma pieniędzy tyle że może jadać ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nie pisze o zapchaniu sie wiejskim chlebkiem a o tym, że facet je do zupy i mięsa chleb. Takie nawyki wyniósł z domu bo pewnie im sie nie przelewalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i prowo - super, ale ja nawet 30 lat nie mam, a jem tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no debilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś debilka :O dlaczego to ma byc prowo idioto ? bo uważasz że kos tak nie je ? nie kumam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem :O niech je jak lubi. znam kobietę (z miasta), która ******ana posmarowanego majonzem i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch/uj cię to obchodzi że poprawia chlebem, to świadczy jedynie że samym obiadkiem się nie naje. Ty mongolico jesz zupkę bez chleba, którego jedzenie cię dziwi jak niedorozwiniętą jakąś, a i tak to tobie dup/sko rośnie do rozmiarów betoniarki a nie szwagrowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być je b/a/n/a/n/a posmarowanego majonezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to też dziwne, nie szokujące ,ale raczej dziwne skoro jedzenia mu nie brakuje. Pomińmy skrajne sytuacje typu bieda, no cóż chłopak ma niezbyt wyrafinowany gust i tyle:P z tym budyniem to szczególnie przesada. Może ogórki kiszone z Nutellą je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes debilka!nietolerancyjna kretynka zgrywajaca paniusie z miasta(z reszta nieudolnie).Nie powinnas sie wp*****lac w to jak i z czym on je posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×