Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 37 plus

Moja szwagierka ma chcicę

Polecane posty

Gość 37 plus

Wczoraj byłem na basenie z żoną i z dziećmi był tam też kuzyn mojej żony ze swoją żoną i z dziećmi ; nie miałem ochoty na kąpiel więc się opalałem Ona leżała obok i nagle spytała czy nie mam ochoty na szybki numerek;dosłownie zwaliła mnie z nóg nie ukrywam że nie raz mi się śniła jak ja brałem od tylca ale do tej pory to były tylko sny; nie odpowiadałem więc wzięła moją rękę i wsadziła mojego palca w swoją cipkę kazała oblizać i spytała czy mi smakuje dodała że jak będę chciał sobie poruchać ze spustem w środku to mam zadzwonić . Chyba się zdecyduję przecież wszystko zostaje w rodzinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokldnie, ja mialem nieco inaczej, ale do tej pory po kryjomu to robimy. napisz na arek007007@vip.onet.pl to mozemy porozmawiac, a skad jestes w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada jest grzechem a grzech sprowadza cierpienie np rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 PLUS
Masz rację ale gdybyś ją widział i wąchał jej cipkę na pewno nie byłbyś taki twardy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ochyda zdradzac bo gdy sie wyda będzie rozwód!!! Powinneś pogadac luzno ,że moze z wymianą partnerów byli by wszyscy zadowoleni i bez skrzywdzenia kogokolwiek.Jest to wielka podnieta gdy przeleci twoja żonkę kuzyn a ty jego żonke wszyscy moga być szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 PLUS
Moja żonka jest Święta nikomu nie da bez mojej zgody. Szwagierka z kolei nie jest a kuzyn żony to kompletna porażka do tej pory nie wiem jak udało mu się ją dwa razy zapłodnić. Jedno jest pewne na kilometr pachnie od niej chcicą a skoro wybrała mnie - a nawet jeśli nie tylko mnie- to taka SAMICA nie może się zmarnować. Myślę że to nastąpi dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było coś czy wytrwałeś przy żonie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 PLUS
Już miałem wychodzić gdy nagle moja żona wyszła z łazienki i zawołała mnie do sypialni - wchodzę i widzę to : http://zapodaj.net/7bf715c6c3e1b.jpg.html - czy ktoś mógł by się temu oprzeć proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_xyz
Mhmm, taką to i ja bym wylizała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kakaowe oczko mogłaby wymyć zanim się rozkraczy do obiektywu :O Poza tym, bułki są dla mnie asexualne... nie ma to jak rozchylony motylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×