Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja żona obcięła włosy

Polecane posty

Gość gość

I jeszcze je poafrbowała. Ona miał piękne długie do talii naturalne gęste, cięzkie włosy. Teraz ma krótkie do uszy, jakąs asymetryczna fryzure i pomarańczowe włosy. A miała naturalne brązowe. Wygląda beznadziejnie, nie pociaga mnie już. Nie moge sie na nia patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana  i rozczochrana
Nawet nie wiem jak to skomentować...tak się rzucać o głupie włosy. Masz jakiś fetysz? Nie uroda, nie figura, nie wdzięk tylko WŁOSY Cię w niej pociągały? Na jej miejscu byłoby mi przykro, że tak źle trafiłam w wyborze męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne to co piszesz o wlasnej zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam włosy do pasa, wiecznie bolała mnie głowa, bo włosy były za cięzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś okropny! Każda kobieta chce coś zmienić w swoim wyglądzie co jakiś czas.Może potrzebowała takiej zmiany.A ty jak ją kochasz to ją przytul i nie okazuje, że coś ci się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana  i rozczochrana
Pewnie miała tą samą fryzurę latami (włosy tej długości nie urosną w rok!), pewnie chciała jakiejś zmiany. I włosy NIE są największą ozdobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana i rozczochrana
Według mnie największą ozdobą kobiety jest męskie nasienie spływające po jej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana  i rozczochrana
oho, już się ktoś obruszył i się podszywa. Pewnie autor tej prowokacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudana fryzura rzeczywiście może oszpecić i odjąć bardzo duzo urody, a jak do tego dodamy dziwny i gryzący sie z karnacja kolor, to nawet piękna kobieta moze wyglądać bardzo źle. każda kobieta ma na koncie nieudane fryzury, ale zwykle szybko wracamy do bardziej pasującego nam looku, więc nie ma co drzeć szat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z moich byłych zrobiła mi to samo :O Miała piękne długie włosy i nic mi nie mówiąc obcięła i miała takie krótkie, lesbijskie. Przestała mnie podniecać wtedy :O To był początek końca tego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dłygie włosy są super kobiece i sexy. A teraz..wygląda obleśnie.. poza tym nie pasują jej takie krótkie do jej rysów twarzy. I jeszcze pomarańczowe, kiedy miała naturalny kolor. Nie chce jej nawet oglądać. Jak chciała zmienic swoj wyglad to mogla sobie kupic soczewki kolorowe i peruke, a tak wyglada beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój były zaczął sobie łysieć nie pytając mnie o zgodę. :( Też przestal mnie pociągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszpeciła sie kretynka na własne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w identycznej sytuacji jak Twoja dziewczyna:) Przez całe życie miałam długie (do połowy pleców), gęste, zdrowe, co miesiąc podcinane, blond włosy, naturalnie lekko falowane. Miałam dośc wyglądania przez całe życie tak samo. Nic nie mówiąc poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie krótką fryzurkę, do połowy szyi, grzywka na bok. WYGLĄDAM SUPER:) Bardzo się sobie podobam. Mój chłopak jak mnie zobaczył zrobił niestety dziwną minę i do mnie "oszalałaś"? I to nie było żartem. Cały czas mi marudzi, że to najgłupsza decyzja ble ble ale ja się sobie podobam:) Jestem 100 razy ładniejsza w krótkich wlosach niż z długimi. Bo w starej wersji byłam nudną, wypielęgnowaną blondyneczką a teraz jest tak zadziornie haha./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej ojej ojej, to teraz sobie popłacz na kafe, a potem kup perukę i trzymając ją w lewej ręce zrób sobie dobrze prawą. I wszyscy będą szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie sie wydaje, że wyglądasz super, bo zdecydowana większość facetów woli długie włosy u kobiet. Dla siebie możesz wyglądać jak jakaś afrodyta, a dla mnie i tak bedziesz wyglądać jak lesbijka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jej ta fryzura naprawdę nie pasuje:o W ogole nie rozumiem, jak można obcinac włosy, który są piekne, geste i długie. Wszyscy w mojej rodzinie podziwiali włosy mojej żony. Jak miała je rozpuszczone to wyglądała jak syrenka. A teraz..popalone (tak ma zniszczone chyba od tego malowania włosów, że nie wiem czy coś z nich jeszcze bedzie), krzywo obciete i krótkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to teraz widać, czy chłop kocha za całokształt,czy nie. Takich pajaców trzeba gonić, bo z nimi zawsze będzie problem- zachorujesz, to przestanie im stawać bo zbrzydłaś, zajdziesz w ciążę- to samo, po ciąży to już w ogóle nie to, zestarzejesz się to cie kopnie i poleci do młodszej. Nie warto się zadawać z takimi palantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy w mojej rodzinie podziwiali włosy mojej żony. Jak miała je rozpuszczone to wyglądała jak syrenka. syrenka k....a, przestań chłopie, boś głupszy niż ustawa przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie. Te krótkie asymetryczne fryzuy kojarza mi się z jakimis feministkami-lesbijkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się nie podobają takie fryzury jak twoja żona sobie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja serio wyglądam super:) Moje dwie przyjaciółki (swoją drogą dziewczyny z super gustem) były zachwycone jak ścięłam włosy. Mówią, że dodało mi to lekkości. Wcześniej owszem byłam niby atrakcyjna ale wyglądałam jak nudna blodynka. Długie, wypielęgnowane włosy, niebieskie oczy, zawsze zrobione paznokcie, szpilki, sukienki, lekki makijaż codziennie itd. Byłam tylko do wyglądania. Teraz zaczęłam nosić adidasy na codzień, ubierac się tylko na czarno albo szaro, mam krótkie włosy, które jeszcze podpinam wsuwkami, nie maluję się prawie wcale. Inspiruję się mocno stylem minimalistycznym. Mój facet kręci na to nosem ale ja się sobie wreszcie podobam. W ogóle śmieszne jest to, że umówiłam się do fryzjera na 9.00 rano. mój facet u mnie spał, ja wymknęłam się z mieszkania. Wróciłam o 11.00 i przywitałam go w nowej wersji siebie. Niestety nie był zachwycony. Miał taką minę jakby jeszcze śnił haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miała takiego pajaca w domu to bym sobie sama kudły wyrwała z rozpaczy, ale ty jesteś żenująco kiepski facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu sobie uświadomcie głupie baby, że my kochamy kobiety oczami i nawet dekady genderu nie sprawią, że mężczyźni będą lecieć na grube pasztety z krótkimi włosami. A moja jeszcze wczoraj wyglądała jak nimfa, teraz.. jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gardze takimi facetami, omijać takich z daleka o głupie włosy tyle szumu które przecież nie ręka i odrastają. Najlepiej zrób jej przysługe i ją zostaw, znajdzie sobie normalnego faceta a do długich włosów może wróci po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i co wyglądasz jak niedorobiony facet.:) A psiapsiółki sie ciesza, ze jestes teraz brzydka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze a włosy o ramion mogą być według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie widzę powodu, zęby konsultować sprawę wizyt fryzjerskich ze swoim mężem. Ja się mam dobrze czuć ze sobą, no jak mam dobry dzień to może wyrazić jakieś sugestie, ale nie obiecuję, że je uwzględnię. Facet ma znać swoje miejsce i nie wp... mi się do takich spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lata genderu sprawią, że geje bedą sexi, a kobiety sie zamienią w babo-chłopy z krótkimi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ramion mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×