Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje ciało po porodzie mam załamkę pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Ma 20 lat i od trzech miesięcy jestem mamą. Przed ciążą byłam bardzo chuda, miałam niedowagę ale nie przeszkadzało mi to czułam się świetnie w swoim ciele. Przy wzroście 165cm ważyłam 47kg. Miałam chude nogi płaski umięśniony lekko brzuch i mały jędrny biust B75. Teraz po ciąży trzeci miesiąc od porodu ważę 67kg, mam wszędzie pełno rozstępów na brzuchu piersiach pupie nogach łydkach. Mój biust aktualnie to C40 , brodawki powiększone do ogromnych rozmiarów a same piersi obwisłe i nieatrakcyjne. Kompletnie nie poznaję własnego ciała. Czy jest szansa że wrócę do dawnej siebie z przed zajścia w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki same nie staną się jędrne i rozstępy też nie znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coż ....30 kg na plusie to duże obciążenie dla ciała..ale młoda jesteś....i daj sobie troszkę czasu...niestety rozstępy zostaną,choć będą mniej widoczne ,no i piersi też raczej już takie jędrne nie będą...no,ale coś za coś ...głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej gadajcie o urokach macierzyństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pociesze cie.. Ja mam 29 lat , jestem 5 miesiecy po porodzie i dziekuje Bogu ze na dziecko zdecydowalam sie dopiero teraz bo gdybym miala takie cialo w wieku 20 lat to zalamka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie zastanawia jedna rzecz, skąd u Was dziewczyny tyle agresji i chamstwa ? Dlaczego takie jesteście ? Dziewczyna napisała, że ma problem, że nie czuje się ze sobą dobrze, dlaczego jej dokładacie jeszcze i tak ją krytykujecie? Co ona Wam takiego zrobiła ? a no tak, zapomniałam przecież że na tym forum jest milion staraczek 10 letnich, więc pewnie stąd ta awersja. Droga autorko, ciało kobiety po ciąży się bardzo zmienia i nie ma się co oszukiwać. Największa część tych zmian, leży w naszych genach niestety, dlatego często nie mamy na to wpływu. Ja przed ciążą ważyłam 65kg, wzrost 175 cm, po porodzie (minął już rok czasu) ważę 75kg. Rozstępy niestety mam największe na całym brzuchu, poszerzyły mi się także biodra, piersi wróciły mi już do normalnego stanu, ale rozstępy są białe i lekko widoczne. Nie będę Ci tutaj ściemniać, że idzie się przyzwyczaić, niestety jest to ciężkie... zwłaszcza gdy gdzieś wychodzisz, a w szafie same za małe ciuchy, a w lustru inna osoba. Ciężko to przeboleć, zwłaszcza gdy jest się młodą mamą i nie do końca świadomą tego co się właśnie stało. Ja też jestem młodą mamą, urodziłam w wieku 22 lat i też nie rozumiałam tak naprawdę co mnie czeka i co przeszłam. Kobiety do macierzyństwa przygotowują się latami, kiedy jest to decyzja w pełni świadoma i chciana, wiedzą co je czeka, wiedza jakie są wyrzeczenia i są w stanie poświęcić wiele rzeczy. W przypadku młodego macierzyństwa, nawet gdy jest ono planowane, nie do końca tak jest. W każdym razie życzę Ci wielu sukcesów i wytrwałości. Ciężką pracą naprawdę można zrzucić te kilogramy, mi one bardzo ciężko schodzą, ale wiem że kiedyś się ich pozbędę. spaceruj dużo z maleństwem, to fajny sposób na zrzucenie kg i przy okazji pożytek dla dziecka. aha i karm piersią, dziecko wysysa te kilogramy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty dziewczynie gadacie. Normalka w końcu tutaj sami hejterzy. Dużo ćwicz, dieta i do roku będziesz wyglądać jak przed ciążą. Ciało wróci do normy nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodzilam corke w wieku 25 lat i niewidac po mnie zebym kiedys byla wciazy. piersi ok. 0 rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ją okłamujesz? przecież od ćwiczeń rozstępy nie znikną i żadne ćwiczenia nie spowodują, że obwisłe piersi wrócą na swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pocieszyłaś autorkę,pogratulować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cialo po ciazy jest cialem po ciazy .moze schudnac ale biust i rozstepy zostana.przyzwyczisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko życze ci zeby ci ktoś ryj oblał kwasem chlorowodorowym ew. azotowym. Jesteś maciorą i będziesz nią kur'wo je'bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w imieniu autorki, życzę tej osobie żeby to do niej szybciutko wróciło :) a uwierz to co mówimy lubi do nas wracać, także powodzenia w swoim nędznym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za dziwny rozmiar "C40"? Brytyjski? Znaczy, 90C? Kobieto, takie coś jest na kogoś mającego 100 cm POD biustem, to osoba 2 razy taka jak ty! I nic dziwnego, że biust zniszczony jak nosisz, i pewnie całą ciążę nosiłaś staniki tak koszmarnie niedobrane. Idę o zakład, że potrzebujesz obwodu 70, maks 75, a miski duuużo większej niż C. Jak ponosisz dobrze dobrane biustonosze, będziesz spać w dobrym staniku to biust powoli się poprawi, i to znacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biust ma większy i ładniejszy niż przed ciąża, jednak mam rozstępy na brzuchu i żylaki na nogach, to dopiero masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, mądrze ktoś pisze. Ja ważę 80kg (175cm wzrostu) i noszę rozmiar 80 D nie możliwe żebyś ty nosiła 90.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i taka podpowiedź - zmierz sobie metrem krawieckim talię zaraz pod biustem i odejmij 5cm, to jest Twój rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępów nie zlikwiduje żadnymi kremami, olejkami czy innymi mazidłami. obwisłe piersi, jeśli były duże przed ciążą, również cudownie się nie podniosą. I nie piszę tego złośliwie czy żeby zdołować autorkę ale tak już jest. Czeka ją długi proces oparty na ćwiczeniach górnych partii ciała jeśli chce podnieść biust ( choć i tak w 100% wyglądu przed ciażą nie uzyska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec pod biustem się mierzy i odejmuje 5 cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sie odejmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym ja ważyła tyle co Ty byłabym szczęśliwa;/ JEstem 3 miesiąc po porodzie. 160cm i 80kg wagi;/ Przed ciążą ważyłam jakieś 25kg mniej;/ A do tego problemy z kręgosłupem i zero ćwiczeń;/ Każde wyjście to stres, nerwy i płacz. Nie ma się w co ubrać i wogóle. A o rozstępach nie wspominam;/ I mimo że mam 26 lat nie byłam przygotowana na takie zmiany;/ Myślałam że łatwiej przyjdzie mi pogodzenie się z tym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mierzymy pod samym biustem i odejmujemy 5 cm, dlatego, że biustonosz ma podnosić piersi i musi być dobrze dopasowany. Zwróćcie uwagę na to, że to zapięcie na plecach to nic innego jak gumka, która się rozciąga. Jeżeli np. macie w pod biustem 80cm i kupicie stanik 80.. to po bardzo krótkim czasie on się rozciągnie i nie będzie podnosił piersi tak jak powinien, będzie się zsuwał i nie będzie pełnił swojej roli. Biustonosz te po to, aby modelować piersi, dlatego zawsze bierzemy 5cm mniej, ponieważ on i tak się rozciągnie, a ta gumka nawet przy pierwszym ubraniu dopasuje się odpowiednio :) Podobnie jak dopieracie miseczki to powinnyście zmierzyć odległość między brodawkami i odległość między jedną a drugą pachą, potem szukacie rozmiarówki np. na necie, której przypisany jest dany rozmiar pod literkami A, B, C, D... itd. Przed ślubem byłam u brafitterki i dała mi kilka cennych wskazówek jak dobrać biustonosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po dwóch ciążach przy wzroście 162 cm ważę 53 kilo. Biust już nie taki jak 6 lat temu, rozstępy są też i skóra na brzuchu nieidealna. I wiecie co? Zakrywam to czego pokazać nie powinnam, a pokazuję to co mogę pokazać. I po prostu przestałam przejmować się mankamentami, bo choćbym ćwiczyła godzinami to skóry na brzuchu jakoś diametralnie nie zmienię, piersi też nie urosną i nie staną się tak jędrne jak przed pierwszą ciążą. Zaakceptowałam pewne niedoskonałości i nie popadam w związku z nimi w depresję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko z tymi cyckami mogę Ciebie pocieszyć :) w ciąży przytyłam 25 kilo, więc jak się można łatwo domyśleć moje cycki dostały do wiwatu. Również miałam w ciąży ooolbrzymie brodawki - jednak gdy przestałam karmić piersią dosłownie w ciągu miesiąca zmniejszyły się prawie do swoich gabarytów sprzed ciąży. Całe karmienie piersią miałm problem natury - przed karmieniem sexi mama pełny biust, więcz ciężki, po karmieniu - dwa worki kartofli. I gdy skończyłam karmić te dwa worki mi zostały - jednak nie na długo - ćwiczenia i dobry biustonosz naprawdę czynią cuda (na noc - tak tak spałam nawet w staniku- zakładałam specjalny modelujący biust). Cycki może jak sprzed ciąży nie są - ale nie mam już się czego wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez 3 m-ce po i dopiero teraz przestałam płakac przed lustrem. ćwicz dziewczyno, to na pewno nie zaszkodzi a prawdopodobnie pomoże na wiele problemów. rozstepy smaruj i sie módl, ale nie zlikwidujesz w całości. jak wyćwiczysz mięśnie klatki piersiowej to biust tez w górę pójdzie. i nie patrz na siebie z takim obrzydzeniem, pewnie widzisz się znacznie gorzej niż inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet przed ciążą nosiłaś źle dobrany stanik, pewnie do tego z bazaru. 75? niemożliwe, zeby taka niska dziewczyna 47 kg wagi miała pod cycem 80 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa_M
Wiesz, właśnie jestem w ciąży i już teraz dużo czytam na temat tego jak skutecznie schudnąć po porodzie. Możesz stosować aromaterapię, polecam sklep aroma-terapia.pl. Ale możesz również wspomóc się suplementami diety i tutaj polecam tiens 24 com. Stosowałam carb blocker przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też urodziłam mając 22 lata i jestem zadowolona bo u nas w rodzinie taka już genetyka ze po ciąży się chudnie i faktycznie przed ciążą 62 kg a po ciąży 58 przy 170 cm wzrostu. jedyne co mi nie pasuje to to ze wielki, naprawdę wielki biust został :-( nie jest jakiś brzydki czy zwisły ale jakoś cała wyglądam grubiej i plecy bolą okropnie. a ty autorko nie martw się, mi ginio powiedział ze tak całkowicie organizm dochodzi do formy nawet do 2-3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×