Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vgnfz

moje pomysly na prezenty pod choinke

Polecane posty

Gość vgnfz

do obdarowania mam 2 siostry, mame, afceta, babcie i przyszlych tesciow. mamie chce kupic stacje pogodowa siostrze mam juz zestaw kosmetykow+karta upominkowa do sklepu z ciuchami drugiej siostrze pojecia nie mam co, myslalam nad kocem elektrycznym, kocem zwyklym eleganckim, kompletem kieliszkow do martini ewentualnie jakis kosmetyk i tez karta upominkowa dla faceta nie mam zadnego konkretnego pomyslu, moze jakis sweter i nie wiem co do tego? tu mam najwiekszy problem tesciom chce kupic zestaw herbat i np ladne filizanki (albo cos innego nie wiem ejszcze, bo nie rozmawialam z facetem o tym:D) a babci to jakis fotokalendarz ze zdjeciami rodzinki i ze zdjeciami osob przy datach urodzin (ost zapomina czesto...) ewentualnie koc elektrczny (ale wtedy siostrze to juz nie kupie) a wy co kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgnfz
ten koc elektryczny to specjalnie kupię chiński, może będzie jakeiś krótkie spięcie i szybciej dostanę pokój po babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgnfz
nie udalo ci sie podszywaczu bo babcia mieszka w swoim mieszkaniu :P dla afecta planuje jeszcze kupic druga czesc ksiazki ktora ost sobie kupic, wlasnie na jesien wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loopee167
no więc dla siostry wg mnie lepsze będą kosmetyki i karta upominkowa, dla babci ten fotokalendarz będzie na pewno doskonałym prezentem, teściom proponuje jakiś wypasiony zestaw filiżanek, z dzbankiem i talerzykami(tylko jeśli chcesz koniecznie taki prezent to powinnaś kupić coś z wyższej półki czyli coś dosyć drogiego no i jakiś zestaw herbat z herbaciarni, albo jakąś dobrą, oryginalną i droga herbatę---w końcu to przyszli teściowie), a dla faceta ta książka jeśli i tak ją planuje kupić to świetny prezent, ale sweter sobie podaruj, wiem ze to nieco oklepane ale sądze że lepsze byłyby jakieś dobre perfumy lub ja np kupiłam dla męża pościel Playboy'a(w króliczki)---też fajny prezent, a stacja pogodowa to chyba kiepski prezentdla mamy....może lepiej jakiś pakiet zabiegów np masaży, czy coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgnfz
mama na pewno nie pojdzie na spa itd a stacje pogodowa chciala sobie kiedys kupic tylko szkoda jej kasy, a znalazlam taka w rpzystepnej cenie i to jeszcze z funkcja ramki cyfrowej. ksiazka ma byc tylko dodatkiem (nie wiem czy planuje kupic, bo chyba nie wie ze wyszla kolejna czesc), wiec potrzebuje czegos jako glowny prezent tesciom oczywiscie kupimy jakis porzadny zestaw z herbaciarni, nie z marketu :P psikacze moj afcet ma, posciel odpada bo meiszkamy razem. o swetrze pomyslalam, bo jemu zawsze szkoda kasy na ciuchy,buty,bielizne a wydaje na elektronike, auto itd pomyslalam jeszcze o prenumeracie magazynow ktore kupuje o autach ale to tez koszt paredziesiat zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgnfz
kiedys dostal ode mnie markowy dlugopis, a ost mowil, ze lubi pisac piorem wiec moze pioro? mowimy oczywiscie o moim facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgnfz
mysle, ze na faceta max 200zl, na siostry max 100zl, prezenty dla babci i mamy sa ode mnie i siostr wiec max 100zl, tesciowie to na spolke z facetem, ale cen nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgnfz
a no i myslalam nad golarka (dla faceta) bo mowi ze fajna sprawa (nie chce mu sie nigdy golic:P) ale stwierdzil, ze nie kazdy moze takiego cacka uzywac i lepiej przed kupnem ja wyporbowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgnfz
halo, nikt nie kupuje prezentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan..
witam..a ja z moim facetem spedzamy sw. u znajomych...wiec dla faceta sa takie opcje (nowa gra dopiero weszla), pierśowka (na rybki) , golarka, a tak naprawe chciałabym mu dac test ciazwy z pozytywnym wynikiem:) ale ech cyba znw sie nie udało dla znajomych drobne upminki swieczka dla niej i koniaczek dla niego...ps maja jeszczedziec dwie male dziewczynki a wiec zegareczki lub paskid spodni z hello kiti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkd
Czy ja dobrze zrozumiałam ?? Dajesz siostrze zestaw kosmetyków plus kartę upominkową do sklepu z ciuchami i to wszystko za jedyne 100 zł ?? W małym mieście mieszam to fakt ale jak możesz napisz gdzie można tak tanio nabyć te dwie rzeczy i jakie to kosmetyki. Z góry dziękuję, bo widzę że ja mało gospodarna jestem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intel Core 2 Solo SU3500
no karta opominkowa ma byc za 50zl, do tego zestaw kosmetykow pielegnacyjnych za 50zl (jakis zel pod prysznic, balsam, kulki, platki do kapieli itp) sa w yves rocher teraz nowe serie na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgnfz
ech, to wyzej to ja pisalam, autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta spod Wrocławia
dla pań - biżuteria mojego autorstwa, dla panów...yyyy.... jeszcze nie wiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Drogie Panie, W Waszych wypowiedziach wskazujecie golarkę elektryczną, jako jeden z pomysłów na prezent świąteczny dla mężczyzny. Rzeczywiście mężczyźni lubią prezenty praktyczne, które przydają się na co dzień. Golarka spełnia te oczekiwania, ale wybierając konkretny model trzeba się zastanowić nad rodzajem cery Twojego mężczyzny, typem zarostu i tym, czy będzie jej używał tylko w domu czy także w podróży. Jeśli mają Panie jakieś pytania, to chętnie pomogę. Proszę pisać na ekspert@philips.com. __________________________________ Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golarka to fajny pomysł, zresztą tak się składa, ze zamierzam coś takiego kupić mojemu facetowi. Na magicznej planecie widziałam kilka ciekawych modeli w atrakcyjnej cenie i najpewniej któryś z tych wybiorę. Mój facet na pewno się ucieszy, bo chce coś takiego dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast ja mojej siostrze chcę kupić flakonik jej ulubionych perfum od Burberry, co do taty nadal się zastanawiam, babi kupię taki oryginalny wazon, a mamie zestaw kosmetyków. Co do tego zestawu najbardziej przychylam się do zakupu VICHY CelleBiotic, który znalazłam na e-lek.pl wśród ich zestawów prezentowych. Myślę, że jest to idealny prezent dla kobiety dojrzałej:). Do Wigilii jeszcze trochę czasu, także spokojnie wymyślę co kupić tacie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba kupię mojej siostrze cyfrową ramkę na zdjęcia. Widziałam taką ostatnio na http://www.medialux.pl/dzial/foto/kategoria/?id=286#1 i bardzo mi się spodobała. Poza tym ona ma bardzo dużo zdjęć więc będzie miała w czym wybierać, żeby wrzucić do ramki. Dla rodziców kupię chyba coś praktycznego, może pościel, chodź jeszcze się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kupuję książki, opisuję je na pierwszej stronie datą i okazją (Boże Narodzenie 2011). Będą stanowiły w przyszłości piękną pamiątkę. Dla dziecka udało mi się dostać coś pięknego, z czego się straszliwie cieszę. To "Poczytaj mi, mamo. Księga druga". Tak, to właśnie te opowiadanka z dzieciństwa ludzi w średnim wieku. Projekty graficzne nie zmienione. Z fenomenalnymi rysunkami (m.in. Lutczyna)Cieszę się z tego jak dziecko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelowka
Nji. Poczytaj mi mamo kojarzyło mi się z taką komunistyczną siermiężnością- kiepski papier, okładki odpadające po dwóch czytaniach... A tu, proszę! Świetne wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BajkowaONA
HOLENDERSKI BUST UP z www.bust-up.com.pl to najskuteczniejsza kuracja powiększająca i ujędrniająca biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolenka
Teraz najbardziej sie licza niespotykane prezenty, takie które zrobią na obdarowywanym największe wrażenie. I tak ja teraz na pewno wiekszosc prezentów wybiore w Złotych Tarasach na stoisku z prezentami w postaci przeżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliannapoli
ja to mam problem z synem siostry, nie wiem za bardzo co mu kupić pod choinkę. on to takie żywe sreberko i ciężko go czymś zainteresować na dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkamanna
my swojemu synkowi w tym roku sprezentujemy grę sokieba. grał w to na urodzinach u kolegi z przedszkola i potem w kółko o tej grze gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polimarektwoli
co to sokieba>?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkapomyslowa
A ja wybrałam na sportowo. W sumie skorzystamy oboje, bo jemu w prezencie zamówiłam kurtkę narciarską, której długo szukał - tzn. firmy produkującej (Bench) a i ja dałam się "zarazić" . Przesyłka przyszła szybko, więc i prezent jest spakowany. Gdyby ktoś chciał iść moim tropem polecam sklep www.global-l.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×