Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość płaska jak deska

tylko prosze się nie śmiac i mi nie ubliżac bo sama wiem jak wyglądam 😭 mam w domu lustro i żadko się w nim przeglądam bo wstydze się tych mikroskopków :P ale kiedyś uda mi się uzbierać na operację ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7e9798bae5c3708.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5807892ea102889d.html i prosze o wyrozumiałość bo bardzo dużo mnie kosztowało takie obnażenie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Owszem małe, ale bywają mniejsze. Twoje są całkiem ładne. Aż takie masz kompleksy że musisz je wystawiać na widok publiczny? Chcesz się dowartościować/zadręczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciala bym miec takie male , mam duuuzo wieksze i juz mi sie znudzily i bola mnie plecy itd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
nie chce się ani zadręczyc ani dowartościowac bo wiem jak wyglądam i nawet jak ktoś napisze, że mam ładne albo że okropne to niczego to nie zmieni w mojej samoocenie :( chciałam tylko przemóc swój wstyd i myślałam że może to mi jakoś pomoże uwierz, że mam 23 lata i NIGDY nie chodze na basen bo się wtydzę :O a wyjście na plaże kończy się tak, że siedze w podkoszulku i go nie zdejmuje jak widze naokoło te dziewczyny z pięknymi, dużymi piersiami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
wstydze się także rozebrać przed moim chłopakiem (mimo, ze jesteśmy razem już 7 lat !!!) a ja cały czas mam opory i nawet jak on mówi, że kocha moje piersi to ja nie wierzę bo widze jego spojrzenia na dyskotece rzucane w stronę lepiej "wyposażonych" ode mnie dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce piersi to nie wszystko ;) ;) liczy się dużo więcej rzeczy a piersi to chyba najmniej , no chyba, że ktoś jest zboczeńcem jakimś i ocenia kobiete po rozmiarze biustu :P zresztą ja mam całkiem podobne i nie narzekam ;) nic nie poradze na to co dostałam od Bozi a na operację nie mam ochoty ani kasy :D głowa do góry, pierś do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
nie potrzebuję wujka heńka bo mam kochanego i wspaniałego chłopaka ale cały czas się boję, że on kiedyś mnie zostawi właśnie z tego powodu :( :( :( Teoria -- wiem, że to nie wszystko ale ja nie potrafię ich zaakceptowac tak jak Ty :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam przesadzasz ;) życie jest piękne niezaleznie od tego jaki rozmiar piersi posiadasz ;) ;) ;) tym bardziej, że piszesz masz wspaniałego faceta :D i nie wkrecaj sobie filmów bo skoro juz tyle razem jestescie to na pewno nie kocha Cię za piersi tylko za całoksztalt :D mój wariat tez mi czasami cos tam dogryza ale robi to z uczuciem bo wiem ze dla niego to nie jest istotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich warte na marte
małe może i są ale znowu nie tak starsznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie są super-właśnie takie uwielbiam nie dodałbym im ani centymetra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne i nie wcale takie małe;) ale mogłas by je troszke opalic? na solarce? nie mówie zebys wygladała jak murzyn ale masz strsasznie jasna karnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam połowe
twoich:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
taka biała jestem na całym ciele i na piersiach również ;) ;) może pomysle o solarium :) na słonku nie mogę bo mnie zawsze spala nawet jak się posmaruje kremem z filtrem :) a myślicie, że mój chłopak może być w tej grupie mężczyzn , którzy wola małe piersi ?? tylko dlaczego czasami spogląda na dziewczyny o miseczce C lub więcej ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redkill
ważne jest kto jest włascicielką tych piersi, jeżeli głupia gąska dla której najwazniejszą sprawą jest numer stanika to mi sie nie podobają, ale gdyby należały do fajnej bezkonfliktowej dziewczyny potrafiącej cieszyć się życiem to bym powiedział mmmmmiodzio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam wielu facetów ktozy mówia ze wolą male piersi-ale kto wie jaka jest prawda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
redkill ---> nie mnie oceniać jaka jestem ale na pewno głupią gąską bym się nie nazwała ;) hmm on też mi zawsze powtarza, że to natura ale nie może zrozumiec tego, ze sprawia mi przykrość takim zerkaniem :( bo nie wiem ja wtedy czuję, ze on wolałby abym miała chociaż o numer większe ale co ja poradze jak mi nie chciały wiecej urosnąć ?? :) i już nie urosną bo w kwietniu stukną mi 24 lata więc już za późno na dojrzewanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary apollon
wiesz ja jestem facetem i mogę zapewnic, ze podobaja mi sie male piersi i moze nie mam samczej natury bo wielkie mnie nie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez one wcale nie sa takie male :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kole
lepsze takie niż z silikonem..Zresztą takie małe nie są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to A
małe jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
może na zdjeciu jakoś dziwnie wyszły ale mam A małe jak nie AA nie wiem może aparat za blisko trzymałam ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego chcesz od tych cycków
oszalałaś? Bardzo zgrabne, akurat w dłoni się zmieszczą. Te laski to są ale popierdolone, współczuje twojemu facetowi - nie z powodu twoich cycków, ale twojej głupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba jestes jakas durna
wiele bym dała żeby mieć takie, moje sa 2 razy mniejsze ledwo je widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
no ok może nie strasznie małe ale jednak małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nert
spadaj z takimi zdjęciami ..Przez ciebie mi stanął..Nie pisałas ,ze bedzie bez biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×