Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uczciwy

MonaVie - OSZUSTWO STULECIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Uczciwy

Witam, Jest to największe oszustwo w ostatnich latach. Po pierwsze właściciel od kilku lat zahacza o postawienie zarzutów i więzienie. Po drugie jest to zwyczajny sok za astronomiczną sumę. Po trzecie same szkolenie to max. przesada. Sekta to mało. Tylko 2 dystrybutorów na 1000 dobrze zarabia a 998 czuje się oszukanych lub zacznie się tak czuć w najbliższych 3 miesiącach. Po czwarte przeczytajcie umowę i zwrócić uwagę na warunki wypowiedzenia umowy !!! w praktyce nigdy jej nie wypowiecie albo kosztem np. 100 000 - 200 000 USD i oczywiście wszystkie zarobione USD są do zwrotu. Nawet mogą Ci wejść i zająć mieszkanie, dom czy inne nieruchomości. Poczytajcie o mediacjach w UTAH w USA o arbitrażu, itp. Paranoja jak ktoś podpiszę taką umowę to nawet po śmierci mogą żądać od spadkobierców !!! Totalna paranoja powiem więcej cyrograf z Diabłem to w porównaniu z tą umową pikuś. Pan pikuś Życzę smacznego pijąc soki z jagód za jak to powiedział jeden z dystrybutorów za max. 5-10 pln za butelkę ale jak się oszukuje innych (najlepiej przyjaciół) to ta butelka kosztuje 100 pln/szt. Ja już miałem długopis w ręce ale a ostatnie sekundzie się zastanowiłem i zrezygnowałem. Uwierzcie mi jest wielu dystrybutorów, którzy nie czytają (patrz ponad 30 stron) umowy i ją podpisują !!! WIELKI OSZUSTWEM jest streszczenie w kilku zdaniach tej umowa i zamieszczenie jej na pierwszej stronie Mona Vie. Co ciekawe te streszczenie nic nie mówi o wypowiedzeniu umowy i o tym że WASZE życie ulegnie totalnej destrukcji. Najpierw odsuną się osoby do których przyjdziecie (wyczują Waszą chęć ich oszukania) w drugiej kolejności odsunie się rodzina i dalsi znajomi a Wy zostaniecie sami z całym magazynem pseudo soku z pętla na szyi. Powodzenia dla odważnych. Powiem więcej lepiej pracować bez zabezpieczenia na platformie wiertniczej w północnej Norwegii niż spotkać się z dystrybutorem Mona Vie. Sekta!!!. Poniżej przesyłam link do umowy. Jeśli macie jakieś pytania proszę pisać MonaVie_usa@wp.pl http://mocnatury.files.wordpress.com/2010/06/ zasady-i-tryb-postepowania-pl.pdf 1.8 Skutki rozwiązania. W przypadku rozwiązania Umowy zawartej pomiędzy Spółką i Dystrybutorem, niezależnie od przyczyn rozwiązania, określone w Umowie prawa Dystrybutora wynikające z Dystrybucji również ulegną wypowiedzeniu. Prawa te obejmują prawo do sprzedaży Produktów, prawo do otrzymania Premii lub innych dochodów z tytułu sprzedaży i innych działań wykonanych przez Dystrybutora w ramach Grupy Pozyskanych Dystrybutorów (Downline). Jednakże, niektóre zobowiązania określone w niniejszych Zasadach Postępowania będą obowiązywały po rozwiązaniu Umowy, w tym zobowiązania, o których mowa w punktach i ich podpunktach, 1.8, 1.21, 1.22, 2.3.2, 2.3.3, 2.3.7.3, 2.3.7.4, 2.4.3, 2.4.4, 2.4.5, 3.3, 4.3.6,4.3.6.1, 4.13.7, 6.4, 8.4, 8.6, oraz 8.7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(właśnie te punkty sprawią że Wasze życie będzie ich życiem a Wasz majątek będzie ich a Wy nic nie zarobicie i stracicie przyjaciół, rodzinę, znajomych, zdrowie i na końcu życie!!!) Może jeszcze Mona Vie wprowadzi do umowy zapis o zawładnięciu duszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedźkandydata
Szanowni Państwo, być może tak jak ja zastanawiacie się, czy rozpocząć budowę sieci z Monavie. Szukając różnych informacji trafiłem (niestety) również na powyższy post. Mam nadzieję, że sama forma tekstu daje Państwu do zrozumienia cel tej informacji. Nie jestem prawnikiem, ale potrafię zrozumieć treść Umowy. Zachęcam do samodzielnego przeczytania treści Umowy Monavie, a w przypadku wątpliwości co do zakresu Umowy jaki i jej rozwiązania udać się do prawnika. Niestety, takie posty, jak powyżej - prawdopodobnie pisane przez konkurencję - niszczą branżę MLM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie gosciu swoim zyciem i radze udac sie do dobrego lekaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można wierzyć w jakieś głupie soki które w markecie kosztują max 5 zeta ? ludzie na poziomie od razu wiedzą że to szajs jedynie co sprzedają to bajer i pranie mózgu , ludzie kupują bajerowanie, komplementy i wizję zdrowia i wspaniałego życia żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zielarskim 0,5l soku z jagód Acai kosztuje ok 20 zeta, firma sprawdzona, która produkuje też soki z żurawiny, aloesu, pokrzywy itp nie ma to jak dać nabić w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do MLM z sokiem jak i inne MLM handlujące chemią, kosmetykami itp biora takich cymbałów z małych miasteczek któremu mozna wmówić wszystko, " widziałes filmy w telewizorze jak bogaci ludzie z holułudu mają drogie samochody ? ty tez będziesz taki mieć i będziesz wielkim waznym biznesmenem jak będziesz sprzedawał soki po znajomych" buhahahahahah hahahaha hahahahahaahaha hahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocomment
Poniżej link do grupowego pozwu przeciwko Monavie i tłumaczenie na jez. polski http://www.businessforhome.org/2013/09/monavie-hit-with-bizarre-lawsuit/ “Przekręt z Mona Vie sokiem” jest najnowszym dziełem znanych architektów planu MLM, oraz najważniejszego twórcy „super soku”, Dallin Larsen, po jego ostatnim śmiałym przedsięwzięciu które zostało przerwane przez Agencję ds. Żywności i Leków, z uwagi na fałszywe i wprowadzające w błąd reklamy", powiedziała główny oskarżyciel, Lisa Pontrelli podczas procesu. Larsen nie został nazwany oskarżonym. Oskarżonymi są jego firmy Mona Vie Inc i Mona Vie LLC, obydwie z South Jordan w Utah. Historia Mona Vie jest niemal identyczna, jak Royal Tonga Limu – kolejnego "super soku”, produktu, który jest „za dobry, aby faktycznie mógł przynieść rzekome korzyści dla zdrowia” - oświadcza skarga. "Oba zostały stworzone przez Larsen’a. Oba oparte są na egzotycznym „super produkcie spożywczym”, znalezionym w odległych miejscach świata. Oba systemy rynkowe oparte były na szokujących relacjach o korzyściach zdrowotnych, jakie daje stosowanie produktu, począwszy od leczenia raka i cukrzycy do zapewniania, że twoja skóra będzie piękna. Oba były sprzedawane poprzez system MLM, w którym niewykwalifikowani, nieprzygotowani do zawodu „dystrybutorzy” sprzedawali produkt przez wychwalanie jego nieudowodnionych właściwości zdrowotnych nieświadomym klientom. Royali Tonga Limu został poddany kontroli FDA z powodu fałszywych i wprowadzających w błąd reklam o jego rzekomych korzyściach dla zdrowia i ostatecznie produkt wycofano z rynku wraz z niesprzedanymi zapasami, które znalazły się pod nadzorem składowania odpadów FDA. Fałszywe i wprowadzające w błąd reklamy generowane przez Mona Vie, które w najlepszy sposób można opisać jako propagandę, są tak samo obraźliwe dla prawa zwyczajowego i prawa ochrony konsumentów, jak było w przypadku reklam Royal Tonga Limu. "Propaganda stworzona przez system Mona Vie jest fałszywa i wprowadzająca w błąd co do charakteru i korzyści związanych ze spożywaniem soku Mona Vie. Propaganda jest istotnym elementem systemu, ponieważ utrwala przekonanie, że sok Mona Vie poprawi kondycję zdrowia lub wyleczy jakikolwiek problem ze zdrowiem, jaki tylko może mieć konsument. Jest to głównym powodem, że oskarżeni są w stanie pobierać bezprawnie zawyżoną cenę około 45 dolarów za butelkę o pojemności 25 uncji. " Pontrelli mówi też, że tak zwani "niezależni dystrybutorzy" stanowią kolejny, niezbędnym element do oszustwa. "Oskarżeni i ich „niezależni dystrybutorzy”, pracownicy działu sprzedaży współpracują w symboliczny sposób, aby sprzedać jak najwięcej, jak to tylko możliwe, soku Mona Vie o bezprawnie zawyżonej cenie.” Według pozwu. "Oskarżeni wiedzą, że ich „współtwórcy spisku”, „niezależni dystrybutorzy”, generują fałszywe i wprowadzające w błąd reklamy na temat korzyści zdrowotnych, wynikających z konsumpcji soku Mona Vie, ale ich nie powstrzymują, ponieważ takie reklamy generują sprzedaż soku Mona Vie. Najbardziej podstępną formą tego fałszerstwa i wprowadzające w błąd reklam są referencje, w których ludzie przypisują cudowne medyczne przełomy w swoich przewlekłych chorobach, jakie nastąpiły dzięki piciu soku Mona Vie. Oskarżeni oczywiście nauczyli swoich "niezależnych dystrybutorów" jak generować takie komentarze, zatrudniając osoby o skromnej sławie, aby tworzyły ich własne, wprowadzające w błąd opinie". Nazywając tych ludzi "niezależnymi dystrybutorami," jak twierdzi Pontrelli, Mona Vie może zmusić ich do wykonania "brudnej roboty", przenieść winę na nich, gdy pojawiają się twierdzenia o fałszywej reklamie, i "czerpać niesprawiedliwe zyski, które płyną z wiary konsumenta, że sok Mona Vie, leczy problemy zdrowotne." W rezultacie, grupa konsumentów została oszukana, płacąc „skandalicznie zawyżone” ceny za produkty, które zawiodły w dostarczeniu obiecanego „solidnego środka zapobiegawczego, gojącego, o terapeutycznych i leczniczych mocach dla niemal nieskończonego wszechświata chorób" twierdzi Pontrelli w skardze .Ubiega się ona o nakaz sądowy i odszkodowanie z nawiązką za oszustwo, oszustwo konsumenta i bezpodstawne wzbogacenie. Jest reprezentowana przez Donald Beshada z Beshada Farnese, z Pompton Lakes, N.J'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie oszustwo.....sok MonaVie naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sok wart jest 2 zł, pomaga alkoholikom którzy wydadzą na niego kasę zamiast na wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jego teraz można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MonaVie to OSZUSTWO! Bliska mi osoba zmarła, wydawszy uprzednio grube pieniądze na ten "soczek". Liczyła, że nie zachoruje, a potem - gdy zachorowała na raka - "leczyła" się tym dalej. Niestety... Ludzie, błagam, zachowajcie zdrowy rozsądek. To firma-piramidka finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cogog fi gufifig
Niestety nie mogę się zgodzić z pańska opinia jako iż osobiście spotkałem się z przypadkiem osoby która nie dość że dzięki monavie pożegnała się z przewlekłymi problemami z kręgosłupem to w dodatku rozprowadzając produkt o którego działaniu sama się przekonała zaczęła zarabiac pieniądze porównywalne do swojej normalnej wypłaty bez większego wysiłku (kilka godzin dziennie). Po pańskiej wypowiedzi wnioskuję iż jest to albo scam albo ktoś zrobił pana w h***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie jak tak
Dnia 11.12.2017 o 06:28, Gość gość napisał:

A gdzie jego teraz można kupić?

Tak można kupić 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×