Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vindictive

moze w tym cyklu sie uda zaraszam starające się

Polecane posty

Gość vindictive

Hej, zdecydowaliśmy się z mężem na kolejne dziecko. To nasz pierwszy cykl starań, konkretnie zaczynamy wkrótce bo to mój 10dc. Kupiłam testy owulacyjne i zaczynamy. Dziewczyny kto się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaaaa
hej :) to tez nasz pierwszy cykl starań , mamy juz synka ( 2,5 roku ) i teraz zyczynamy starania o drugie :) 5 czerwca powinnam dostac okresu... zobaczymy :) mam naszieje ze go nie dostane ;) dzisiaj zrobilam test ale wyszedl negatywny wiem ze to za wczesnie no nic musze cierpliwie poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashe30
Równiez sie staramy i chętnie się przyłącze :) Jakie testy owu kupiłaś? te z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Hej:-) dziewczyny. Ja kupilam testy lh czy cos takiego. Mam cykle 27 ,28 dniowei zaczelam robic test w 9dc. Nie pokazaly sie kreski. Dopiero w 10 dc po poludniu wyszly dwie kreski wiec wtedy sie kochalismy. Dzis rano byla powtorka:-) no i czekam. Okres powinnam miec 11 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Dziewczyny, też się chętnie dołącze:) Jestem drugi cykl po odstawieniu tabletek. W pierwszym cyklu nie mielismy okazji starać sie w trakcie owu więc tak na prawdę teraz jestem po 1 cyklu prób. Owu miałam 7-10 maj. 11 maja rano miałam też plodny sluz, ale po kilku godz byl juz mleczno- bialy wiec domniemam, ze tego dnia zakonczyl sie moj okres plodny. Do dnia dzisiejszego brak okresu. Rano zrobilam test ( ale nie z pierwszego moczu) i wyszedl negatywny. Nie wiem co o tym sadzic bo dzisiaj jest 17 dzien po owu i cisza. W poprzednim cyklu okres przyszedl po 15 dniach od owu (mialam cykl 35 dniowy). Teraz mam lekko obolaly biust czego nie mialam juz od kilku lat, takze przy poprzednim okresie - ale to wszystko. Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o informacje zwiazane z cyklem. Dopiero po odstawieniu tabletek zaczelam czytac jak to wszystko wyglada chociaz domniemam, ze i tak wiem bardzo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashe30
W naszym przypadku jest to 3 cykl starań. Zastanawiałam się czy nie kupić sobie testera owu na ślinę bo jest wielokrotnego użytku. Mam nadzieję, że uda mi się szybko zaciążyć :) I wam również życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Ja juz po owulacji. Mam sucho, i sluz mi nagle zniknal. Za to strasznie boli lewy jajnik. Martwe sie czy to nie torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isladora
Chetnie sie dołacze chociaz słabo mi idzie :) odstawilam tab we wrzesniu i nic sie narazie nie wydarzylo,mam tak nieregularne okresy ze graniczy to z cudem.Jestem w 49dc i cisza,moze cos sie zadzieje.pozdrawiam Was dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
hej:) U mnie tez narazie cisza okresu mam dostać 5 czerwca :) zobaczymy... ogółem troche mnie pobolewają jajniki i piersi :| tzn nie bolą mnie tylko je cały czas czuje jakby stawały sie hmmm cięższe :) zobaczymy. Do tego jestem przeziębiona ale do czasu wyjasnienia nie zażywam żadnych lekarst tylko naturalne :) eh najgorsza jest ta niepewność :) Pozdrawiam was wszystkie !:) Oby nam się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Dziewczyny, fajnie że sie odezwałyście :) już myślałam, że skończy się ciszą. Isladora- nie probowalas ze swoim gin jakos wyregulowac swoje cykle? Wiem, ze dziewczyny cos biorą na wywolywanie okresu. Vindictive- ja mam dzisiaj 18 dzien po owulacji i brak okresu. Rano zrobilam test, ale wyszedl negatywny. Tez boje się ze mogl sie u mnie zrobic torbiel :( Albo test jeszcze nic nie pokazuje. Czytalam, ze wcale nie rzadko zdaza sie, ze dziewczynom pierwsze testy wychodza negatywne, dopiero po tygodniu cos sie pojawia na tescie. Chcialabym bardzo aby tak sie skonczylo u mnie... Dzisiaj mocniej bola mnie piersi, mam wrazliwsze sutki. Leciutko momentami boli mnie brzuch. Nie wiem co o tym sadzic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Nuta- masz tak duzo czasu do okresu ze niemozliwoscia jest aby wyszedl Ci test :) czekaj cierpliwie. Zycze powodzenia :) Masz juz jedno dziecko wiec wiesz ze twoj organizm jest zdolny do zaplodnienia. Ile staralas sie o pierwszego bobasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isladora
Paolaaa- Biore sie za siebie ostro,spotykalam na swojej drodze ginekologow ktorzy przepisywali mi tylko tabletki anty co potem sie okazalo ze hormony nie sa dla mnie :/ wiec teraz czekam na okres jak przyjdzie to pojdedo lekarza porozmawiac o moich szalonych cyklach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Z tego co wyczytalam to dziewczyny przyjmuja luteine na wywolanie miesiaczki wiec moize poczytaj na ten temat i sama zaproponuj lekarzowi aby Ci ja przepisal? Czemu tabletki nie sa dla Ciebie? Dziewczy, nie orientujecie sie czy przy torbielach wystepuja objawy towarzyszace okresowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaaaa
W ciąże w synkiem zaszłam w pierwszym cyklu satran tak od razu :) dlatego pewnie teraz nie bedzie tak różowo. Dziecka nie karmie juz ponad dwa lata a dalej mi leci mleko z piersi :/ boje się ze mam coś nie tak z hormonami. Byłam z tym u lekarza ale stwierdziła ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaaaa
i jeszcze jedno. Gdy byłam w pierwszej ciąży zrobiłam test jeszcze przed spodziewanym okresem parę dni. Test wyszedł pozytywnie tzn były dwie kreski z tym że jedna była bardzo blada :) za parę dni znowu test i tym razem juz druga kreska była bardzo wyraźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isladora
Moja przygoda wygladala tak ze jak je odstawilam to dopiero wszystko do mnie dotarlo.Uogolnione objawy to nieustajace migreny zaostrzone objawy zespolu jelita drazliwego zle samopoczucie calymi dniami spalam nie mialam ochoty ogolnie na nic potem bylo gorzej doszla depresja stany lekowe i przekonanie ze zaraz umre,po odstawieniu nawet nie wiecie jak ja sie czulam,najszczesliwsza bole glowy ustaly,brzucha tez,radosc zycia wrocila.Bylam w totalnym szoku bardzo nie mile to wspominam ;( A teraz mecze sie z brakiem okresu chociaz to moze byc inny weselszy powod ;) miejmy nadzieje ;) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
U mnie juz po ptakach. Dzis wieczorem zrobilam test owulacyjny i wyszedl znowu pozytywny. 10 dc byl tez pozytywny pozniej negatywny i znow dzis pozytywny. Pogubilam sie ale tak mysle ze jednak owulacje bede dopiero miala wiec w tym cyklu nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
U mnie niestety też po ptakach. Wczoraj dostałam okres:( Z jednej strony troche sie uspokoilam bo zaczelam sie martwic ze mam torbiel stad brak okresu tyle dni po owulacji. Wszystko wskazuje jednak, ze owulacja byla nieco pozniej - co nie do konca zgadza mi sie z obserwacja sluzu. Zglupiec idzie dlatego dziaiaj zamowilam testy owulacyjne i moze dzieki nim uda mi aie dokladniej wstrzelic. Zastanawiam sie tez czy nie pojsc na monitoring cyklu za 2 tygodnie. Jezeli cykl bedzie przebiegac jak osratnio akurat powinnam byc przed owulacja albo wlasnie powinna sie zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Vindoctive- stusujesz jakies obserwacje aby ustalic owu czy tylko testy? Nuta- jak wygladaly Twoje starania przy 1 dziecku? Czysty przypadek czy jednak zupelnie planowane? Zycze powodzenia. Mize znowu sie uda :) zleci szybko do 5 czerwca. Kiedy chcesz testowac? Isladora- jak dlugo bralas tabletki? I moge wiedziec jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
hej:) bardzo mi przykro ze wam się w tym cyklu nie udało :( Na pewno w następnym cyklu się uda :) U mnie jeszcze tydzień do spodziewanej @ zobaczymy ehh staram się o tym nie myśleć i nawet mi się to udaje za to w nocy co chwila mi się śni że któraś z moim przyjaciółek jest w ciąży :/ też tak macie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
Starania przy naszym pierwszym dziecku hmmm prawie codziennie się kochaliśmy :) pod koniec cyklu mój małżonek miał już dość ;) pewnie dlatego mamy chłopca bo w dzień owulacji gdy się współżyje to raczej szybsze plemniki wygrywają czyli te meskie. Dlatego w tym cyklu starałam się dwa dni i dzień przed owulacją. Ja akurat prawie zawsze wyczuwa kiedy mam owulacje śluz + ból jajnika. W tym cyklu miałam straszny ból jajników i taki strasznie wodnisty śluz w 9 dc nie wiem co to było ale zwijałam się z bólu przez cały dzień miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isladora
Paolaa- bralam tabletki jakies 5 lat zaczynalam od cilest novynette yasminelle konczac na naraya,mialam przepisany nastepny kontracept ale rzucilam to w cholere,czesto mi zmieniali bo po 2-3 miesiacach brania bdostawalam plamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Nutaaa- mi sie nie sni ze moje przyjaciołki sa w ciazy bo jedna faktycznie jest, a druga urodzila 3 mce temu :) Z reszta dzieki nim uswiadomilam sobie, ze jestem juz gotowa na dziecko:) cos we mnie peklo i instynkt macierzyński pojawil sie ze zdwojoną siłą. Dlatego rozumiem i Ciebie i wszystkie inne kobiety, ktore na okraglo mysla na temat tego, czy sie udalo:) sama nie potrafie skupic sie na innych rzeczach. W pracy ciagle siedze na tel i szukam roznych info:) Wydawalo mi sie ze kochalam sie w dni plodne. Niestety u mnie nie ma takiej czestotliwosci jak codziennie czy co drugi dzien bo dla mnie nie jest to mozliwe. Ani nie mam takiej chcicy, ani nie dalabym rady fizycznie, ani nie codziennie mamy czas wiec podziwiam dziewczyny, ktore staraja sie codziennie:) Mi tez wydawalo sie, ze wiem kiedy mam owulacje ze wzgledu na sluz, ktory od 7 do 10 maja byl wodnisty i bylo go bardzo duzo. 11 maja pojawil sie mleczno- bialy, gesciejszy ale wciaz bylo go duzo. Wyglada na to ze to tez wlasnie drugi sluz byl plodny gdzie zawsze myslalam o tym wodnistym. Bolow jajnika nie mam podczas owulacji. Niwktore dziewcYny maja takze plamienia. Ja ich nie mam. Isadora- ja bralam tabsy 7 lat. Przez ostatnie 4 lata yasmin. Dopiero w ostatnich dwoch latach czesto bolala mnie glowa i zaczely mi wypadac wlosy. Poza tym schodlam. To moje jedyne skutki zazywania anty. Pierwszy cykl po odstawieniu trwal 35 dni i teraz drugi 33 dni wiec nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Sorry dziewczyny za bledy i literowki ale pisze na tel w wolnych chwilach w pracy wiec robie to na szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isladora
Paolaa-ty szczesciaro! Niezle cykle po odstawieniu :) moj pierwszy cykl po odstawieniu trwal 63 :/ potem 38 27 41 a teraz juz mija 50 dc.Piersi bola mnie tak ze czasem lzy staja mi w oczach,jak bym miala zapalenie jakies rwa czasem ze wole nie oddychac ;) po sluzie i bolu jajnikow obliczylam ze owu mialam tak jakos 27 kwietnia,sama nie wiem napatrzylam sie juz na jedna kreche teraz wolalabym zobaczyc cos nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Hej ja zrobiłam dziś z ciekawosci kolejny test owulacyjny i znów mocne dwie kreski. Już zglupialam czy była ta owulacja czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Isladora, postaraj sie znalezc dobrego gin zeby wyregulowal Ci cykle. Robilas badania hormonalne? Moja kolezanka miala podobna sytuacje i okazalo sie ze miala cos nie tak z progesteronem. Wiem ze dziewczyny maja problemy z torbielami i to tez wplywa nadlugosc cyklu. Vindicive- a jak ze sluzem? Masz jakies objawy owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Mialam sluz zaraz po miesiaczce pozniej ok 11dc. I wtedy tez dokladnie 10dc test owu wyszedl dodatni. Pozniej byl ujemny a dzis w 15 dc znowu dodatni. Pewnie tencykl poszedl na marne. Buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
hmm dziwne z tymi testami owulacyjnymi... to wnioskując po jego wynikach owulacje miałas trzy razy w ciągu cyklu . Chyba te testy są mało wiarygodne. A gdzie je kupowałaś>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×