Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mrowienie lewej ręki

Polecane posty

Gość gość

Cześć witam Was ! :) Mam taki problem tzn mój tata ;c ma bardzo uciążliwe mrowienie lewej ręki. Pamiętam od małego tata miał z tym problem że zamiatał tą sprawę pod dywan. Jakoś półtorej roku ból powrócil był bardzo uciążliwy a po poł roku mojemu tacie 'wyskoczył' bark i na jakiś czasz przestało go boleć ale jakoś od miesiąca (nawet dłużej) znów boryka się z tym problem. Dodam jest tak okropne mrowienie że wybudza ze snu i nie daje spać nie wiem jak to jest nie wiem jakie uczucie, mój tata niedawno był w szpitalu z tym problemem lekarka przepisała mu ketanol w tabletkach (mocne leki przeciwbólowe ) lecz nie dziają jakoś na początku 2,3 tabletki działały a teraz nic dodam że przyklejam tacie plastry rozgrzewające jak to mój tata mówi zawsze coś dają . 30 ma wizyte u jakiegoś tam lekarza musi iść tylko po skierowanie do lekarza rodzinnego. Doradzcie mi jak mu moge pomóc, nie moge patrzeć jak on cierpi. Co myślicie o znachorach słyszałam stroche o tym nawet mówie tacie żeby poszedł ale on nie jest przekonany. Dodam że móg tata ma 56 lat więc nie jest młody a ja tylko 15 więc za bardzo nie wiem jak mu pomóc Pozdrawiam i dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak jego organizm reaguje na stres ? Ja np jakąś stresującą czy trudną sytuacje odchorowuje dopiero po kilku dniach , zazwyczaj to są męczące migreny , a np moja koleżanka jak się denerwuję to swędzi ją ręką Myślę że lekarz więcej pomoże , bo samemu stawiac diagnozy to głupota , natomiast te ciepłe okłady to chyba nie jest zły pomysł :) Jeżeli pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze byc bol spowodowany uciskiem na ktorys z nerwow splotu barkowego. powinien sie udac do lekarza rehabilitacji medycznej, a pozniej do fizjoterapeuty na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno nie od stresu ma z nią problem tylko w nocy jeśli jest w spoczynku a w dzień normalnie chodzi pracuje nic mu nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to od kregosupa i tylko dobry rehabilitant sobie z tym poradzi szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się napewno lekarze mu pomagą W dzisiejszych czasach nie ma człowieka zdrowego , każdemu z nas coś kolega , ja mam 19 lat i juz mam tyle dolegliwości i wogole , że... No ale trzeba cieszyć się każdym dniem każdą chwilą , doceniać wszystko , nie stresować się i nie martwić na zapas :) siepomaga.pl zachęcam do pomocy ! W zakładce darmowe klikacze można za darmo klikać codziennie albo chociaz dziś raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjoterapeutka
zgadzam sie, od rdzenia kregowego w kregoslupie odchodza nerwy, tworza sploty. w tym przypadku ucisniety jest pewnie ktorys nalezacy do splotu barkowego, tak sie dzieje z wiekiem i z powodu pracy fizycznej. potrzebna rehabilitacja, rozluznienie miesni, bo to one uciskaja glownie nerwy i cwiczenia konczyny gornej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje WSZYSTKIM za pomoc ! napewno przekaże ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz rodzinny powinien przepisac " na biegu" skierowanie na 10 zabiegów na tzw. prądy przeciwbólowe, do gabinetu lub poradni rehabilitacyjnej. A potem to juz tatè pokierują. To naprawdè działa, te wszystkie zabiegi! Pomagają funkcjonowac i normalnie zyc. W zeszłym roku nie mogłam wstac z łózka, miałam problem z krègosłupem na odcinku lèdzwiowym. Wzièłam kilka serii róznych zabiegów (prady, laser, ultradzwièki, lampa solux), i pomogło. Funkcjonujè, noszè rózne rzeczy, podrózujè z walizką... Zyczè twojemu tacie zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy iść do Pana Kardiologa i Pana Neurologa. Mrowienie lewej ręki to najczęściej z sercem nie jest dobrze a czasem przez kręgosłup. Trzeba unikać lekarzy który leczą ból bo to złe i to są źli lekarze. Ból jest dobry bo daje informacje że coś jest źle. Trzeba szukać co i to leczyć a nie leczyć ból. Jak się wyleczy chorobę to bólu nie będzie. I Szanowny Twój Tata powinien mieć robione echo serca i test Pana Holtera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kardio byłaś? bo ja tez mam podobny problem i nie wiem gdzie iść, czytam że Vascular jest bardzo dobry i chyba się wybiore, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakotka
Uważam, że powinnaś zostać przebadana holterem. Coś takiego jak tutaj posiadają- https://kredos.pl/holtery-cisnienia Pamiętaj, że wszystko po lewej stronie jest zazwyczaj spowodowane złą pracą serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×