Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałgosiaZen

Musicie to przeczytać! Dla wszystkich którzy marzą o kręconych włosach!

Polecane posty

Gość MałgosiaZen

Byłam dziś u fryzjerki i robiła mi zabieg keratynowego kręcenia włosów! Rewelacja mówie Wam! Włosy mam pokręcone jak z natury http://ifotos.pl/zobacz/dlugie-kr_esnpprw.jpg/ , będą takie dopóki nie odrosną! Po tym zabiegu włosy nie prostują się! -Można je wyprostowac keratyną a później jak się chce znów pokręcić! Włosy mam miękkie i odżywione lepsze niż przed zabiegiem! Jeja jaka jestem szczęśliwa! Polecam Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och cudownie kutenieńku, piszczę z podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę! -Pięknie ci to wyszło! Ja zapuszczam włosy, mam już do łopatek, jeszcze 10cm i tez sobie zrobię taki zabieg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa87Poznań
Keratynowe kręcenie? -To jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam że wygląda rewelacyjnie. Ile zapłaciłaś za to cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwróć się przodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty cipcio za kity wciskasz? To jest fota z netu, myślisz, że nikt nie umie wyszukiwać obrazem? :D O, proszę: od-niczego-do-pieknego.blogspot.com/2014/04/inspiracje-wosowe-kwiecien.html oo Chciałaś coś nieudolnie zareklamować i wyszła dvpa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaZen
Zapłaciłam 200zł! Włosy mam tej samej długości i koloru co na zdjęciu wyglądają identycznie i mocno błyszczą! Niestety salony nie wykonują tego typu zabiegów-szukałam pytałam. Mam koleżankę fryzjerkę która się wyłamuje. Naprawdę czuję się jak gwiazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Małgosia ja ci wierzę! Robiłam ostatnio terapię odbudowującą włos za pomocą takiego urządzenia na podczerwień. Miałam tak przeorane włosy że nadawały się chyba tylko do ścięcia a wyszłam z salonu z błyszczącymi, gładkimi i puszystymi włosami. Teraz wszystko jest już możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe i nie udała się spamerska reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo, ja tutaj żadnego spamu nie dostrzegam. Wkleiła zdjęcie podglądowe, ale nie pisała że to jej. Chyba zawsze znajdą się osoby, które zrobią z igły widły. Nawiązując do tematu, bardzo ładny ten efekt, zapytam się mojej fryzjerki o taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisała, że nie jej, wstawiła, jakby o nią chodziło i dodatkowo przerobiła zdjęcie, żeby nie było widać, że pochodzi ze zszywka.pl. Ewidentne oszustwo. A reklama jest wyraźna: niunia sied******ieszeni u producenta tego badziewia i liczy, że ludzie zaczną się tego domagać, fryzjerzy zamaawiać i byznes się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej dziewczyny, a tak abstrahując od tej słabej reklamy - czy możliwe jest zrobienie trwałej, ale nie tak mocno pokręconej? chodzi mi o to, czy da się jakoś uzyskać efekt włosów słabo pokręconych, bardziej falowanych, takich jak po lokówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerka4987
Ok czytam to forum i zapisałam ten topik Keratynowe kręcenie włosów znam i wykonuję od dawna ale, to prawda że większość salonów nie ma w swym pakiecie usług trwale skręcających włos. A sam zabieg pozwala na dowolne formowanie włosa. Działa odżywczo a dodatkowo można za jego pomocą unieść włos od nasady, pofalować na długości, lub zmienić w afro loki- możliwości jest tyle, ile jest pomysłów klientek czy fryzjera. Nie wiem czy wiecie ale, istnieje jeszcze skręt trójkątny czy prostokątny i spiralny- pełna dowolność! Jednak co do dostępności usługi, to się zgodzę z przedmówczynią że ciężko będzie znaleźć salon, w którym usługę wykonają. Szkolenia są dość drogie. Jednak próbować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym wam radziła uważać, bo akurat te saloniki które wykonują trwałą ondulację włosów wykorzystają waszą niewiedzę oszukując jakimś dobrym płynem do trwałej. Po keratynowym kręceniu włosy się nie niszczą nawet w 1% Ten zabieg nadaje się nawet do włosów wielokrotnie tlenionych i farbowanych. To jest ta chemia którą można zrobić coś z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś? Bo też bym poszła do Twojej koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze fryzjerstwo, ale chyba nie tylko przeżyło nagły skok technologiczny w ostatnich latach. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Ja po długiej nieobecnosci w zawodzie (ciąża) wróciłam i z dużą powsciagliwoscia uzupelnialam materiały do pracy. I udalo mi się uniknąć wywalania kosmetykow jednak markę loreal łącznie 300ml pewnej substancji trzebabylo wyrzucić gdyż stała się przezytkiem-ale wciąż jest w sprzedazy po dość ekskluzywnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieeeeekny skręt! Naprawde takie wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie wychodzą, nie doczytałaś, że to nie jest zdjęcie po tym zabiegu tylko spiratowane z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odczytałam. Nie zamierzam hejtować. Pytam poważnie. Zawsze marzylam o takich wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko albo fryzjerko4987 napisz jesli możesz cos więcej o tym zabiegu. Czy to naprawde tak wychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loreal wprowadził zabieg fale prosto z plaży poczytajcie w interneci skręt trzyma się około 8tygodni. Ja obecie się nad tym zastanawiam pytałam o cene w jednym salonie w szczecinie koszt około 140 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiu fiu czego to nie wymyslą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam ten zabieg ! Z natury miałam włosy bardzo proste i bardzo zniszczone rozjaśnianiem, farbowaniem i ponownym rozjaśnianiem i ponownym farbowaniem itd. Moje włosy powinny wylądować w kuble na śmieci ucięte przy samym korzeniu! Tymczasem mam włosy za łopatki! A moje dziecko mówi mi: Mamusiu wyglądasz jak barbie ! No! Nie muszę chyba nikomu wyjaśniać jak obiektywna jest ocena 5letniej małej damy? Moje włosy nie trzymałyby skrętu dłużej niż 5minut bez tego zabiegu Tymczasem po umyciu są pokręcone, wymięte -jak to włosy zniszczone ale jak wyschną to po 5 minutowej pracy lokówką robią wrażenie przez cały tydzień-nie muszę ich tak długo myć! Są idealnie odbite od skóry i trzymają skręt oraz błyszczą! Z całą pewnością są grubsze! Są piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, co trzeba mieć we łbie, żeby zamiast zadbać o włosy cały czas jeszcze bardziej je niszczyć i sie cieszyć, że obklejone jakimś szajsem wyglądają przyzwoicie... co z tego, skoro pod spodem tragedia? to, że rozlatującą się lepiankę obkleisz złotą tapetą nie zmieni tego, że to jest spróchniała lepianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyglądają szałowo- gdyby nie te wszystkie zabiegi ich by po prostu nie było. Ale trudno-odrosną i będą jeszcze piękniejsze, bo nie zamierzam ich pozostawić bez tuningu Nie wszystkie włosy są grube i gęste. Moje z natury są cieniusieńkie rzadkie i proste jak druty-w ogóle się nie poddają stylizacji. A w tej chwili wyglądają jak nie moje Długie ponad moje możliwości gęste i grube a na dodatek kręcą się najpiękniej na świecie. Nigdy nie miałam tak ślicznych włosów jak w tej chwili A miałam już wiele na głowie Miałam kiedyś poprzyczepiane 100g prawdziwych słowiańskich włosów o długości 45cm i 100g 55cm remi na raz. Robiły wrażenie, ale teraz mam własne! Po 5latach noszenia przyczepów zgęstniały mi włosy. Bardzo mi zgęstniały w ciąży a po ciąży, zminimalizowałam ich wypadanie w 4miesiącu po porodzie(wypadanie na wskutek hormonów) do tego stopnia że w tej chwili mam ich więcej niż miałam przed ciążą. Oczywiście to wszystko jest stymulowane -nic u mnie z włosami nie dzieje się przypadkiem(kosmetyki-nie żałuję- ani na nie, ani czasu poświęconego włosom-olejuje je od dziecka zanim jeszcze ktokolwiek o tym pisał w gazecie i mówił o tym w tv) Włos to martwa struktura i żeby wyglądał pięknie zrobię wszystko! -Nie ważne czy to jest toksyczne czy nie-bez przesady -zdrowy rozsądek i umiar we wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×