Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalineczka ...

Musze sie wyżalić pieniądze !

Polecane posty

Gość Kalineczka ...

Zostało mi 60 zł do 10 marca ( ryczeć mi się chce) praktycznie co miesiąc ta sama sytuacja. Mąż zarabia 1400, a ja 500 zł ( pracuje na pół etatu), mamy małe dziecko 1,5 roczne, ech te życie to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też zostało
60zł do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddtrtrrrr
wiekszosc tak zyje,ale na kafe zaraz cie wysmieja taka woman in black,arszenika i 30 latka wiec uwazaj. Współczuje Ci bo naprawde w polsce zyje się coraz gorzej, wszystko drożeje pracy brak. Chyba lepiej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhh
tak czasami bywa ..nie pękaj z czasem będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie tylko ty
jestes w takiej sytuacji niestety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też zostało
no na pewno zaraz przyjdą głupie krowy i będą nas wyzywać od biedaków. Bardzo ci współczuję, bo ja mam trochę więcej dochodu niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję ci dzisiaj nikt nie ma kasy a ci co mają tez muszą kombinować jak koń pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddtrtrrrr
jest coraz gorzej żywnośc droga jak cholera, opłaty za media,czynsze a gdzie tu jechać na wakacje,albo iśc do kina, teatru, kawiarni? Masakra takie życie to nie życie tylko wegetacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddtrtrrrr
ja rozumiem jakiś czas może być pod górke,ale cały czas to już się żyć odechciewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddddtrtr wez mi pokaz jeden post klamczucho zafajdana jak kogos "zjechalam" bo nie ma kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalineczka ...
dokładnie latem jest troche lepiej można sobie dorobic ale teraz zima była echh ... pocieszam sie tym , że już niedługo wiosna mamy swój malutki ogródek to nasieje troche warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjj
ja mam 1100 na caly miesiac na rodzine, maz nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez haftowalam jak szalona
po 7 latach chudego, nadejdzie 7 tłustego, głowa do góry :) Dużo jest takich jak Ty, ja też czasami jestem na krawędzi pod koniec miesiąca. Takie życie, nic nie poradzisz zwłaszcza jak masz małe dziecko i nie możesz podjąć pełnego etatu. Jeszcze się odbijecie, nie martw się :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulkaiii
do jjjjjjjjjj to jak ty wyżyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednekolo
Współczuje Ci Kochana :( Korzystasz z pomocy ,,Zywnosc Uni Europejskiej'' >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka ze Skrzydelkami
masakra,nie wyobrazam sobie zyc za takie pieniadze.my z mezem w miesiacu potrafimy odlozyc ok 2 tyd zlowty,a wasza wyplata w garsci nawet tyle nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalineczka ...
nie nawet o tym nie słyszałam , jedynie z MOPSU dostajemy 77 zł na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siddke
A w rmfm własnie facet jakiś wygrał 370 tys :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrde::((((((((
ten zasiłek 77 zł ... masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednekolo
Załatwiałam dla kilku rodzin w Mopsie taką spożywke. Co miesiąc dostaja około 20 kg jedzenia ( makarony, cukier, maka, maslo, kasze, slodycze jezeli jest dziecko, produkty suche, ale i konserwy) . Tylko musisz po czytać na internecie gdzie u Ciebie w miescie mozna ubiegać sie o taka pomoc, czasami parafia -Ksiądz się tym zajmuje. To nie jest proszenie o jałmużne, z takich produktów mozesz duzo zrobic , masz dziecko . Szukaj pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko co ty
pierdolisz na temat ivf jak nie masz zadnego pojecia na ten temat ? o jakies ty sztusznosci piszesz?:O dziecko powstaje z plemnika i jejeczka ivf pomaga w tym alby komórka jajowa zostala zaplodniona bo naturalnie sie nie nie da a wogle kim ty jestes ze sie wypowiadasz na ten temat? BOGIEM? czy kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko co ty
sorki nie ten temat pomylka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednekolo
Tego Tuska i ten cały nasz rząd bym p*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
Znam wiele osób które tak żyją. Mam nadzieje ze kiedyś będzie wam sie lżej żyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiko333
Cóz ci napisać. Niestety - takie jest zycie. Pociesz się że nie ty jedna tak masz. Jakoś dacie radę. Nie macie wyjscia. Wiem, że czasem to się zyc odechciewa ale coz robić... Biedronka darowałabys sobie taki komentarz. Tylko czekałam az ktos napisze ile to on nie zarabia i ile odkłada. Masakra to ty jestes żeby dziewczyne jeszcze bardziej dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalineczka ...
W MOPSI ostatnią pomoc żywieniową dostaliśmy na święta bożeg narodzenia sporo tego było mam nadzieje że na wielkanc też się załapiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt wszystko, za wyjatkiem pensji, idzie do gory. Oplaty, jedzenie ogolnie zycie. I szlag na miejscu czlowieka trafia jak dostaje kolejne info o podwyzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77 zł Boże
drogi a te chuje rządowe dają sobie podwyżki za nic, wysyłają kasę Grekom, Hiszpanom, a nie potrafią o własny kraj zadbać. Ja na razie jestem na macierzyńskim, ale będę musiała z pracy odejść, bo nie będę miała z kim dziecka zostawić, na rękę mam 1100, a niania 800 więc mi się nie opłaca i nie wiem, co my wtedy zrobimy, chyba będziemy musieli stąd wyjechać na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednekolo
To jeżeli dostaliście taką pomoc, to mozecie co miesiac odbierac coś podobnego tylko w mniejszych ilościach... Żebyś była z mojego rejonu z chęcią bym Ci pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×