Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

myślicie, że się skompromitowałam?

Polecane posty

Gość gość

Chciałam zaimponować chłopakowi, który mi się spodobał. Założyłam kieckę z wielkim dekoltem, problem w tym, że mam małe piersi wiec ja głupia wypchałam sobie stanik watą. Wypiłam trzy drinki, poszłam tańczyć, a że się trochę skakało to mi stanik wylazł na wierz a dekolt obsunął. Nie zauważyłam tego, dopiero później jak mi wata wylazła ze stanika i zaczeła świecić na niebiesko w dyskotekowym świetle uv to sobie uświadomiłam :) On niestety widział. Mam jakieś szanse jeszcze u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wypchałaś cyce to trochę chore jest trzeba było kupić sobie odpowiedni stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety skompromitowalas sie :O czy masz u niego szanse nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się zastanawiam na chuj mi ta wata była potrzebna :) Ale co się stało to się nie odstanie. Nie chciałabym tylko stracić szansy u niego przez taką głupotę. Gorsze rzeczy się przecież zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli z nim wtedy tańczyłaś, to na jego miejscu po podejściu przez Ciebie i powiedzeniu wprost, że wypychałaś cycki żeby jeszcze większe były, powiedziałbym tylko że tego nie potrzebujesz. Ale to zależy od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheszki :D nie przejmuj się, stało się i trudno. Masz nauczkę na przyszłość - nie będziesz już wypychać stanika watą, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie dość, że wie, że mam małe cycki to jeszcze myśli sobie , że jestem pojebaną cwaniarą o mentalności gimbazy. Pomyśleć, że takich rzeczy nie robiłam nawet mając 14 lat. Proszę, jakich rzeczy się człowiek o sam o sobie dowiaduje na stare lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata. Czy jest jeszcze dla mnie nadzieja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź no zainwestuj w dobry push-up, taki z wkładkami 3+ rozmiary, a nie kombinuj z watą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście w tym wieku to już trochę dziecinne, jednocześnie jeśli ogólnie masz taki nie do końca poważny styl bycia to ok. Ja bym na Ciebie mógł polecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za słowa wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz za co. A jakbyś była w Wawie i chciała potańczyć, to napisz mirodow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) dzięki za zaproszenie. Jak mnie mój luby już nie będzie chciał to skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×