Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na ile lat się czujecie? ja mam 30 i nie czuję się staro

Polecane posty

Gość gość

u mnie to wszystko jakoś odwrotnie przebiega, jako nastolatka byłam straszniue "zasępiona" interesowały mnie tylko powazne książki, wielki problemy filozoficznie i mało we mnie było młodzieńczej "głupoty" a teraz czuję się jak młoda kobieta, przed którą rozpościera sie piękna przyszłość i wiele możliwosci :D no i powodzenie mam osiem razy większe niz wcześniej. dla studetów jestem pewnie "starą matroną" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28, a czuję się na 20:) Dopiero za rok wychodzę za mąż, o dzieciach nie myślę, lubię swoje "luźne" życie. Ale.. do szału doprowadzają mnie koledzy z pracy (tylko faceci), którzy praktycznie codziennie, niby żartem, częstują mnie teskstami typu ; -że nie jestem już taka młoda, -że powinnam pomyśleć o dziecku, bo potem będzie za późno, -że pewnie zaraz na macierzyński pójdę po ślubie, -że to mój ostatni dzwonek na ślub, bo potem będę starą panną i nikt mnie nie będzie chciał. Tiaa... Niewiem czy nie zauważyli, że to jest conajmniej nietaktowne i niegrzeczne takie wrzuty. A zaczęło się jak się dowiedzieli ile mam lat, bo myśleli z początku że mam ok 22 lata:/ Rzygam tym już. Wyobraź sobie jak się czuję. Dzisiaj już była kulminacja. Mam ochotę odpyskować, żeby się zajęli swoim życiem i swoją starością, ale w gruncie rzeczy to fajne chłopaki, wesołe i wiem, że mówią to z przymrużeniem oka, więc nie chcę robić spiny. Mimo to coraz bardziej nie mogę ich słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 21 czuję się na 15-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23 a czuje się na 100 może dlatego bo mnie wszystek boli moje małe ciałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 jak gowniara sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 19, a czuję się jednocześnie jakbym miała 5 i 100 lat. W przyszłym roku już będe miała 20 i już jak o tym myśle to zaczynam panikować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko bo 30-stka jest magiczna .teraz jestesmy kobietami i wiemy czego czcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 i na tyle się czuję, to chyba najlepszy wiek, bo człowiek nie jest już taki głupi jak 10 lat temu. Niestety coraz bardziej dostrzegam błędne wybory życiowe i ubolewam nad tym, bo czasu się już nie cofnie :( gdybym mogła cofnąć czas o 15 lat to bym zupełnie inaczej pokierowała życiem, inne szkoły, inni faceci. Czuję że dopiero teraz dojrzałam, szkoda że tak późno. Poza tym jestem panną, nie mam dzieci, faceci jacyś tam zawsze byli ale raczej nieudane związki. czy czuję się staro? Sama nie wiem. Jeśli sie porównam do nastolatki to czuję się staro, ale jeśli się porównam do 50latki to czuję się młodo, więc zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 i nada czuję się jakbym miała 18. Denerwują mnie rówieśnicy albo ludzie kilka lat starsi rozpaczający, że młodość się kończy i że są starzy. #wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 55 i nie mogę się nadziwić, bo w sercu ciągle maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czy wy nie rozumiecie że ciało wam się starzeje a nie umysł z wiekiem nie zmądrzejecie ani nic nie dostaniecie w bonusie do przeżytych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 65 i ostatnio trolluję na macierzyńskim haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 14 lat i od kiedy był ... ten mój pierwszy raz , czuję się staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×