Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazylia 86

Na ile można pozwolić na pierwszej randce

Polecane posty

Gość bazylia 86

Dziwnie się czułam, bo się kilka razy przytuliliśmy i w pewnym momencie on bardzo intensywnie przyssał się do mojej szyi, Bardzo namiętnie całował, ale go przystopowałam. Nie chciałam trafić do łóżka, a tak mi się wydaje, ze do tego zmierzał. Dawno na randce nie byłam. Powiedzcie dziewczyny jak u was faceci się zachowują na pierwszych randkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia 86
Strzelil mi przy okazji z palca , ale to pomine bo bylo przyjemne naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia 86
nie wskakuję do łóżka niemalże obcym facetom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa wiosenka
Oj dawno nie byłaś na randce. Na 1 randce to zazwyczaj jest anal ;) Teraz czasy się zmieniły :D'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa wiosenka
Na drugiej buziaczek w policzek, ewentualnie w rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość methylda
seks dopiero po slubie tylko tak mozna poznac czy facet kocha czy yzywa nas jako torba na sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia 86
Sama liczyłam na buziak w policzek, ewentualnie jakieś przytulenie czy złapanie za rękę ;) Byłam w niemałym szoku kiedy po paru przytuleniach zaczął bardzo namiętnie całować mnie po szyi i to wywijając przy tym językiem :D Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up and dovvn
oj szybko w łóżku wylądujecie skoro już mu na tyle pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjklkjl
Ja na pierwszej tylko buziak na dobranoc ale na drugiej już było ostre całowanie i macanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam zdziwiona
na pierwszej pocałował mnie niespodziwanie ale jak... dawno nie byłam na randce i prawdę powiedziawszy żaden facet nigdy nie potraktawał mnie tak instrumentalnie... a jednocześnie po moim stanowczym "nie" nie dostałam nawet buziaka na do widzenia nadrobił to później całując mnie przy każdej nadarzającej się okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier......
co ci to da jak ci jedna napisze że rozkłada nogi odrazu a inna że nie daje nawet całusa?rób to co ty uważasz za stosowne,ja jak mi się ktoś podoba to mimo wszystko zachowuje dystans bo nieufna jestem i nie zakochuje się tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier......- > nie to co uważa za stosowne tylko to na co ma ochotę :p :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia 86
To nie tak, ze ja mu pozwoliłam. Poprostu sam zaczął mnie całować i to baaaardzo namiętnie po szyi. Dawno nie byłam na randkach i myśłałam, ze to ja zdziczałam. Ale było przytulanie i trzymanie za rękę. W usta próbował mnie pocałować, a nawet wsadzić język, ale mu umknęłam :P Potem na dobranoc był tylko buziak w policzek. Ale następnej nocy przysyłał mi bardzo erotyczne sms...pytanie co mam na sobie, że chętnie by się przytulił i pozaczepiał mnie itd Kurcze, nie wiem czy mu tylko o seks nie chodzi przypadkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorwa
ja na pierwszej randce to nawet faceta nie dotknęłam, a on tym bardziej nie zmierzał do tego, żeby dotknąć mnie. chyba przegrałam życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia 86
to była pierwsza randka z prawdziwego zdarzenia, ale spotkaliśmy się wcześniej 2 razy przypadkiem i poszliśmy na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leslie22
autorko to normalne.. poprostu jest na ciebie napalony. Moi koledzy potwierdzili to zachowanie. Bardzo mu się podobasz. Mi też sie wydawało ze na 2-3 randce całowanie czy cos to za szybko, chyba czasy sie zmieniły.. tak szybko wszystko idzie skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia 86
I on też mnie nie dotykał, dopóki nie schodziliśmy ze skarpy i złapałam go za rękę i on podał mi jeszcze drugą a potem przyciągnął mnie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia 86
a czy to ważne skąd ;) może to i normalne, ale kurcze, tak nie chcę się przejechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leslie22
no ja jakos szybko sie do kogos przyzwyczajam i taka bliskosc jest miła.. choc pocałunki z jezyczkiem dla mnie to za szybko, nie moge sie otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leslie22
jak inni twierdza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrucząca mu do uszka
Mnie pocałował delikatnie na pierwszej randce... Mmmm... a na trzeciej wylądowaliśmy na tylnym siedzeniu w samochodzie... Było super, aczkolwiek teraz poleciał do Anglii i się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggreg
jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjzed
Moim zdaniem to trochę przegięcie, nie pozwoliłabym się całować na pierwszej randce. Po cholerę się tak spieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdrftstgrsdtg
Mi się zdarzał seks bez żadnej randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdrftstgrsdtg
Z moim obecnym facetem też pierwszy seks był bez randki. Poszłam pomagać mu w nauce na egzamin i jakoś tak ten jego skupiony wyraz twarzy mnie zauroczył, że go dosiadłam. Weszłam na jego kolana, pocałowałam, tylko majtki zdjęłam, reszty ubrań nie i zaczęłam ujeżdżać, bo nie mogłam wytrzymać. Nie jestem typem osoby, która sobie odmawia jak może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdrftstgrsdtg
pózniej zdarzało mi sie jeszcze kilka razy zgubić majtki ale to z innymi facetami przy nauce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×