Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fjefjórka

na jakie cechy charakteru zwracacie wybierając waszych mężczyzn ???

Polecane posty

Gość fjefjórka

na jakie cechy charakteru zwracacie wybierając waszych mężczyzn ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi byc madry i dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzwyczaj inteligentny :) bardzo dobry i nieziemsko przystojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Z
To samo co wyżej plus jeszcze grubość i długość wacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi byc Pracowity Szczodry Kulturalny Abstynent Nie palacy Ładniejszy od małpy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoksiężnik z koziej wólki
"Ładniejszy od małpy" x No to się nie nadaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sie nie nadajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoksiężnik z koziej wólki
Bo jestem brzydszy od małpy. Każdej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ulwiebiam facetów z lookiem małpiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby był nudnym zamulastym introwertykiem bo tylko tacy chcą związków i rodziny :P niestety ale kolesie z urokiem osobistym większym od klopa mają tylko jeden cel w życiu - badanie dziury, wielu dziur, mnogo dziur różnorakich to bardzo smutne, że ludzkość rozmnaża się tylko dzięki nudnym mułkom :P nawet muzułmańska baba ma lepiej bo atrakcyjnemu arabusowi z dobrym bajerem żadna nie da bez małżeństwa w ichniejszym społeczeństwie i potem jakaś kobieta ma dzięki temu sexownego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dobry chociaż jesteś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnei sa wazne: wiara w miłość, troskliwość, poczucie humoru, otwartość na rózne pomysły, inteligencja, porzadność (nie lubię męskich szmatek), wrażliwość, odwaga w zdobywaniu swoich celów, pracowitość, nie popadanie w przesadę - czyli takie wyważenie w swoich zachowaniach, spokój. Umiejętnośc prowadzenia dyskusji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnei sa wazne: wiara w miłość x To chyba tylko wśród prawików takiego znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam już swojego, nie bój żaby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba był niedoświadczony, bo jak facet raz dostał po tyłku od kobiety, to traci wiarę w miłość już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi byc bardziej inteligentny ode mnie bo z matołem nie miałabym o czym rozmawiać, uczciwy, musi mi dawać poczucie bezpieczeństwa, szanować mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi byc romantyczny, cierpliwy, pracowity i taki, z ktorym bede miala o czym rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co to znaczy doświadczony :P Istotnie, macho nie był ;) Ale dostał kiedyś po d***e, tez miał faze "baby to samo zło". Jednak warto wierzyć, ale trzeba tez nauczyć się wybierać odpowiednich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi być zdyscyplinowany miedzy innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnei sa wazne: wiara w miłość, troskliwość, poczucie humoru, otwartość na rózne pomysły, inteligencja, porzadność (nie lubię męskich szmatek), wrażliwość, odwaga w zdobywaniu swoich celów, pracowitość, nie popadanie w przesadę - czyli takie wyważenie w swoich zachowaniach, spokój. Umiejętnośc prowadzenia dyskusji," bardzo zgadzam się z tą wypowiedzią... nienawidzę "nawiedzonych" kolesi, którzy za wszelką cenę próbują narzucic kobiecie swoje zdanie jako Ci wyłączni znawcy całej prawdy, od razu wszystko we mnie buzuje jak facet nie potrafi rozmawiać , posługuje się "agresją słowną", jest napastliwy... Również imponują mi inteligentni mężczyźni, którzy konsekwentnie dążą do wyznaczonych sobie celów, nie spoczywają na laurach i nie malkontentują... Oczywiście każdy ma prawo do gorszych/ słabszych chwil w życiu, tylko jak dla mnie facet to jednak większa ilość testosteronu który ma dawać poczucie bezpieczeństwa kobiecie więc nie wyobrażam sobie mieć przy sobie faceta, który nie jest stały emocjonalnie i który łatwo poddaje się porażkom... szlachetny dla swojej kobiety, który będzie ją cenić i wspierać a w zamian otrzymuje to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnei sa wazne: wiara w miłość, troskliwość, poczucie humoru, otwartość na rózne pomysły, inteligencja, porzadność (nie lubię męskich szmatek), wrażliwość, odwaga w zdobywaniu swoich celów, pracowitość, nie popadanie w przesadę - czyli takie wyważenie w swoich zachowaniach, spokój. Umiejętnośc prowadzenia dyskusji," bardzo zgadzam się z tą wypowiedzią... nienawidzę "nawiedzonych" kolesi, którzy za wszelką cenę próbują narzucic kobiecie swoje zdanie jako Ci wyłączni znawcy całej prawdy, od razu wszystko we mnie buzuje jak facet nie potrafi rozmawiać , posługuje się "agresją słowną", jest napastliwy... Również imponują mi inteligentni mężczyźni, którzy konsekwentnie dążą do wyznaczonych sobie celów, nie spoczywają na laurach i nie malkontentują... Oczywiście każdy ma prawo do gorszych/ słabszych chwil w życiu, tylko jak dla mnie facet to jednak większa ilość testosteronu który ma dawać poczucie bezpieczeństwa kobiecie więc nie wyobrażam sobie mieć przy sobie faceta, który nie jest stały emocjonalnie i który łatwo poddaje się porażkom... szlachetny dla swojej kobiety, który będzie ją cenić i wspierać a w zamian otrzymuje to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie grzecznych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwracam uwage na: - kulture osobista - co ma facet do powiedzenia - jak traktuje kobiete - czy nadaje sie na zwiazek - razace wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a czy inaczej postrzegacie facetów w zależności od etapu życia? tzn chodzi mi o to , jak to jest w kontekście stabilizacji kiedy już zaczynacie myśleć o zakładaniu rodziny to czy wtedy zwracacie uwagę na inne cechy ???? czy nie ma tu różnicy dla Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cnotliwy" ,szarmancki,opiekunczy,ktory nosilby mnie cale zycie na rekach bez wzgledu na wage ,ITD ;))))) :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co zwraca uwagę wybierając faceta kobieta po 30-tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×