Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcąca zmienic diane35

Na jakie tabletki zmieniłas Diane35 i czy to był dobry wybór?

Polecane posty

Gość chcąca zmienic diane35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada...
oj, mnie Diana nie sluzyla, zmienilam na Regulon i wszystko bylo ok.:) ale to lekarz mi wybral tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
na Yaśmin, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
a ja zmieniłam po 3 latach brania Diane (lekarz mi polecił zmianę) na microgynon i bylo ok...było bo od 2 miesięcy już wcale nie biorę pigułek i zaczynam starania o bobaska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ja zmieniłam po 3 latach brania Diane \" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego leku można przez maksymalnie pół roku używać!!jest bardzo szkodliwe na wątrobę.ja biore Rigevidon(7,50zl) a wcześniej brałam Stediril(2,85zl) i powiem, że to że są tanie nie świadczy, że złe:) gorąco polecam bo bioręje już rok i jest bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zmienic diane35
reeva takie ceny tabletek antykoncepyjnych??? wow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem.i to jest najśmieszniejsze hehe ale skuteczne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zmienic diane35
Słuchaj, a czy te tabletki pomagają też na tłustą cere i trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pomogły.tylko uważać trzeba na jedzonko w pierwszym miesiący zażywania, bo mogą wyjść boczki (w końcu jest to pigułka 2generacji).ja w ogóle nie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zmienic diane35
dziewczyny napiszcie ceny tych tabletek i czy dzialają na cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynette kosztuje niecałe 24zł. jeśli chodzi o cerę to ani polepszenia ani pogorszenia nie dostrzegłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.o.v.e.
DO : chcąca zmienic diane35 ! Mam do Ciebie prywatne pytanko :p bardzo ścisle tajne :p Czy Ty się kochasz tzn piszesz że jeszcze używasz Diane więc czy kochasz się ze swoim chłopakiem bez gumki tzn czy zabezpieczacie się tylko za pomocą tabletek?? Pytam też inne dziewczątka bo nie wiem czy kochać się tzn zdecydować się na sexik bez gumki piszą że Diane nie należy do tych które mają takie działanie tylko stasujące je dziewczyny mają problemy z trądzikiem albo altruizmem ... czekam na Twoją opinię ;) pozddr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zmienic diane35
Diane35 to jedyna co używam aby zabezpieczyć sie przed ciążą, nie stosuję gumki bo nie ma takiej potrzeby! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.o.v.e.
DO : chcąca zmienic diane35 :) NAPRWADE TAK UWAŻASZ?? ILE JUŻ SIĘ KOCHASZ BEZ ????? NIE CZYTAŁAŚ NAWET TU NA KAFETERII I O TYM JAK NEGUJA DIANE "KOLEZANKI" ?? PRZECIEZ AZ STRACH JAK PO NICH JECHAĆ BEZ GUMKI ?? NAPISZ COSIK :) POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zmienic diane35
l.o.v.e co ty gadasz? kolezanki negują diane ale ze wzg. na to ze ma duzą ilosc hormonow i wiele dziewczyn zle ją znosiło a nie to, ze nie dziala jako sroded anty?!!?!? Mi przepisala Diane moja pani ginekolog a współzyje od przeszło roku wiec spokojna głowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIANE 35 ROZWALA WĄTROBĘ!!!!!!!!!!!!!!! Ja polecam Rigevidon za 7,50, bo jest to lek 2generacji tj.działa na trądzik itp. DIANE NIE JEST TABLETKĄ ANTYKONCEPCYJNĄ TYLKO MA TAKIE WŁAŚCIWOŚCI GRATIS!!!!!!!!!!!!!!! TA TABLETKA JEST NA TRĄDZIK I WSZELKIE ŁOJOTOKI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.o.v.e.
Wspólżyjesz tylko w jakieś dni czy od 1 do 21 ?? o potem jak myślę robisz przerwe tak jak i ja ;) ale wtedy ie kochamy się bo nie mam ochoty na sex p.s. w ogóle spadło mi libido ;( strasssssssssssssnie :( :( załamana jestem po tych tabletkach :( kurcze zawsze chciałam się kochać nawet 6 razy dziennie a teraz ?? w ogóle nie myślę o sexie ....... co z tym zrobić ?? napisz co i jak ;) :* ?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibrtaorrrrrrrrrrrrrr
do L O V E ja biore diane 35 juz grubo poand 8 mc-y i miala ten sam problem brałam tabletki i w ogole checi na sex nic praktycznie ale od jakiegos miescia ochota wrocila juz jest coraz lepiej ale i tak mam zamir zmienic daine moze na cilest nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.o.v.e.
Do vibrtaorrrrrrrrrrrrrr a czy ty tzn wy kochacie się bez innego zabezpieczenia ?? Tzn jedziecie tylko na Diane 35 ?? ;) napisz prosze inne dziewczatka tez prosze napiszcie bo ja umieram ze wy kochacie sie a ja nie :( tzn bez gumki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virbatorrrrrrrrrrrrr
biore diane i kocham sie ze swoim mezczyzna bez gumki ale............ nigdy nie odwazylam sie na to aby on skonczyl we mnie mamy oboje mała rezerwe do tego , tak poza tym ok szalejemy zero gumek nic zadnych dodatkowych zabespieczen, a ze kochamy sie dosyc czesto :p to wydaje mi sie ze te tabsy sa akurat dobre . Nie patrze tez na zadne dni plodne ani nieplodne mam ochote to ,to robie i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zmienic diane35
a my sie kochamy bez wzgledu na czas i on konczy we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.o.v.e.
Kończy w środku?? tak w środku środku ?? :D heheheh tylko w jakie dni sie kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane35najlepiej
zmienic na yasmin ja tak zrobilam moja gin mi polecila yasmin tez ma dzialanie antyandrogenne a ma mniej hormonow:0wiec jest mniej szkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zmienic diane35
w kazde dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.o.v.e
do reeva czy ty stosowałaś kiedyś diane i dlaczego ja tak wszedzie negujesz tyle mlodych dziewczat jest ktore polegaja ttyyyyyyyylko na wlasnie dianie ... odezwij sie p.s. jestes ginem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj ulotkę . czas stosowania to max 6miesięcy i są na łojotoki i mają WŁAŚCIWOŚCI antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.o.v.e
Ano widzisz nie neguj zastosowania anty ja też biore dopiero 3 miesiac i polegam na niej a wiec jak narazie nic zlego sie nie dzieje ;) podejrzewam ze moj gin mi zmieni bo wie co i jak !! pozdrawiam cieeeee :) ja wierze ze diane ejst super ale na krotki okres potem proponuje yasmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Diane kosztuje ok10zl to lepiej chyba coś tańszego niz yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×