Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja828282

Na męża brzydal/przeciętny a na kochanka przystojniak ?

Polecane posty

Gość Anastazja828282

Coraz więcej takich przypadków.Co o tym myślicie kobitki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania jedyna
co myślimy?hmm chyba jeszcze nie dojrzałaś do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja828282
Dojrzałam,dojrzałam tylko jest taka kwestia że mój mąż mnie zupełnie nie pociąga,zapuścił się,przytył,brak mu temperamentu,nie chce nigdzie wychodzić a tylko gierki na komputerze i tv a potem spać.Sex raz na miesiąc typu wsadzić i wyjąć,bez gry wstępnej i pieszczot. Taki typowy polak jak ferdek kiepski (nawet typ urody podobny) kilka lat po ślubie i nic się w naszym związku nie dzieje - szara rzeczywistość. Rozwodzić się z moim miśkiem nie chcę ale poważnie zastanawiam się nad kochankiem przy którym choćby raz w tygodniu poczułabym się jak kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaf.tan
oj to niedobrze jak cie tak traktuje...Rozumiem Cie...moze faktycznie zrob jakas odskocznie .Trodno radzic w takich chwilach ale jak masz sie meczyc to moze warto sprobowac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareckijarek
ale jakaś przyczyna tego musi być,może go nie pociągasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Cię w 100% autorko. Sama znalazłam kochanka (maz ciągle w pracy a jak jeat w domu to woli telewizor niz mnie), choć nie bylo latwo w szukaniu. Z kochankiem spotykam się 2 razy w tygodniu. Wreszcie czuje się atrakcyjną kobietą. W łóżku traktuje mnie jak boginie, seks trwa 2-3 godziny i jest bardzo urozmaicony. W duzym mieście latwiej znaleźć odpowiedniego kochanka. Ciekawa jestem skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa na pomaranczowo
A jak sie szuka tego kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka - poes, stul dziób eks prostytutko udająca teraz świętoszkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna znalezc w necie na roznych forach,sa portale z ogloszeniami,mozna tu znalezc,wszedzie mozna znalezc. Tam gdzie sa userzy tam sa i kochankowie i kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sry nie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna z Łodzi
Też szukam przystojnego "przyjaciela" na stałe ale narazie bez skutku.Pierwszy mógł tylko raz w ciągu kilku godzin,drugi nie umiał zrobić minetki a trzeci też kiepski w łóżku i chyba się z nim pożegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzifffki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest, przystojny facet ma pod górę w miłości, co innego spotkania na seks, ale po pewnym czasie już się sauka czegoś innego, ambitniejszego. wtedy jest niełatwo :D Widzę, że przysłowiowy "ferdek" ma sporo łatwiej. Człowiek nagina codziennie po trzy godziny z ćwiczeniami, trzyma dietę, stara się ze wszystkich sił, i nic. Co za paradoks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ten drugi nie zapłaci za torebkę od Prady, a do ruchania się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe stwierdzenie a co gdy ktos jest i mezem i kochankiem? Jest brzydalem czy super ciachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy jest mężem i zarazem kochankiem swojej żony to jest mega udany związek. Są takie przypadki, były także w mojej rodzinie. Więc jest to jak najbardziej możliwe. Druga część pytania to wiesz, uroda jedno, ale w przypadku faceta utrzymać sylwete to drugie. Nie jest łatwo być jak piłkarz, do tego trzeba mieć wiedzę, jak się dobrze żywić, efektywnie ćwiczyć, nie jak jakiś koks na odżywkach i chemii który szybko nabierze "masy" i za kilka lat stanie się "miśkiem" bo metabolizm się zmieni, ale tak żeby to szło w parze ze zdrowiem, dobrym wyglądem i samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
Koke jeszcze parę Twoich wpisów i zacznę mieć dylemat czy chce Cię na męża czy na kochanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam przystojnego męża i w dodatku świetnego kochanka. Jestem szczęściarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani w przerwie kawowej - po męsku rozwiąże Twój dylemat, jestem otwarty na nowe doznania, do odważnych świat należy ;) Trzeba iść na całość, piszę się na te dwie role ;) Nie ma nic bardziej kręcącego niż opcja żony/kochanki, z którą wyprawia się rzeczy o których nawet bogowie nie śmią myśleć w najśmielszych fantazjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
Wiem o czym teraz fantazjuje pewna bogini ... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udam, że nie wiem, choć jak przystało na faceta z power'em dobrze wiem, niech się na ciele bogini pojawi dreszcz ekscytacji, niech jej zmysły wejdą w stan odurzenia, wtedy pojawi się na scenie ;) Jej marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
upss..opcja mąż chwilowo odpada..właśnie się przypomniał mega namiętnym smsem "Co na obiad ?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w przerwie kawowej
Marzenie ;) .. już czekam przy windzie ;) ..do zobaczenia w środku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy facet, z błyskiem w oku potrafi przyrządzić mega namiętne główne danie, tak aby kobieta była syta ciałem, myślą, wnętrzem ;) Wiedziałbym jakiego wysłać Ci esemesa, i jak przyrządzić w środku dnia, niecodzienny obiad ;) Sprawić kobiecie niespodziankę, z deserem godnym mistrzów, to najlepsze wejście w popołudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×