Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na portalach randkowych konta mają tylko brzydale, zboczeńcy i przeciętny plebs.

Polecane posty

Gość gość

Ładni, inteligentni, seksowni ludzie nie muszą zakładac kont na takich portalach, bo mają powodzenie w realnym swiecie... a nawet jesli zakladają konto to szukają kogos podobnego do siebie albo...worka na sperme. Wy chyba jestescie strasznymi debilami, naiwniakami... myslicie, ze jakies super ciacho bedzie was podrywało... facet ciacho nie podrywa, to jego podrywają... podobnie faceci, myslicie ze tam znajdziecie laske o urodzie modelki ? 99% bardzo ladnych dziewczyn na portalach randkowych to fejki z kradzionymi zdjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki_i_zboczony
Nie wszyscy brzydale i zboczeńcy, mnie tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kim jesteś robiac taki glupi referat na kaeterii... osobisie nie mam konta na zadnym portalu spolecznościowym, ale jak ktoś chce mieć, to co ci do tego? Poza tym osoby na tych portalach daja tez opis siebie, swojego charakteru... może to też sie liczy? jesteś po prostu na to za glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego sie spodziewalas/es ? ze na sympatiach zakladają konta modelki, sportowcy etc ? Kazdy kto mial konto na takim portalu zna ich realia, owszem wiekszosc to wlasnie paskudy przekonane o swojej ''urodzie'', debile, zboki, lafiryndy ale są tez normalni ludzie, ktorzy po prostu chcą kogos poznac tylko ze takich jest moze z 10%. Sama mialam konto na sympatii, na poczatku bylo fajnie, bylam na kilku randkach, bylam podekscytowana przed kazdym spotkaniem ale potem prestalo mnie to bawic, trafialam na dziwaków, napaleńców albo po prostu psychopatów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak przeciez slicznotki nie musza zakladac kont na sympatii jaka maja ogromne powodzenie u mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurfa sie nie wtryniaj miedzy wódkie a zakąskię bo cie zbanuje. czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gemeover po czym?bo zapraszali na sushi,wiec wiadomo ze psychol,co nie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kucharz psychopata😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cholera wie,nie spercyzowal,wiec uciekalam czym predzej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się obiema rękoma. Mam kumpele, która kilkukrotnie spotykała się z facetami z sympatii (oczywiście jej to odradzałam). Za każdym razem to była porażka , bo jak nie trafiła na zboczeńca, który na 1wszej randce chciał ją wziąć na pokój do hotelu to na typa z 3 dzieci, których nawet ich nie utrzymywał, a potem jego żona/dziewczyna (już nie pamietam) dzwoniła do niej :D to był ubaw (nie dla niej ale dla mnie) :D Ona zresztą też jakoś super urodziwa nie jest (trochę gruba) i myślę, że kontem na sympatii leczy kompleksy bo jednak te zboki dodają jej komentarze typu "piękna, słodka, śliczna" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej wody ja w blokowisku mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas tam kaluza pewnie jest,ale powidzialo sie dowidzenia to co sie rozpisywac bede😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×