Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autoterrorystka

na ratunek wlosom

Polecane posty

Gość autoterrorystka

Potrzebuje waszej pomocy. Przetrzymałam farbę na włosach coś ok godziny. nie to żeby specjalnie po prostu książka do ręki i zapomniałam ;/ teraz włosy mi wypadają jak po chemii. po prostu zostają w ręcę. teraz siedzę z żółtkiem wtartym w skóre. Macie jakieś patenty na ratunek włosom po takim ataku farba .? dla mnie b pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz jutro do apteki kup seboderm emulsje koszt ok 32 zł nie pomyl nazwy bo jest jeszcze jeden specyfik o podobnej nazwie ale seboderm napewno ci pomorze gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoterrorystka
niestety przebywam teraz w Holandii./ Myślałam żeby iść do apteki po jakąś odżywke jak dla osób po chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moźe w Holandii są jakieś jeszcze lepsze środki przeciw wypadaniu włosów niż w Polsce ja stosowałam tylko seboderm emulsje jest naprawde dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoterrorystka
dziękuję serdecznie za info na pewno jutro bd wypytywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie wypadają, tylko się łamią, a jak są spalone to niewiele zrobisz... spróbuj naolejować na noc, rano umyć najlepiej czymś bez sles i spółki (o ile masz coś takiego), dać porządną odżywkę (może być taka silikonowa, wszelkie elseve etc. ) i zobacz, czy coś to da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci polecę moje najlepsze rozwiązanie :) które już mam sprawdzone i jestem po prostu zachwycona serum do włosów w ampułkach przeciw wypadaniu włosów :) Kosswell Koxidil Regenerate . Serum przeciw wypadaniu włosów, które skutecznie walczy ze zmianami powodującymi wypadanie włosów. Jego aktywne składniki poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów, zwiększając ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania. Należy stosować po umyciu bezpośrednio na skórę głowy delikatnie masując przez ok. 1 min. nie spłukiwać. Polecam włosy nie wypadają !!! są mocniejsze i bardziej gęste !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie udaj się do apteki po specjalistyczne kosmetyki, najlepiej jak poprosisz o preparat, który zawiera triaminodil. Jeśli tam nie mają (w co wątpię!) zawsze można zamówić w aptece internetowej. Przez taką wpadkę włosy są w takim stanie, że nawet jak na razie czegoś użyjesz w błyskawicznym tempie, to i tak będziesz musiała odbudować ich strukturę. :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korolla
Weź szybko zacznij suplementacje skrzypolnem, tam jest duzo skladników, ktore wspieraja cebulki i ich odnowę. zalecane sa dwie kapsulki, ale Ty na poczatek mozesz brac nawet po 4 dziennie. Daj znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam o tym Kosswell regenerate, koleżanka kupiła i poleca, a faktycznie jej włosy wyglądają 100 razy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiliaZet
Na ratunek polecam tani i sprawdzony przeze mnie sposób ;D Dieta , ćwiczenia fizyczne, dobry suplement do tego. Nie ma bata, musi pomóc jeśli będziemy przestrzegać wszystkiego i regularnie przez ok miesiąc brać suplement ;) (bio silica max jest bardzo spoko, dużo skrzypu, dobry skład) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ich spam jaki "dobry"... tak świetny, że wszędzie go pełno, tu też jak widać... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×