Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na sama mysl, ze jutro mam do pracy, sciska mnie...poradzcie

Polecane posty

Gość gość

Mam spory problem. Na mysl o pracy robi mi sie slabo. Wszystko bylo ok do czasu...pracuje w call center. Zostalam przeniesiona do tzw.soho, niby awans, wieksze pieniadze, ale...nie wytrzymuje presji. Niestety, jesli klient nie podpisze umowy przy kurierze, moja prowizja przepada. Nie radze sobie, mam takie glupie szczescie, ze sprzedaz osiagam a potem spady. Psychicznie mnie to rujnuje. Pracuje tez z taka dziewczyna o wysokim ego, glosna, chamska. Nie dogadujemy sie. Jest zle. A mieszkam tam, gdzie bezrobocie ogromne. Meczyc sie czy nie miec za co zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zawsze około 17 w niedzielę czas weekendu pryska i zaczyna się oczekiwanie na ponidziałek....pracuje jako nauczyciel w przedszkolu i na sama mysl o dyr płakać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok9876543
Zmien prace. Do odwaznych swiat nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu boisz sie dyrektorki, jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwalasz sobie na to by bezsensowna i z gory ustalona na szybka rotacje pracownikow presja na wyniki zawladnela toba blad firma ktora rzeczywiscie dba o image i chce pozostac na rynku jako solidna nie jedzie na lapaniu wszystkiego co jej w rece wpadnie byle bezmozgie i latwe w obsludze swoija droga wyszkolenie nowego pracownika od zera zawsze jest drozsze niz rotacje wewnatrzfirmowe i moim zdaniem duza rotacja jest wskazaniem na nieudolnosc menadzerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropna! Humorzasta, wszystko na już albo na wczoraj, zero dobrego słowa, tylko krytyka. wpada do sal z jakimiś awanturami - okazuje się ze nie ma racji - nawet nie przeprosi. Wykorzystuje na maksa - a ja tak lubie dzieci i pracę z nimi. A one mnie. A ona wszystko psuje, wszyscy mamy jej dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mam gorsza niz wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wwpolczuje, tez pracuje w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co lepiej u Ciebie? Bo ja zyje w przekonaniu ze wszedzie tak jest. Rady raz na mc do 21-22. CIągłe występy, konkursy, przygotowania, pokazówy dla sponsorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiam ok, ale mam dosc, teraz siedze i placze. Pewnie jutro znowu ktos zrezygnuje i targetu nie wyrobie. Jestem dobra w negocjacjach, tylko boli mnie, ze nie do konca mam wplyw na wlasny sukces. a kolezanka z pracy jest wstretna szczerze nienawidze jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak troche jest. Glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, i ci falszywi ludzie. Patrza zeby tylko obgadac cie za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj mam podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prywatne czy samorzadowe? Ja samorzadowe i tylko dlatego tam jeszcze jestem. Jakbym miała siedziec po 8 h to wolałabym na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I prawidłowo. Twoja praca polega na tym że sprzedajesz ludziom coś czego nie chcą i co jest im nie potrzebne. Jesteś "dobra w negocjacjach" jak piszesz. Gono prawda - jesteś dobra we wciskaniu ludziom kitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja was nie rozumiem, autorka owszem ma stresujaca prace ale wy przredszkolanki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, zaczyna się:) - najazd na nas przedszkolanki które nic nie robią tyko bawą się z dziećmi. Przykre to jest bo każdy tak myśli. Zapraszam na 2 h pracy za mnie z 25 dzieci. PRaca sama w sobie bardzo fajna i przyjemna. Dzieci z czasem można ułozyc i przyzwyczaic do zasad. Ale szef to szef i cała ta bajka wyżej runęła. Mobbing w najczystszej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sair
pokochaj kolezanke. przeciez musi miec jakies zalety.. przyjrzyj sie jej uwaznie. z pewnoscia cos znajdziesz. nawet jesli nie znajdziesz, powtarzaj ciagle jak mantre.. xx jest kochana. jest ... (tu nalezy wymienic zalety) jest kolezenska i zawsze umie sie odpowiednio zachowac. mowiac nie musisz w to wierzyc. z czasem zauwazysz pozytywne zmiany. mam to przepracowane :D na wlasnym szeryfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyr po glowce nie glaszcze, tylko wymaga i bieda oj straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolach pracują same kobiety. To MUSI być przegwizdane. I to ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - przegwizdane z samymi babami. Przydałoby nam sie ze 2 co by rozluźnili amosferę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna napisala bo faktycznie ma powazny problem. A wasze licytowanie, ze rzekomo macie gorzej nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochaj się w koledze z pracy to w poniedziałek będziesz z uśmiechem lecieć do pracy a weekendy znienawidzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ja bieda przedszkolanka spadam bo rzeczyiście trolluje i spamuje niechcacy. Autorko powodzenia i pamiętaj - zaraz znowu piątekl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rady ;) "powtarzaj ciagle jak mantre.. xx jest kochana. jest ... " A ty sobie powtarzaj mantre: kupa jest dobra, kupa ładnie pachnie.... Smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze dziekuje wam. Jeszcze ten tydz i skladam wymowienie. Nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy bedac na umowie zleceniu dostane zasilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zataisz ja przed pupem. Inaczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa! Ze teraz jesteś na zleceniu i co po nim. Hm....nie wiem. Wydaje mi się ze logicznie byłoby odpowiedzieć ze tak. Ale my żyjemy w dziwnym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cieszę się z kolei na myśl o poniedziałku i dniu pracy ;-) praca jest moją pasją a w domu jakoś mi ciężko... irytują mnie weekendy z rodziną, pranie, sprzątanie, gotowanie i ciągle coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×