Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na zmarszczki, czy jest gdzies olejek z ptaka emu w polsce ?

Polecane posty

Gość gość

Witam, nie dawno przeprowadzilam sie do polski i nie orientuje sie jak kupowac zdrowe kosmetyki i olejki Od lat uzywam olejek emu przeciwzmarszczkowo i na leczenie blizn tradzikowych i bardzo kocham ten dziwny olejek, ale go sprowadzac kosztuje dosc drogo i jest trudno go sprowadzic w malych ilosciach. We Francji i w Anglii kupowalam go w sklepach ekologicznych ale tutaj nie znalazlam. Czy ktoras z was uzywa olej Emu ? I jesli tak gdzie kupujecie ( najlepiej nierafinowany ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejek z ptaka? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest smalec wieprzowy, ewentualnie jak już musi być ptak to wytop sobie z kupra kurczęcego smalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie to nie to samo ! olej emu musi byc wytwarzany w szczegolny sposob i pod kontrolowana dieta dla ptaka. I są sprzedawane w sklepach ekologicznych wraz z produktami kosmetycznymi (tam gdzie jest jojoba, tamanu, argan...), a nie jako olej spożywczy! ;) I jest to taki olejek jak nic innego co kiedykolwiek uzywalam, wszystkie kosmetyczki z ktorymi pracowalam bardzo go chwala, jaka szkoda ze nie bedzie mi latwo go zdobyc :( no trudno, bede musiala go importowac, i znaleźć czysta jojobe w tym czasie PS: jakieś dobre adresy lub esklepy z nierafinowana jojoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenika
O rany, nie słyszałam nawet o takich kosmetykach. Na razie słyszałam, że na zmarszczki jest skuteczny kosmetyk z jadu pszczelego bee pure. Ale z Emu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernia44
Ja tam stawiam na suplement diety Meiers Lab Q10 :) Zdecydowanie jest to coś pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycha88
nie krem emu, na zmarszczki najlepsza jest zmiana dieta. Ja rzuciłam wszystko co smażone i do tego nie jem słodyczy i chipsów. Tak, tak wiem bardzo trudno bez tego żyć, ale jakie bombastyczne efekty ;) z kremów jeśli już to bee pure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym beee ghóóóóóóóóóóóównem!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×