Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nabijanie się z kupowania w lumpeksach. zapraszam tylko osoby gardzące lumpami

Polecane posty

Gość gość

zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćina
Kto z lumpem wojuje może lumpem zostać albo być skazanym na korzystanie z lumpeksu. Życie potrafi zaskakiwać:D Jeśli nie korzystasz to co cie obchodzi kto korzysta i dlaczego.I co ci da nabijanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to temat tylko i wyłącznie dla osób nim zainteresowanych bęcwałko, zap****aczaj zakładać własne show!!!!! ale oczywiście ból doopska się odezwie u kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki temat wsadź se w doope szmaciaro:-o właśnie z ciebie sie będziemy nabijać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie i nie psujcie mojego show, co za obłuda ;/ Z lumpeksów to show robić nie można a zadbane, eleganckie kobiety możecie tu jechać? Nie ma! Idźcie się bawić na własnych tematach!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mamcio....show o lumpeksie:D puknij sie w łeb. Eleganckie kobiety rozmawiają o salonach a nie o lumpeksach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie rozmawiamy o eleganckich kobietach, które wy niedorozwinięte kwoki obrażacie gdzie popadnie! Co wam zrobiły modne i możne kobiety z neta że je obrażacie? Wprost przeciwnie tu jest na odwrót, to show o lumpeksie i tu robimy polew z babiszczy robiących z siebie cyrk na kółkach ubierając się w secondhandach! Role się odwróciły! Zaczynamy Lumpeks Show!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie obraża eleganckich kobiet ale należy potępić ciebie że usiłujesz obrażać ludzi których nie stać na drogie ciuchy. Watpię by ci ten show się tu udał. Tu anonimowo jesteś mądra? a idź na rynek się nabijać to dostaniesz w zęby i tak się to skończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie obraża eleganckich kobiet? A to ciekawe! Bo jakoś zawsze jak wejdę to na kafe najazd taki jest na te które kupują, wyjeżdżają, mają bogatych partnerów, że aż pianę toczycie! A ty idziesz spotkać się z kobietami, które są ikonami stylu a je tu obrażasz? aaaa sorry nawet byś do bramki na ich strzezonym osiedlu nie została dopuszczona hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty bredzisz?? szkoda podbijać takiego szmatławego i pogardliwego tematu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak temat jest szmatławy i pogardliwy jak to ujęłaś i widać że chwytkiwy. Hip Hop Top Lumpeks Show! Dobry wieczór mam na imię Karina i poprowadzę dla państwa ten oto show, najpierw rozdam torebeczki na wymioty, bo odór z lumpa jest straszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odór bo sie zesrałaś Karina głupim tematem który wcale nie jest chwytliwy. Tylko ja piszę bo mnie wkurzają takie tępe baby czepiające się innych biedniejszych. Twoje show beze mnie zdechnie:-o bo ide już spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żebyś wiedziała, że też dostałam rozwolnienie od tego smrodu! Nawzajem, mnie zaś wkurzają konkubiny, które nie potrafią nic tylko pastwić się nad tymi które coś w życiu osiągnęły więcej niż fagas z budowy i szmaty z lumpa, no może wakacje w Rowach od wielkiego dzwonu yy no właśnie przypadkiem wyszło że jak widać są w dXXpie nawet podczas wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać autorko masz wokół siebie takie osoby na jakie zasługujesz! tzn te konkubiny i te śmierdzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek nie ma na celu promowania lumpów tylko bekę z nich! Pisze wyraźnie! Jakie śmierdzące? what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina śmierdzi na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty jak ci piernę w gębę ;/ I nie offtopuj mi tematu bo to nie rozmowa o prowadzącej ten show tylko bezpośrednio skupiamy się na szmatexach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lumpeksach teraz nie ma nic ciekawego, biorą te ciuchy co są w Polsce te puchy z ciuchami. Pare lat temu jak wchodziły te lumpexy były ciuchy zagraniczne, specjalnie chodziłem i szukałem funtów w kieszeniach spodni i marynarce pare razy trafiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina jest tania i używana jak szmateks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mamy dowód na to że te szmaty nawet nie są dezynfekowane bo gdyby tak było to ci co to czyszczą by sami wzieli tą kasę z tych szmat! Wiemy więc dlaczego tak tam wali jak się przechodzi koło lumpa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:15 sama jesteś tania!!!!!!!!! i tam kupujesz na dodatek hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bezcenna ty rozwiązła szmato z indorem, a kupuję w sklepach, za to rozumiem biedniejszych ludzi, którzy są skazani na lumpeksy. ty nie rozumiesz, więc pewnie dostaniesz za to nauczkę od życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne, przechodzę codziennie obok lumpeksu i wcale nie stamtąd nie śmierdzi, może ty Karina czujesz smród własnego niemytego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hipermarketach są czasem i tańsze rzeczy w koszach a nowe i nie piprz mi tu że ktoś jest skazany na ten syf! Ty larwo jesteś gorsza od wszystkich bo uważasz ludzi biedniejszych za skazanych na syf!! A lumpeksy to po prostu sposób na życie tych co nie chcą się wysilić. Widziałam małpo sukienkę z obniżki w supermarkecie za 10 zł i w dalszej części programu miałam doradzać jak wyjść z tego syfu na prostą, a ty od razu nie dałaś szansy biednym podnieść się z bagna szmatexów!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tfu dla ciebie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłem w lumpeksie i te lumpy były na wage ale lumpy czyli nic specjalnego i zniszczone, w tym lumpeksach właściciel wybiera lepsze lumpy i tu cena za sztukę, i to wcale nie tak tanio, nawet jak pojedziecie do Carrefoura jest tam taniej chińszczyzna nawet tańsza niż na rynku, jak ktoś już tak nie ma gotówki polecam Carrefour nowe i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak! Brawo dla tego gościa!!!!!!!!! Supermarkety są godne i tanie, pełne nowiuśkich ciuszków prosto z wieszaka, czystych i nawet ładnych!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh samarytanka się znalazła bo miała doradzać, ale jak na razie tylko drze tę brzydką mordę i hejtuje, chcialaś sie wyżyć ty głupia szmato i nic więcej. Powiedz o supermarkecie komus staremu z małej miejscowości który nie wie albo nie umie tam dojechać. I przestań rodziawiać ten smierdzący pysk bo capisz 100 razy bardziej od lumpeksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówię o starszych bo oni nie wchodzą na fora i nie najeżdżają na bogate kobiety i im nie umniejszają! Zaskoczona?! Mówię o kwokach, które się śmieją z zamożnych elegantek i próbują je wyśmiać! Teraz role się zamieniają i śmiejemy się z babiszonów kupujących w lumpiarniach! Cyrk na kółkach i fajerwerki! Lumpeks Show!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojej glupoty nic nie umniejszy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×