Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nemesis101

Nabrzmiałe żyły na policzkach wewnątrz jamy ustnej

Polecane posty

Gość Nemesis101

Mam następujący problem: jakiś miesiąc temu poczułam, że na obu policzkach w środku jamy ustnej mam zgrubienia. Takie dwie kreski ciągnące się przez całą szerokość policzka, identyczne po obu stronach. Mają jaśniejsze zabarwienie niż błona śluzowa. Czy ktoś wie, co to może być, bom już cała w strachu? Dodam, że ostatnio jestem systematycznie u stomatologa i on nawet nie zwrócił na to uwagi. Przecież takie zmiany w obrębie jamy ustnej nie powinny być mu ani obce, ani obojętne. Naprowadźcie mnie proszę na jakiś trop, bo przeszukiwanie internetu nic mi nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi groźnie, jak jakaś choroba. czujesz je językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zbyt mocno i zbyt często i zbyt wielu partnerom robisz lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemesis101
Czy to naprawdę takie fajne kpić z czyjegoś problemu i stroić sobie z kogoś żarty? Życzę Ci dużo zdrowia, gościu, obyś nigdy nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Do osoby, która odezwała się wcześniej: tak, wyczuwam te zgrubienia językiem i widzę w lusterku, takie dwie jaśniejsze grube pręgi z obu stron. Pojęcia nie mam z czym to powiązać. Oczywiście pójdę do lekarza, ale gdyby ktoś zetknął się z czymś podobnym, będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem, ktoś coś wie czy to coś groźnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo (chyba) napięta żyła wewnątrz policzka nabrzmiała tak jakby był jakiś zator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie gryziecie sobie czasem policzków od wewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taką białą ciągnie się od ósemki do polowy policzka i stomatolog ani laryngolog nic nigdy nie mówi może to taka uroda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi777
mam dokladnie takie same. po obu stronach ciagnaca sie biala zylka na calej dlugosci policzka. Czy wiecie co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wachop
tez tak mam i jest to najprawdopodobniej nic czym by sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te żyły wywołane są przez zaciskanie zębów podczas snu.. Spowodowane to jest nadmiernym stresem jak również zmęczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie się takie coś zrobiło tydzień po leczeniu zęba który mnie bardzo bolał.  I dodam że gdy zostało włożone lekarstwo to cały czas mam bol ale już nie taki jak na początku.  A teraz ta pręga czuć ja językiem i widać gołym okiem. Zobaczymy co powie stomatolog jak pójdę wyjąć lekarstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×