Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NACIĄGAJĄ NA TAŃSZY PRĄD UWAŻAJCIE

Polecane posty

Gość gość

Akwizytorzy chodzą po domach i naciągają tańszy prąd, pytają o ostatni rachunek i robią "obliczenia". Z tym, że w umowie zawsze jest jakiś haczyk, np. "ubezpieczenie" czy inny nieużyteczny szajs, przez co zapłacicie jeszcze więcej. Robią to od dłuższego czasu, ale przypomniałem sobie o nich, bo ostatnio telefonicznie jakaś małpa chciała wcisnąć coś podobnego. Nieraz podają się za PGE. PGE nigdy nie prowadzi akwizycji, nie nagabuje, a w razie wątpliwości można się z nimi skontaktować. Dlatego ostrzegam przed nabraniem się na "tańszy prąd".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, przestrzec starsze osoby przed tym, ci sa najbardziej naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzXXL
Najskuteczniej się odczepić od ich telefonów informacją "mam licznik przedpłatowy". I koniec rozmowy! sam się wyłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni często jeżdżą po domach,proszą o pokazanie faktury i oszukują,że są z tej samej firmy.Później podsuwają umowę.Wiadomo,że starszy człowiek nie zawsze spojrzy na to,co podpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio był u mnie taki koles i tez mi się cos wypytywal i chcieli zmienić taryfe, olałam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doti86
A czy ktoś wie dokładnie z jakiej oni są firmy? Sąsiadka coś podpisała, starsza kobiecina, i tak się zastanawiam jak jej teraz pomóc wyjść z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba uważać bo oszukują prosza o pokazanie jakichś papierow faktury i innych dokumentów a chcą naciągnąć na droższy rachunek z jakiejś c***jowej nieznanej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, mnie tez rok temu namówili- brak czujnosci, ale odkrècilam to, pisząc pismo z wymówieniem. Wysłałam to pismo poleconym. I spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co słuchać "namawiania" przedstawicieli firmy, tylko zapoznać się z umową jaką proponują. Ja tak miałem z Novum i jestem zadowolony 0 rachunki są niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie dajcie nabrać się na novum. Z torbami was puszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś pracowałam w podobnej firmie i sama "oszukiwałam" ludzi.nie czuje się z tym dobrze teraz.pracowałam tam niecałe 2 miechy,podpisałam kolo 50 umów.akwizycja to praca do d**y,nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym to oszukiwanie polegało niby? Akwizycja ma swoją specyfikę, ale nie jest oszukiwaniem. Ja przyjąłem przedstawicieli z tej firmy i jasno mi wytłumaczyli na czym ma polegać umowa i jestem z niej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie jest. Ofertę mają ciekawą można ją rozważyć. Mają też super miłych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wgryźć się w ofertę firmy Novum. To co proponuję pozwala grubo zaoszczędzić. Serio. Nie bójcie się zmiany dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest naciąganie tylko normalna forma sprzedaży. Wypisując takie głupoty robicie ludziom wodę z mózgu. Novum jest normalną firmą. Sprawdźcie ich ofertę i jak wam pasuje to bierzcie od nich prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl taki jeden kilka dni temu przedstawiając się że jest z ENERGETYKI czyli kij wie z czego, pogoniłam kolesia i tyle. Pracownicy PGE jak już pukają do drzwi klienta to przede wszystkim mają identyfikatory i zawsze można zażądać okazania takiego identyfikatora. Zresztą oni wszystko załatwiają korespondencyjnie, a do domu tylko monterzy przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie wiesz na czym polega sprzedaż bezpośrednia. U mnie był przedstawiciel Novum i jak najbardziej oferta jaką mi przedstawił była dla mnie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie te novum tak naciąga. Jakiś tu już agituje uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teksty o naciąganiu przez firmę Novum jest nierpawdziwa. Uwaga na czarny pr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, dużotego w sieci. a przecież to jest firma na poziomie. mam ich i nei mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma u nich wszystko co się da i polecam. Oszczędność, przyjemnność, solidność firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dałem "naciągnąć" i po prostu płacę mniej za prąd. Poproszę więcej takich naciągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie firma novum przedstawiła atrakcyjną ofertę, pozawalającą mi zaoszczędzić pieniądze. Dla mnie gratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogarniacz
Wizja tańszego prądu kusi. Nic dziwnego, kto by nie chciał płacić mniej. Nie powinniśmy robić nic pod wpływem chwili, a samemu sprawdzić oferty dostępne na rynku. Często już sama zmiana taryfy, nawet w ramach tego samego operatora, daje szanse na oszczędności. Często co prawda wymaga od nas zmiany przyzwyczajeń. Kluczowa jednak jest cena. Tu jest jeszcze jeden sposób, są to zakupy grupowe, które za pośrednictwem platformy Ogarniamprad są dostępne dla firm i gospodarstw domowych. Nie wychodząc z domu można dołączyć do aukcji i brać udział w licytacji ze sprzedawcami, którzy proponują najkorzystniejszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie to brzmi dla mnie. No nie wiem,. Nie przekonałęś mnie. Za to rozważanie różnych opcji jest jak najbardziej porządane. Ja wybrałem sobie Novum. Byłi dla mnie najkorzystniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena jest najważniejsza, jak jest taniej i nie wymaga to wielkiego wysiłku to dlaczego nie skorzystać? oczywiście zapoznajemy się ze wszystkim dokładnie przed podpisaniem! żeby potem nie było niespodzianek. z novum mam tak jak zostało ustalone i nie narzekam. I co z tego, że przez akwizytora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trytka
dlatego ja sama znalazłam dostawcę dla siebie :) https://www.ec.net.pl/ - naprawdę solidni, nie mam z nimi żadnych problemów, rachunki spadły, opłat z kapelusza nie ma :) aaa, mam domek, nie wiem, jak wychodzi z mieszkaniami, ale też mam w sumie niewielkie zużycie energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
My myślimy o instalacji fotowoltaicznej z http://quercu.pl/ Na pewno pomoże nam w uzyskaniu tańszego prądu. Nowego dostawcy nie mam zamiaru szukać bo już tyle słyszałam o oszustach że wolę nie ryzykować. Nasz dostawca tani nie jest ale pewny. Wytrzymam jeszcze te trochę i odłożę kasę na instalację fotowoltaiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×