Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niedojrzała28

nadal go kocham

Polecane posty

mam metlik w głowie bylismy ze soba 5 lat i poł roku przerwy po powrocie jestesmy ze soba od 7 miesiecy nadal miałam chwile gdzie robiłam mu straszne awantury ale zycia sobie bez niego nie wyobrazam i naprawde chce sie zmienic a tu to On zmienił zachowanie ... nie zabiega wogole o mnie chodz przyjezdza na weekendy czasem na tygodniu na wieczór, byłam z nim na wszytkich weselach a było ich ze 4 w wakacjie ale nie mówi ze mnie kocha ze teskni nie dzwoni czasem nawed nie odbiera tel nie odpisuje na sms... dzis jak zadzwoniłam był wrecz niemiły zapytałam sie czemu a on ze niewie na jak długo ja bede miła wiec zebym była a wszytko bedzie wporzadku . jak sie spotykami jest miły czule przytula ale pozatym olewa całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób udziela rad typu czas leczy rany itd., ale w mojej sytuacji to było nie do wykonania. Rozstałam się z mężem, mamy wspólne dzieci, niby jak to wyrzucić z pamięci? Ja po prostu powiedziałam sobie, że zrobię wszystko by on znowu był ze mną. I nie żałuję. Zamówiłam na niego urok miłosny ( strona chyba http://urok-milosny.pl) czekałam trochę czasu, ale powrócił. I traktuje mnie lepiej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie życie i związek uratowała wróżka Diana, ona naprawdę zna się na magii miłosnej numer do niej to 708-877-583

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×